کوتاهی سایه مو مردانه چگونه است؟ انواع مدل سایه مو مردانهسایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,روش کوتاهی سایه مو

کوتاهی سایه مو مردانه

 

مدل و آموزش کوتاهی سایه مو مردانه

روش کوتاهی سایه مو از مدل های جذاب و فشن مدل مو پسرانه و مردانه است که طرفداران بسیاری دارد. کوتاهی مدل مو سایه از قسمت گوش ها آغاز می سود و تا پایین گردن ادامه پیدا می کند. این مدل مو را می‌توانید روی مدل های گوناگونی مانند مدل مو خامه ای پسرانه، مدل مو کلاسیک مردانه، مدل موی سامورایی، آلمانی و … انجام دهید.

آموزش سایه زنی مو شامل رعایت و انجام مرحله به مرحله موارد زیر است.

موها را نمدار کنید

نخستین مرحله برای انجام این کار خیس کردن موها است. البته باید بدانید که منظور از خیس کردن موها در آموزش سایه زنی مو مردانه فقط نمدار کردن آن است. موهایی که نمدار باشند آسانتر تر حالت گرفته و این به شما کمک می کند که قسمت هایی که می خواهید بلند بمانند را از قسمت دور موها جدا کنید. رعایت این نکته خیلی مهم است چون می تواند در ظاهر مدل موی فید اثر خیلی زیادی بگذارد.

 

شانه ماشین اصلاح موی سر را با نمره مناسب را انتخاب کنید

نمره کمتر شانه ماشین اصلاح موی سر به معنی اصلاح کوتاه تر موها است. بهتر است ابتدا از نمره بالاتری استفاده کنید. مثلا چنانچه می خواهید دور موها را با نمره 4 اصلاح کنید، نخست از شماره 6 برای کوتاهی همه قسمت های دور مو استفاده کنید.

 

این قسمت یکی از مهمترین مراحل آموزش سایه زنی مو و ایجاد مدل فید است.این کار سبب یک دست شدن روی مو در دور و پست سر مشتری یا مدل خواهد شد.

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,آموزش سایه زنی مو

سایه مو مردانه

 

جای محو کردن سایه را مشخص کنید

جای محو کردن سایه اثر خیلی زیادی در زیبایی آخر کار خواهد داشت. در حقیقیت این قسمت از آموزش سایه زنی مو را می توان دشوار ترین قسمت آن هم دانست. از یاد نبرید که زیبایی و جذابیت مدل موی فید مردانه به محو بودن خط محل اتصال دو قسمت کوتاه و کوتاه تر دور مو بستگی دارد. در ضمن بایددقت کرد که این خط باید در دو سمت سر باید در یک سطح و فاصله یکسان از دو گوش باشد.

 

این خط باید در قسمت پشت سر دارای یک انحنا باشد. بعضی از مدل موهای سایه مردانه می توانند بیشتر از یک خط محو داشته باشند. محل آغاز خط محو می تواند از دو سانت بالاتر از گوش شروع شود و این کاملاً به سلیقه شخص بستگی دارد.

 

کوتاه نمودن روی مو

در این مرحله از اصلاح مو باید موهای روی سر را کوتاه کنید. با توجه به مدل مورد نظر این قسمت را می توان به صورت های گوناگونی کوتاه کرد. البته این قسمت با آموزش سایه زنی مو به طور مستقیم در ارتباط نیست اما برای رسیدن به یک مدل موی سایه مردانه و مناسب، باید خیلی دقت کرد.

 

استفاده از ماشین موزنی به طور عمودی از پایین به بالا

تنها نکته ای که در این قسمت از آموزش سایه زنی مو نیاز است بگوییم، توجه به جهت حرکت دادن ماشین موزنی برای کوتاهی مو به روش درست است. مثل وقتی که از ماشین برای اصلاح صورت استفاده می کنید، برای کوتاهی مدل موی سایه نیز باید ماشین را در جهت خلاف خواب رویش مو حرکت دهید.

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,مدل سایه مو مردانه

آموزش سایه زنی مو

 

ماشین موزنی را به صورت افقی در خط محو حرکت دهید

در این مرحله باید شانه ای تقریباً برابر قسمت بلند محل سایه روی ماشین اصلاح موی خود بگذارید و بعد از آن با استفاده از حرکت افقی ماشین بر روی خط محو نخستین قدم در به وجود آوردن ظاهری نرمال تر در ایجاد مدل موی سایه مردانه را انجام دهید.

 

ماشین اصلاح را سریع و در بخش های کوچک روی محل سایه حرکت دهید

این بخش از کار بیشتر از آن که به آموزش سایه زنی مو وابسته باشد، به تمرین و ممارست و همینطور کسب تجربه کافی و به مرور زمان نیاز دارد. بنابراین از این قسمت باید بخش خط سایه و همینطور بخش میان قسمت کوتاه و بلند مو را با استفاده از شانه و قیچی مرتب کنید.

 

انواع مدل سایه مو مردانه

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,سایه کاری موی مردانه

روش کوتاهی سایه مو

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,مدل موی سایه روشن مردانه

انواع مدل سایه مو مردانه

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,سایه زنی موی مردانه چیست

سایه کاری موی مردانه

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,روش کوتاهی سایه مو

مدل موی سایه روشن مردانه

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,روش کوتاهی سایه مو

سایه زنی موی مردانه چیست 

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,روش کوتاهی سایه مو

کوتاهی سایه مو مردانه

 

سایه مو مردانه,کوتاهی سایه مو مردانه ,روش کوتاهی سایه مو

سایه مو مردانه

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------