تازه های سرگرمی کودکان

ساخت آدم برفی

آموزش ساخت آدم برفی با رول دستمال کاغذی

ساخت آدم برفی با رول دستمال کاغذی آدم برفی با رول دستمال کاغذی در این مقاله از بیتوته، نحوه‌ی ساخت…

چگونه یک خانه درختی بکشیم؟/ آموزش ساده و گام به گامچگونه یک خانه درختی بکشیم

نقاشی خانه درختی

 

 آموزش ساده و گام به گام نقاشی خانه درختی

چگونه یک خانه درختی بکشیم؟ در این مقاله از بیتوته به شما نحوه‌ی کشیدن نقاشی یک خانه درختی را آموزش می‌دهیم.

با آموزش ساده و گام به گام طراحی و آموزش تصویری، نحوه ترسیم خانه درختی زیبا را بیاموزید. با پیروی از مراحل ساده، شما نیز به راحتی می توانید یک خانه درختی کامل را ترسیم کنید.

 

آیا دوست دارید یاد بگیرید چگونه یک خانه درختی بکشید؟ این راهنمای طراحی آسان و گام به گام معماری به شما کمک می کند تا در طرح کلی خانه درختی تسلط پیدا کنید.

 

خانه درختی که به آن قلعه درختی نیز می گویند، به «ساختمانی ساخته شده در اطراف، کنار یا در میان تنه یا شاخه های یک یا چند درخت بالغ» در بالای سطح زمین گفته می شود.

 

بیشتر خانه های درختی برای تفریح ساخته شده اند. بچه ها دوست دارند در خانه های درختی حیاط خلوت بازی کنند. اما در برخی از نقاط جهان، مردم بومی در خانه های درختی سنتی زندگی می کنند و امروزه افراد بیشتری به ساختن و زندگی در خانه های درختی مدرن فقط به خاطر تازگی آن علاقه مند هستند.

 

آیا می دانستید؟ خانه های درختی می توانند نسبت به سایر روش های ساختمانی سازگارتر با محیط زیست باشند زیرا نیازی به حذف درختان بالغ از زمین ندارند.

 

خانه درختی رویایی خود را با کمک این راهنما نقاشی کنید.

 

دستورالعمل های گام به گام برای ترسیم خانه درختی

1. طرح کلی خانه درختی را با کشیدن ریشه های درخت شروع کنید. از خطوط منحنی همپوشانی برای ترسیم تنه و ریشه ها استفاده کنید. اجازه دهید خطوط در نقاطی در نوک ریشه به هم برسند.

 

آموزش ساده و گام به گام طراحی خانه درختی

چگونه یک خانه درختی بکشیم

 

2. در مرحله بعد، شاخه های درخت را بکشید که خانه درخت را پشتیبانی می کند. مجدداً از یک سری خطوط منحنی همپوشانی استفاده کنید. سپس یک جفت خط منحنی موازی و افقی بکشید و آنها را در یک طرف به هم وصل کنید. در زیر آن، یک شکل باریک دیگر را با استفاده از خطوط موازی بکشید. این به عنوان پایه یا پایه خانه درختی عمل می کند.

 

نحوه ترسیم خانه درختی

آموزش ساده و گام به گام طراحی خانه درختی

 

3. شروع به کشیدن دیوارهای خانه درختی کنید. اشکال مربع و مستطیل را محصور کنید. از متوازی الاضلاع با گوشه های گرد برای تشکیل سقف یک قسمت استفاده کنید. از خطوط عمودی استفاده کنید تا ظاهری سه بعدی به اجزا بدهید. در نهایت، از یک سری خطوط U شکل برای محصور کردن فضای سبز در یک انتهای خانه درختی استفاده کنید.

 

ترسیم خانه درختی رویایی

نحوه ترسیم خانه درختی

 

4. از خطوط منحنی برای محصور کردن قسمت های مثلثی و مستطیلی سقف خانه درختی استفاده کنید. از یک خط منحنی استفاده کنید تا سقف ظاهری سه بعدی پیدا کند و یک دایره کوچک در نزدیکی بام بکشید. یک پنجره مربع در کنار خانه ببندید. مستطیل های گرد کوچک بکشید تا نرده های L شکل در جلوی خانه درختی ایجاد شود.

 

دستورالعمل های گام به گام برای ترسیم خانه درختی

ترسیم خانه درختی زیبا

 

5. یک مستطیل کوچک برای در با یک بیضی برای دستگیره در بکشید. در داخل پنجره، یک دایره کوچکتر و شکل بعلاوه ترسیم کنید تا چارچوب های پنجره را مشخص کنید. سپس، یک عرشه در پشت خانه بکشید. از جفت خطوط مستقیم و افقی برای ریل های بالا و پایین استفاده کنید و هر مجموعه را در انتهای آن وصل کنید. سپس یک جفت خط عمودی بین آنها بکشید. از یک خط مستقیم کوتاه استفاده کنید تا یک تکیه گاه مثلثی شکل را بپوشانید.

 

چگونه یک خانه درختی بکشیم

ترسیم خانه درختی رویایی

 

6. روی ایوان یک میله پرچم بکشید. یک خط را به سمت بالا بکشید و آن را دو برابر کنید تا قطب را تشکیل دهد. شکل مستطیل منحنی پرچم را با استفاده از خطوط منحنی محصور کنید. سپس، از خطوط منحنی برای ترسیم شاخه های درخت و برگ هایی که در پشت بام خانه رشد می کنند، استفاده کنید.

 

آموزش ساده و گام به گام طراحی خانه درختی

دستورالعمل های گام به گام برای ترسیم خانه درختی

 

7. از خطوط منحنی برای کشیدن شاخه های درخت و شاخه های برگ بیشتر استفاده کنید.

 

نحوه ترسیم خانه درختی

نقاشی خانه درختی

 

8. به استفاده از یک سری خطوط U شکل برای ردیابی تاج پوشش برگ درخت ادامه دهید. سپس یک نردبان طناب بکشید تا به خانه درختی دسترسی داشته باشید. از دو خط منحنی برای کناره های نردبان استفاده کنید که با خطوط افقی زیادی به هم متصل شده اند.

 

ترسیم خانه درختی زیبا

چگونه یک خانه درختی بکشیم

 

9. طرح کلی خانه درختی خود را با استفاده از خطوط منحنی برای کانتور کردن گره در درخت، کشیدن شاخه های کوچک و ترسیم توده های علف در اطراف ریشه ها تکمیل کنید. سپس یک تاب آویزان از یکی از شاخه ها بکشید. از یک مستطیل باریک برای صندلی و از خطوط عمودی برای اتصال آن به شاخه استفاده کنید. نقاشی خانه درختی خود را رنگ آمیزی کنید

 

ترسیم خانه درختی رویایی

ترسیم خانه درختی زیبا

 

گردآوری: بخش کودکان بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------