فولکس‌واگن همچنان می‌تازد اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی, فولکس‌واگن
 شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان اعلام کرده که در سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است که در مقایسه با سال قبل از آن روندی افزایشی را تجربه کرده است. 

به گزارش ایسنا، فولکس واگن بدون شک یکی از بزرگترین خودروسازان جهان به شمار می رود که بزرگترین سهم فروش خودرو در بازار کشورهای اروپایی را به خود اختصاص داده است.

 

گروه صنعتی فولکس واگن آلمان به تازگی اعلام کرده است که در سال ۲۰۱۹ میلادی ، ۱۰.۸ میلیون دستگاه در بازارهای جهانی فروخته است که در مقایسه با سال ۲۰۱۸ میلادی با یک رشد و افزایش ۰.۹ درصدی روبرو شده است.

 

بر اساس آمار و گزارش های منتشر شده، تعداد خودروهای سبک تجاری این خودروساز آلمانی در بازارهای جهانی سال ۲۰۱۹ کمتر از سال های قبل شده است.

 

هربرت دیاس، مدیر گروه صنعتی و خودروسازی فولکس واگن، در این خصوص خاطرنشان کرد که میزان فروش و عملکرد این شرکت نسبت به سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش پیدا کرده و روندی رو به رشد را تجربه کرده است.  

 

وی همچنین پیش بینی و برآورد کرده است که درآمد این شرکت در سال مالی آینده ۵ درصد رشد خواهد کرد. همچنین میزان فروش آن نیز برای محصولات مختلف حدودا ۶.۵ درصد تا ۷.۵ درصد افزایش خواهد یافت.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------