از دستگاه خودکشی در سوئیس رونمایی شد/ تصاویردستگاه خودکشی،اخبار علمی،خبرهای علمی
به گفته مخترع کپسولی که شبیه تابوت است و به سرنشین‌اش اجازه می‌دهد خودش را بکشد، این ماشین مراحل بررسی قانونی در سوئیس را طی کرده است.

به گزارش فرارو، ماشین سارکو را می‌توان از داخل اداره کرد- در صورتی که شخص دچار سندروم فضای بسته باشد، این عمل می‌تواند با پلک زدن صورت گیرد- و می‌توان درجه اکسیژن موجود در کپسول را تا زیر میزان لازم برای ادامه حیات کاهش داد.

 

این فرایند کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد و مرگ در اثر کاهش اکسیژن (هیپوکسی) و کاهش دی‌اکسید کربن خون (هیپوکاپنی) اتفاق می‌افتد که به فرد این فرصت را می‌دهد که مرگی نسبتا آرام و بی‌درد داشته باشد.

 

دستگاه خودکشی،اخبار علمی،خبرهای علمی

مرگ خودخواسته در سوئیس قانونی است، و تقریبا ۱۳۰۰ نفر از خدمات سازمان‌های اتانازی دیگنیتاس و اگزیت در سال گذشته استفاده کرده‌اند.

 

هر دو این شرکت‌ها از داروی مایع خوردنی یا تزریقی باربیتورات استفاده می‌کنند که شخص با مصرف آن، در دو تا پنج دقیقه به کمای عمیق می‌رود و سپس می‌میرد.

 

دستگاه خودکشی،اخبار علمی،خبرهای علمی

کپسول خودکشی مزبور، اختراع دکتر فیلیپ نیچکی، ملقب به دکتر مرگ است که مدیر سازمان غیرانتفاعی اگزیت اینترنشنال است، که البته ربطی به شرکت اگزیت ندارد.

 

سارکو (Sarco) - کوتاه شده سارکوفاگوس به معنای تابوت سنگی- طوری طراحی شده است که می‌توان آن را در مکان مورد علاقه فرد، به طور مثال در محوطه باز و خوش‌منظره‌ای قرار داد. این کپسول قابل تجزیه زیستی است و از پایه جدا می‌شود تا به عنوان تابوت استفاده شود.

 

دستگاه خودکشی،اخبار علمی،خبرهای علمی
دستگاه خودکشی،اخبار علمی،خبرهای علمی
دستگاه خودکشی،اخبار علمی،خبرهای علمی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022