نحوه دریافت راهنمایی در ویندوز 10دریافت برنامه راهنما, راهنما ویندوز

عیب یابی ویندوز 10

 

ویندوز 10 یک برنامه Get Help داخلی دارد که راه حل هایی برای مشکلات ارائه می دهد و حتی شما را به یک شخص پشتیبانی انسانی متصل می کند. این تنها یکی از گزینه های مناسب داخلی پشتیبانی ویندوز 10 است.

 

از برنامه  “Get Help”  استفاده کنید :

ویندوز 10 شامل یک برنامه Get Help است که می تواند راه حل بسیاری از مشکلات را ارائه دهد. آن را در فهرست شروع خود خواهید یافت. با کلیک بر روی دکمه استارت ،  “Get Help”  را تایپ کرده و بر روی میانبر “Get Help” که ظاهر می شود کلیک کنید یا Enter را فشار دهید. همچنین می توانید از لیست برنامه های موجود در سمت چپ منوی استارت حرکت کرده و روی میانبر  “Get Help”  کلیک کنید.

 

دریافت برنامه راهنما, راهنما ویندوز

در فهرست شروع ویندوز 10 در جستجوی دریافت راهنما باشید 

 

به طور پیش فرض ، این شما را به یک "عامل مجازی" وصل می کند. آنچه را که می خواهید پشتیبانی کنید ، تایپ کنید و سعی می کند اطلاعاتی را برای شما پیدا کند. همچنین می توانید این قسمت را رد کرده و چیزی را مانند“talk to a human”  تایپ کنید تا با شخص پشتیبانی مایکروسافت در ارتباط باشید.

 

دریافت برنامه راهنما, راهنما ویندوز

نحوه دریافت راهنمایی در ویندوز 10

 

برای کمک در بسیاری از برنامه ها ، F1 را فشار دهید :

کلید F1 روش سنتی کمک گرفتن است. اگر روی دسک تاپ ویندوز قرار داشته باشید و روی کلید "F1" ضربه بزنید ، ویندوز جستجوی بینگ را برای "نحوه کمک به ویندوز 10" انجام می دهد.

 

این فوق العاده مفید نیست ، اما کلید F1 هنوز هم می تواند در بسیاری از برنامه های دیگر مفید باشد. به عنوان مثال ، با فشار دادن F1 در Chrome ، سایت پشتیبانی Google Chrome باز خواهد شد. با فشار دادن F1 در Microsoft Office ، سایت پشتیبانی مایکروسافت Office باز خواهد شد. آن را در هر برنامه ای که استفاده می کنید ، امتحان کنید.

 

دریافت برنامه راهنما, راهنما ویندوز

دریافت برنامه راهنما

 

تنظیمات را از فهرست شروع جستجو کنید :

توصیه می کنیم اگر به طور خاص به دنبال تنظیمات یا برنامه هستید ، از ویژگی جستجوی منوی Start استفاده کنید. باید به یک VPN وصل شوید - می توانید کلید ویندوز را روی صفحه کلید خود فشار دهید یا بر روی دکمه Start کلیک کرده و "vpn" را تایپ کنید. انواع مختلفی از گزینه های VPN را در ویندوز مشاهده خواهید کرد.

 

دریافت برنامه راهنما, راهنما ویندوز

آموزش کار با ویندوز 10

 

عیب یابی های داخلی را امتحان کنید :

اگر مشکلی را تجربه کردید ، عیب یابی داخلی ویندوز 10 ممکن است بتواند کمک کند. برای یافتن آنها ، به Settings > Update & Security > Troubleshoot بروید. یا در "استارت" گزینه "Troubleshoot" را جستجو کنید و “Troubleshoot Settings.” را انتخاب کنید.

 

بسته به سیستم شما ،ممکن است ویندوز به شما توصیه کند که عیب یاب های خاصی را در اینجا اجرا کنید. با این حال ، شما همچنین می توانید در لیست حرکت کرده و روی یک عیب یابی مربوطه کلیک کنید. به عنوان مثال ، اگر در چاپ مشکل دارید ، به پایین بروید و سپس بر روی عیب یابی “Printer” کلیک کنید. ویندوز 10 سعی خواهد کرد به طور خودکار مواردی را پیدا کند که می تواند باعث مشکلات چاپ شود و آنها را برای شما برطرف کند.

 

در وب جستجو کنید:

وب مملو از راه حل برای مشکلات است. کافیست به یک موتور جستجو مانند Google یا Bing در مرورگر وب خود بروید و برای یافتن اطلاعات بیشتر به جستجوی مشکل خاص باشید - اگر پیام خطایی یا کد خاصی را می بینید ، آن را جستجو کنید.

 

دریافت برنامه راهنما, راهنما ویندوز

عیب یابی ویندوز 10

 

از مزایای وب سایتهای پشتیبانی مایکروسافت استفاده کنید :

وب سایت پشتیبانی مایکروسافت نیز می تواند مفید باشد. می توانید برای حل مشکلات بسیاری از وب سایت پشتیبانی مایکروسافت را جستجو کنید. راه حلهای دیگر ممکن است در انجمن گفتگوی انجمن Microsoft یافت شود . می توانید برای یافتن سؤال و پاسخ سایر افراد ارسال شده ، در انجمن جستجو کنید. اگر وارد سیستم شوید ، می توانید در قسمت بالای صفحه روی “Ask a question” کلیک کنید تا سؤال خود را مطرح کنید و به یک پاسخ مفید از یک عضو جامعه امیدوار باشید.

 

این تنها یک گزینه است ، با این حال ، بسیاری از راه حل ها برای مشکلات ویندوز ، به ویژه مشکلات مربوط به نرم افزار شخص ثالث ، در وب سایت های دیگر یافت می شود. جستجوی گسترده تر وب اغلب هوشمندانه ترین ایده خواهد بود.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------