همه چیز درباره ارز دیجیتال هولو (HOT)هولو (HOT), ارز هولو, ارز دیجیتال HOT

ارز دیجیتال HOT

 

معرفی ارز دیجیتال Hot یا هولو/ تاریخچه

ارز دیجیتال HOT یا همان هولو یک نوع ارز دیجیتال است که یک پلتفرم غیر متمرکز است. هدف اصلی آن ایجاد یک فضایی است که بتواند مهمان اپلیکیشن ها باشد. پلتفرم هولو HOT به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند چندین اپلیکیشن مختلف را بر روی کامپیوتر خودشان سوار کنند و نیازی به داشتن سخت افزارها و یا نرم افزارهای خاصی هم نداشته باشند.

هولو (HOT) چیست؟

Holo یک پلت فرم همتا به همتا برای برنامه های کاربردی توزیع شده براساس زیرساخت ذخیره سازی ابری است. Holo یک بازار P2P از برنامه ها را فراهم می کند که در آن شرکت کنندگان شبکه می توانند با استفاده از قدرت محاسباتی خود و دریافت پول در ازای آن، میزبان برنامه های غیرمتمرکز توزیع شده در سراسر شبکه شوند.

 

هولوچین پلتفرمی است که کاربران را به اینترنت متصل می کند و سیستم Holo به عنوان واسطه ارتباط عمل می کند. اپلیکیشن های هولوچین، اپلیکیشن های غیرمتمرکز هستند. با این حال، به جای استفاده از اصطلاح معروف "Dapps"، برنامه های Holochain به عنوان hApps شناخته می شوند. هدف Holo ارائه یک سیستم کارآمدتر و مقرون‌به‌صرفه‌تر برای توسعه‌دهندگانی است که با برنامه‌های غیرمتمرکز کار می‌کنند و بدون استفاده از الگوریتم‌های اجماع که به‌طور سنتی توسط بلاک‌چین‌ها استفاده می‌شوند، به نهایی شدن آن دست می‌یابند.

 

هدف Holo ایجاد نسخه جدیدی از اینترنت با هدف ایجاد یک محیط مقیاس پذیر است که در آن اطلاعات ذخیره شده، به اشتراک گذاشته شده و توزیع شده توسط واسطه ها یا مقامات مرکزی دیده یا کنترل نمی شود. با استفاده از یک تابع هش منحصربه‌فرد که هزینه عملیات و اجرای سیستم را کاهش می‌دهد، Holo قصد دارد روش استفاده ما از اینترنت را با اعمال آن به نفع مردم به جای شرکت‌ها متحول کند. 

 

ارز هولو هات, ارز هولوچین هات, سکه های HOT

نحوه کار ارز دیجیتال HOT

 

Holo چگونه کار می کند؟

اکوسیستم Holo و Holochain به جای استفاده از شکل سنتی فناوری بلاک چین برای تأیید تراکنش ها و تولید بلاک های جدید در حین ایمن سازی شبکه، از یک تابع هش ویژه استفاده می کند. Holo بر اساس Holo Distributed Hash Table است.

 

DHT عامل محور است، به این معنی که از یک گره استفاده می کند که می تواند به صورت جداگانه تراکنش ها را تأیید کند. پس از تأیید توسط یک گره جداگانه، داده ها به سایر گره های سیستم توزیع می شود که اطلاعات تأیید را از نظر شفافیت و مشروعیت دوباره بررسی می کنند.

 

ظرفیت شبکه در مقیاس در افزایش تعداد گره ها و توان محاسباتی منعکس می شود که اغلب در پروتکل های سنتی مشکل ایجاد می کند. با این حال، DHT از اشتراک گذاری برای توزیع داده ها و مقیاس بندی ترافیک شبکه استفاده می کند تا آن را بهینه کند و برای برنامه های میزبانی شده به خوبی اجرا شود.

 

با توجه به این واقعیت که هولوچین از فناوری بلاک چین سنتی استفاده نمی‌کند، بلکه از هش کردن استفاده می‌کند، این شبکه برای تأیید تراکنش‌ها، ایجاد بلوک‌های جدید و ایمن‌سازی شبکه نیازی به استیک یا استخراج ندارد.

 

بنیانگذاران هولو چه کسانی هستند؟

Holo توسط آرتور براک و اریک هریس-براون در سال 2017 با دفتر مرکزی در جبل الطارق تأسیس شد. Holo با هدف فعال کردن میزبانی برای برنامه‌ها در یک اکوسیستم همتا به همتا ایجاد شد که به عنوان یک پلتفرم پس از بلاک چین با عملکرد هش DHT توصیف می‌شود.

 

هولو در دو دور سرمایه گذاری بیش از 20.4 میلیون دلار جمع آوری کرد که آخرین مورد در آوریل 2018 برگزار شد، در حالی که این پروژه توسط کاردینال کپیتال نیز تامین می شود.

 

هولو (HOT), ارز هولو, ارز دیجیتال HOT

ارز دیجیتال HOT چگونه کار می کند

 

چه چیزی هولو را منحصر به فرد می کند؟

Holo به دلیل معماری خود منحصر به فرد است زیرا پلتفرم هولوچین بر روی فناوری بلاک چین سنتی اجرا نمی شود، بلکه در عوض از یک الگوریتم هش به عنوان یک شبکه پس از بلاک چین استفاده می کند. با استفاده از فناوری کلاسیک دفتر کل توزیع شده، Holo به کاربران امکان میزبانی و استفاده از برنامه های مختلف در شبکه را می دهد که به عنوان hApps شناخته می شوند. به همین دلیل است که Holo برای کار و اجرای گره‌ها نیازی به staking یا ماینینگ ندارد.

 

Holo نه تنها از طریق استفاده از عملکرد هش DHT، بلکه با معماری آن، که یک بازار P2P را تشکیل می دهد، منحصر به فرد است که در آن کاربران می توانند برای برنامه های میزبانی که توسط سایر کاربران توسعه یافته و در برنامه Holochain مستقر شده اند، پول دریافت کنند.

 

چه چیزی به Holo ارزش می دهد؟

Holo ارزش ذاتی خود را از ظرفیت فنی، فناوری، موارد استفاده و سطح پذیرش به دست می آورد. وقتی صحبت از ارزش بازار به میان می‌آید، Holo تحت تأثیر عوامل متعددی از جمله کل عرضه توکن‌های HOT قرار می‌گیرد. عرضه محدود به عنوان یک مکانیسم ضد تورم عمل می کند، به این معنی که توکن های HOT ممکن است در دراز مدت ذخیره خوبی از ارزش را فراهم کنند.

 

ارزش Holo تحت تأثیر ارتقاها، به روز رسانی ها، پیشرفت ها و سایر اخبار و رویدادها قرار می گیرد. چیزی که به Holo ارزش بیشتری می بخشد، کاربرد و ظرفیت فنی آن در ایجاد بازار P2P برای میزبانی برنامه ها است.

 

سایر اطلاعات فنی

Distributed Hash Table یا DHT نیاز به DLT را در محیط های غیرمتمرکز که امکان میزبانی برنامه های غیرمتمرکز بین کاربران شبکه را فراهم می کند، از بین می برد. DHT نیازی ندارد که همه گره‌های محاسباتی به طور همزمان کار کنند و همزمان در دسترس باشند، زیرا گره‌های عامل مجزا می‌توانند تراکنش‌ها را تأیید کنند، سپس تأیید را توسط گره‌های همسایه تأیید کنند.

 

این سیستم برای تولید بلوک‌های جدید و اعتبارسنجی داده‌های تراکنش به پروتکل‌های Proof of Work یا Proof of Stake یا هر شکل دیگری از مکانیسم‌های اجماع مبتنی بر DLT نیازی ندارد، در عوض به DHT تکیه می‌کند که برای همان کار به انرژی کمتری نیاز دارد.

 

هر کسی می‌تواند از طریق جعبه Holo Hosting که در پس‌زمینه رایانه‌هایی اجرا می‌شود که گره‌هایی با قدرت محاسباتی اجرا می‌کنند، به Holo Host دسترسی داشته باشد و برنامه‌های خود را میزبانی کند. به لطف این معماری پیچیده پس از بلاک چین، کاربران می توانند برنامه های خود را میزبانی کنند و در ازای پاداش، قدرت محاسباتی را برای میزبانی اجاره کنند. هولوچین به‌عنوان پلی بین محیط متمرکز که اینترنت است و محیط غیرمتمرکزی که اکوسیستم هولو نشان می‌دهد، عمل می‌کند.

 

آینده ارز دیجیتال هولو, ارز دیجیتال هولو چیست, ارز هولو هات

ارز هولو

 

شبکه Holo چگونه ایمن است؟

شبکه Holo از طریق استفاده از Distributed Hash Table ایمن می شود که تضمین می کند که یک گره می تواند ابتدا تراکنش ها را تأیید کند و در تولید بلوک شرکت کند قبل از اینکه این داده ها توسط بقیه گره های شبکه تأیید شود. Holo داده‌های تراکنش را بین گره‌هایی توزیع می‌کند که وظیفه دارند داده‌های تراکنش را بعد از اینکه گره‌ها در ابتدا تأیید کردند، دوباره بررسی کنند.

 

گره های همسایه اطمینان حاصل می کنند که داده ها معتبر و شفاف هستند، بنابراین یک لایه امنیتی به شبکه اضافه می کنند و در عین حال شفافیت را حفظ می کنند. هولوچین با DHT در هسته مکانیسم خود ساخته شده است و یک شبکه پس از بلاک چین را ارائه می دهد که می تواند پلت فرم را بدون استفاده از پروتکل هایی مانند اثبات کار و اثبات سهام، مقیاس و ایمن کند.

 

حتی اگر یک گره به صورت مخرب عمل کند و یک تراکنش نادرست را تأیید کند، بقیه گره‌ها هنگام بررسی مضاعف داده‌ها، فعالیت مخرب را تشخیص می‌دهند، به این ترتیب شبکه Holo ایمن می‌شود.

 

نحوه استفاده از Holo

اکوسیستم Holo به عنوان یک بازار همتا به همتا برای میزبانی برنامه ها استفاده می شود و به عنوان پل ارتباطی بین برنامه Holochain که در آن برنامه ها میزبانی می شوند و اینترنت عمل می کند، با هدف تمرکز بیشتر اینترنت بر روی افراد به جای شرکت ها.

 

سکه های HOT را می توان به عنوان روش پرداخت اصلی در شبکه استفاده کرد، در حالی که شرکت کنندگان شبکه که از Holo برای اجاره قدرت محاسباتی به سایر کاربران برای میزبانی برنامه ها استفاده می کنند، می توانند در ازای خدمات اجاره ای خود، HOT کسب کنند. هات کوین ها را می توان به عنوان سرمایه گذاری نگهداری کرد یا برای کسب سود در بازار زنده ارزهای دیجیتال معامله کرد.

 

HOT به‌منظور تبدیل شدن به یک «IOU» ساخته شده است که پس از راه‌اندازی توکن HoloFuel قابل بازخرید است. HoloFuel برای ریزتراکنش ها طراحی شده است و برای پرداخت هاست استفاده خواهد شد. پس از انتشار HoloFuel، HOT را می توان با HoloFuel در نسبت یک به یک مبادله کرد، با HOT مبادله شده به عنوان ارز ذخیره برای تامین نقدینگی برای دارندگان HoloFuel.

 

آینده ارز دیجیتال هولو, ارز دیجیتال هولو چیست, ارز هولو هات

کیف پول ارز دیجیتال HOT

 

نحوه انتخاب کیف پول هولو

مکان‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید HOT خود را ذخیره کنید و نوع کیف پولی که انتخاب می‌کنید احتمالاً به این بستگی دارد که می‌خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید و چقدر باید ذخیره کنید.

 

کیف پول های سخت افزاری یا کیف پول های سرد مانند Ledger یا Trezor امن ترین گزینه را برای ذخیره ارزهای دیجیتال با ذخیره سازی و پشتیبان گیری آفلاین ارائه می دهند. با این حال، آنها می توانند به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند و گزینه گران تری هستند. به این ترتیب، آنها ممکن است برای ذخیره مقادیر بیشتری از HOT برای کاربران با تجربه تر مناسب تر باشند.

 

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و استفاده از آنها رایگان و آسان است. آنها برای دانلود به عنوان برنامه های گوشی های هوشمند یا دسکتاپ در دسترس هستند و می توانند نگهدارنده یا غیر حضانت باشند. با کیف‌پول‌های نگهبانی، کلیدهای خصوصی از طرف شما توسط ارائه‌دهنده خدمات مدیریت و پشتیبان‌گیری می‌شوند. کیف پول‌های غیرقانونی از عناصر امن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می‌کنند. اگرچه راحت هستند، اما امنیت کمتری نسبت به کیف پول‌های سخت‌افزاری دارند و ممکن است برای تعداد کمتری از کاربران تازه‌کار یا HOT مناسب‌تر باشند.

 

کیف پول های آنلاین یا کیف پول های وب نیز رایگان و آسان برای استفاده هستند و از چندین دستگاه با استفاده از یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند. با این حال، کیف‌پول‌های داغ محسوب می‌شوند و می‌توانند امنیت کمتری نسبت به جایگزین‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری داشته باشند.

 

از آنجایی که احتمالاً به پلتفرم برای مدیریت HOT خود اعتماد دارید، باید یک سرویس معتبر با سابقه امنیتی و نگهداری را انتخاب کنید. به این ترتیب، آنها برای نگهداری مقادیر کمتری از ارزهای دیجیتال یا برای کسانی که معاملات مکرر انجام می دهند مناسب هستند.

 

Kriptomat یک راه حل امن برای ذخیره سازی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد توکن های HOT خود را بدون هیچ زحمتی ذخیره و مبادله کنید. ذخیره سازی HOT خود با Kriptomat امنیت در سطح سازمانی و عملکرد کاربر پسند را برای شما فراهم می کند.

 

نتیجه

Holo یک پروژه منحصر به فرد در بازار ارزهای دیجیتال است زیرا بر روی یک الگوریتم هش خاص بدون استفاده از DLT اجرا می شود تا شرایط را برای بازار P2P تسهیل کند. فضای ابری را برای میزبانی برنامه‌ها فراهم می‌کند، که ارزش Holo را از طریق رویکرد فنی منحصربه‌فرد و ظرفیت مقیاس‌پذیری آن تعریف می‌کند. میزبانی برنامه ها با Holo مقرون به صرفه تر و موثرتر است، به همین دلیل است که Holo می تواند در دراز مدت به یکی از پلتفرم های پیشرو زمان خود تبدیل شود.

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------