چگونه چت های هوش مصنوعی Bard خود را به اشتراک بگذاریداشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

آموزش اشتراک گذاری چت های گوگل بارد با دیگران

 

چگونه چت های گوگل بارد را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟ 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد به شما امکان می دهد تا مکالمات خود با این هوش مصنوعی را با دیگران به اشتراک بگذارید. این می تواند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، همکاری با دیگران یا صرفاً سرگرمی مفید باشد. در ادامه این مقاله از بیتوته نحوه اشتراک گذاری چت های گوگل بارد را به شما آموزش می دهیم.

هوش مصنوعی Bard Google یک ابزار قدرتمند و همه کاره است که می تواند برای طیف وسیعی از اهداف استفاده شود. یکی از ویژگی های مفید آن، عملکرد اشتراک گذاری است که به شما امکان می دهد چت های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

هوش مصنوعی Bard Google درست مانند ChatGPT که به شما امکان می دهد چت های جالب، سرگرم کننده و آموزنده را با دوستان یا حتی با کل اینترنت به اشتراک بگذارید. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

 

چگونه چت های هوش مصنوعی Bard خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارید

برای به اشتراک گذاشتن یک چت خاص، به مکالمه مربوطه در رابط کاربری Bard خود بروید. در زیر پاسخی که می خواهید به اشتراک بگذارید، روی نماد اشتراک گذاری (یک خط زاویه دار با سه نقطه) کلیک کنید. روی «Share» کلیک کنید، یا گزینه‌های «Export to Google Docs» (برای ایجاد یک سند جدید با عنوان درخواست و محتوای پاسخ) یا «Draft in Gmail» (که شما را به Gmail هدایت می‌کند را انتخاب کنید. درخواست به عنوان موضوع، و پاسخ بارد به عنوان بدنه اصلی ایمیل).

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

گزینه های اشتراک گذاری مختلف در رابط چت بارد

 

اگر روی «Share» کلیک می‌کنید، انتخاب کنید که آیا فقط می‌خواهید «This Prompt & Response» فقط این اعلان و پاسخ آن  یا «Entire Chat» کل چت را به اشتراک بگذارید و عنوان ایجاد شده خودکار برای اشتراک‌گذاری را مرور کنید. می توانید این را ویرایش کنید (با کلیک بر روی نماد مداد) یا در صورت نیاز گزینه های جدیدی ایجاد کنید. عنوان کمک می کند تا پیش زمینه ای را برای هر کسی که لینک را باز می کند فراهم کند. پس از آماده شدن، روی «Create Public Link» کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

هوش مصنوعی Bard با گزینه هایی برای ایجاد لینک عمومی

 

ساده ترین راه برای اشتراک گذاری لینک این است که آن را در هر کجا که می خواهید کپی و جایگذاری کنید. برای مثال، می‌توانید آن را در یک برنامه پیام‌رسان به اشتراک بگذارید تا برای دوستان ارسال کنید یا آن را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند LinkedIn، فیس‌بوک یا Reddit پست کنید. لینک عمومی به هر کسی اجازه می‌دهد مکالمه را باز کند و بخواند.

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

Bard AI لینک عمومی برای اشتراک گذاری چت ایجاد کرد

 

اگر کل تاریخچه چت را به اشتراک بگذارید، دیگران می توانند با استفاده از لینک عمومی به گفتگو با بارد ادامه دهند. بنابراین از به اشتراک گذاشتن چیزهای خیلی شخصی یا حساس خودداری کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که اگر تصاویری را در چت قرار دهید، برای هر کسی که لینک را داشته باشد قابل مشاهده و دانلود خواهد بود.

 

هنگام دسترسی به یک لینک به اشتراک گذاشته شده از طرف شخص دیگری، می توانید از جایی که او متوقف شد ادامه دهید و به گپ زدن با بارد ادامه دهید. اگر آن را فعال کرده باشید، این مکالمه جدید در فعالیت Bard خودتان ذخیره می شود.

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

اشتراک گذاری کل تاریخچه چت گوگل بارد

 

چگونه لینکهای مشترک خود را به چت بارد مدیریت کنید

اگر لینکی را به چت Bard خود به اشتراک گذاشته اید و بعداً نظر خود را در مورد عمومی گذاشتن آن تغییر داده اید، می توانید دسترسی به لینکهای چت مشترک خود را لغو کنید.

 

برای یافتن همه لینکهای فعالی که ایجاد کرده اید، روی "Settings" (نماد چرخ دنده) و سپس "Your Public Links" کلیک کنید. در اینجا، خواهید دید که کدام مکالمه را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته اید.

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

همه لینک های عمومی به اشتراک گذاشته شده بارد را مشاهده کنید

 

برای لغو دسترسی به همه لینکهای قبلاً به اشتراک گذاشته شده در مکالمات Bard خود، روی "Remove All Links" کلیک کنید. اگر نیاز به حذف دسترسی به یک چت خاص دارید، روی "Remove Public Link" (نماد bin) در کنار گفتگو کلیک کنید. هیچ یک از افرادی که قبلاً لینکها را با آنها به اشتراک گذاشته اید، دیگر نمی توانند به چت(ها) دسترسی داشته باشند. با این حال، همچنان می توانید چت های ذخیره شده در تاریخچه Bard خود را پیدا کنید.

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

صفحه مدیریت لینکهای عمومی بارد

 

همه لینکهای به اشتراک گذاشته شده پس از 6 ماه به طور خودکار منقضی می شوند. بنابراین، هر لینک بسیار قدیمی احتمالاً دیگر کار نخواهد کرد.

 

اشتراک گذاری چت های گوگل بارد, استفاده از هوش مصنوعی گوگل بارد

اشتراک گذاری Google Bard Chats

 

آیا اشتراک گذاری Google Bard Chats ایمن است؟

هنگام اشتراک گذاری یک چت بارد، اساساً مکالمه را در دسترس همه قرار می دهید تا بتوانند آن را پیدا کنند. آن گپ ممکن است حاوی جزئیات شخصی، نظرات یا اطلاعاتی باشد که شما فقط قصد داشتید به صورت خصوصی با بارد به اشتراک بگذارید. بنابراین، قبل از کلیک بر روی دکمه اشتراک‌گذاری، در نظر بگیرید که چه جزئیاتی در چت قابل مشاهده است و آیا از دسترسی افراد غریبه به آنها راحت هستید یا خیر.

 

قبلاً گزارش داده بودیم که موتور جستجوی Google مکالمات Bard AI را نمایه کرده است و خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی ناشی از اشتراک‌گذاری عمومی چت‌های شما را برجسته می‌کند.

 

گوگل اعلام کرد که مشکل نمایه سازی اشتباه بوده است و در زمان نگارش، به نظر می رسد گوگل با موفقیت چت های Bard را از نتایج جستجو پاک کرده است. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که چتی که امروز به اشتراک می گذارید، امشب توسط یک موتور جستجو خزیده نشود. بنابراین به وعده‌هایی که می‌گویند چت‌های شما خصوصی می‌مانند تکیه نکنید.

 

همچنین شایان ذکر است که مالکیت محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی یک موضوع پیچیده است که هنوز در حال بررسی است. بنابراین، ممکن است به طور کامل نحوه استفاده از متن، تصاویر یا سایر رسانه‌های رد و بدل شده در گپ Bard را کنترل نکنید.

 

ایمن ترین گزینه این است که از اشتراک گذاری کامل چت های Bard خودداری کنید. با این حال، اگر اشتراک‌گذاری را انتخاب کردید، ابتدا چت را مرور کنید و مطمئن شوید که جزئیات حساسی در آن وجود ندارد. و در صورت شک، به یاد داشته باشید که هر چیزی که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شود، می تواند عمومی شود. احتیاط مهم است.

 

می توانید چت های هوش مصنوعی Bard خود را به اشتراک بگذارید، اما با احتیاط

به اشتراک گذاری چت های Bard آسان است، فقط یک لینک عمومی ایجاد کنید. اما در مورد جزئیاتی که علنی می کنید مراقب باشید. همچنین، به طور مکرر لینکهای عمومی مشترک هوش مصنوعی Bard خود را بررسی کنید و در صورت نیاز آنها را حذف کنید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------