تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

نحوه به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در WhatsAppارسال لوکیشن از طریق واتس آپ, مکان را در WhatsApp به اشتراک بگذارید

 ارسال لوکیشن با واتس آپ

 

یکی از ابزارهای مفید در واتس اپ ، امکان به اشتراک گذاشتن مکان خود با مخاطبین است ، بنابراین شما می توانید به راحتی یکدیگر را ملاقات کنید.

با این حال، گزینه اشتراک گذاری موقعیت مکانی شما کمی پنهان است ، بنابراین اگر تازه وارد واتس اپ شده اید یا از ویژگی جالب آن اطلاع ندارید ، ممکن است تصوری در مورد چگونگی انجام این کار نداشته باشید.

 

به همین دلیل ما با استفاده از این راهنمایی مفید و کاربردی برای کمک به شما در نحوه اشتراک گذاری مکان (لوکیشن) خود در WhatsApp در تلفن به شما کمک کرده ایم.

شایان ذکر است که این ویژگی در واتساپ وب کار نمی کند، بنابراین می توانید موقعیت مکانی خود را فقط هنگام استفاده از برنامه در تلفن به اشتراک بگذارید.

 

نحوه به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در WhatsApp

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که گپ را با شخصی که می خواهید موقعیت مکانی خود را با او به اشتراک بگذارید باز کنید.

 

در کادر متن ، نماد گیره کاغذ را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید. این کار منویی از موارد مختلفی را که می توانید به پیام پیوست کنید ، از جمله ارسال یک تصویر یا پرونده ، ایجاد می کند.

 

یکی از گزینه هایی که مطرح می شود 'Location' است. این را انتخاب کنید و به صفحه مکان منتقل می شوید.

 

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید مجوز WhatsApp را برای استفاده از ویژگی های ردیابی موقعیت مکانی تلفن خود اعطا کنید - اما اولین بار فقط باید این کار را انجام دهید.

 

ارسال لوکیشن از طریق واتس آپ, مکان را در WhatsApp به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی در WhatsApp

 

اکنون لیستی از مکانهایی را که می توانید به اشتراک بگذارید ، از جمله مکان خود (دقیقاً همان جایی که در آن هستید) قرار می گیرید و هنگام حرکت به روز می شوید و نقاط دیدنی در نزدیکی شما.

 

یکی از این مکان ها را انتخاب کنید و شما انتخاب خواهید کرد که مدت زمانی که می خواهید این کار را انجام دهید - 15 دقیقه ، یک ساعت یا هشت ساعت و همچنین هر پیامی را که به اشتراک می گذارید با اشتراک مکان .

 

هنگامی که فرد دیگری یا افراد را برای دیدن موقعیت مکانی آماده کرده اید ، علامت 'send'  آبی را در گوشه سمت راست پایین صفحه فشار دهید و موقعیت مکانی شما به اشتراک گذاشته می شود.

 

به یاد داشته باشید ، شخص یا افراد دیگر در مکالمه شما می توانند می تواند موقعیت مکانی شما را بدون به اشتراک گذاشتن موارد خاص خود مشاهده کند، بنابراین به یاد داشته باشید که ایمن باشید و فقط مکان خود را با افرادی که می شناسید به اشتراک بگذارید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------