اين کاري را که الان ميخوام ياد بدم را ، شايد خيلي ها ندونن و شايدم خيلي ها هم بدونن . ولي من براي اونايي نوشتم كه نمي دونستن . شايد براتون جالب باشه که با 6 تا ID مختلف همزمان با يك نفر يا حتي بيشتر از يك نفر چت كنيد .


اين کار از اينطوريه كه : يک آي دي اصلي دارين و ميتونين تا 6 تا آي دي به طور زير مجموعه براش بسازيد اين کار رو امروز ميخام که يادتون بدم که برين اگه خواستين انجامش بدين :


1- در ياهو مسنجر خود به منو بالا ميزويد و گزينه login را انتخاب کرده و در منو اي که باز ميشود گزينه my profiles را انتخاب ميکنيد .


2- پنجره اي کوچک براي شما باز ميشود که در پايين آن دکمه اي بزرگ ميبينيد که روي آن نوشته شده است Create/edit my profiles آن را کليک ميکنيد .


3- حالا مرورگر شما شروع به کار ميکند و صفحه اي را براي شما باز ميکند . در صفحه باز شده شناسه و رمز عبور آي دي اصلي خود را وارد كنيد .


4- در بالاي اين صفحه دکمه اي ميبينيد که روي آن نوشته شده است Create New Public profile و شما روي آن کليک ميکنيد .


5- بعد از کمي صبر صفحه اي براي شما باز ميشود که دقيقا مانند صفحه ايست که شما با آن يک ايميل در ياهو ميسازيد . گزينه هاي آن را پر کنيد و نام آي دي جديدتان را که ميخواهيد درست کنيد را در محل مشخص شده بنويسيد .


6- بعد از پر کردن فرم دکمه پايين را به نام create profile را بزنيد .


7- حالا به همان قسمت پروفايل خود که در ابتدا رفتيد برويد آي دي جديد شما در آنجا ميبينيد و بايد کنار آن يک تيک باشد .


8- حالا به قسمت نوشتن پيغام برويد و روي آي دي خود کليک کنيد ميبينيد که آي دي جديد هم آنجاست حالا با هر کدام از آي دي ها که بخواهيد ميتوانيد پيغام بدهيد و حتي ميتوانيد از هر دو آي دي به طور هم زمان استفاده کنيد فقط توجه داشته باشيد که اين کار را تا 6 بار ميتوانيد انجام دهيد .

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------