باگ جدید توئیتر پیام‌های حذف شده را باز می‌گرداندتوییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
وجود یک باگ در توئیتر، توئیت‌ها و ریتوئیت‌های حذف شده را بازیابی می‌کند.

به گزارش فارس به نقل از ورج، کاربران توئیتر گزارش دادند توئیت هایی که به طور انبوه حذف کرده‌اند دوباره در پروفایل آنها ظاهر می شود.

 

توئیتر در دوران ایلان ماسک دستخوش تغییرات مختلفی شد، برخی از این تغییرات نحوه عملکرد توئیتر را دچار مشکل کرده است به طوریکه گاهی باگ‌هایی در آن ظاهر می‌شوند. در یکی از این موارد، گزارش شده توئیت هایی که کاربران حذف کرده اند به پروفایل آن ها بازگشته اند.

 

بر اساس این گزارش، برخی از کاربران، متوجه شدند که توئیت های حذف شده، از جمله موارد مربوط به سال 2020، دوباره در جدول زمانی آن ها ظاهر می شوند. کاربر دیگری در شبکه اجتمااعی ماستودون پست کرد که در 17 می، 34هزار توئیت حذف شده او بازیابی شده است.

 

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این رفتار به دلیل جابجایی سرورهای توئیتر و بازیابی تصادفی داده‌ها ایجاد شده است. طبق گزارش ZDNet، بیش از 400 نفر گفتند که مشکلات مشابهی دارند.

 

اخیراً تعداد گزارش‌های باگ توئیتر افزایش یافته است. در اوایل این ماه، یک باگ کاربران توئیتر را از سیستم خارج کرد و پلتفرم به آنها اجازه ورود مجدد به سیستم را نداد. طبق گزارشی، اکثر کاربرانی که از نسخه دسکتاپ این پلتفرم استفاده می‌کردند با این مشکل مواجه بودند. برخی از کاربران نیز ادعا کردند که به طور مکرر از سیستم خارج می شوند.

 

در ماه مارس، یک باگ لینک ها و تصاویر را برای مدت کوتاهی با مشکل رو به رو کرد و توئیتر اعلام کرد که یک تغییر داخلی منجر به برخی عواقب ناخواسته شده است. در ماه فوریه، کاربران توئیتر برای مدتی قادر به اشتراک گذاری توئیت، ارسال پیام شخصی و استفاده از Tweetdeck نبودند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------