رونمایی از بازی رومیزی مجهز به هوش مصنوعیبازی رومیزی مجهز به هوش مصنوعی،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
شرکت سنس‌تایم از یک ربات بازی رومیزی مجهز به هوش مصنوعی رونمایی کرد. این بازی مجهز به بازوی رباتیک، صفحه نمایش و تخته است.

به گزارش ایسنا به نقل از آی‌ای، شرکت چینی سنس‌تایم (SenseTime) از نسخه‌ی مبتنی بر هوش مصنوعی قدیمی‌ترین بازی رومیزی جهان به نام Go رونمایی کرده است که تصور می‌شود حدود ۴۰۰۰ سال پیش در چین ایجاد شده است.

 

SenseRobot Go رباتی است که برای جوانان طراحی شده تا بازی Go را یاد بگیرند. براساس بیانیه مطبوعاتی این شرکت، این یک بازوی رباتیک، یک صفحه نمایش و یک تخته برای اجرای بازی از سطح ابتدایی تا حرفه‌ای دارد.

 

در مراسم معرفی محصول، دکتر زو لی(Xu Li)، مدیر عامل سنس‌تایم، می‌گوید: سنس‌ربات با قدرت محاسباتی، هماهنگی چشم و دست، و شاهکارهای مهندسی نوآوری می‌کند و هوش مصنوعی را از مراکز داده به خانه‌ها می‌آورد. ما امیدواریم که آینده‌ی رباتیک خانگی را با سنس‌ربات بازتعریف کنیم و نه تنها تجربه‌های جدید زندگی را به خانواده‌ها بیاوریم، بلکه نشاط جدیدی را به بازی Go تزریق کنیم و توسعه متنوع فرهنگ سنتی را ارتقا دهیم.

 

طبق بیانیه مطبوعاتی، این ربات یک تجربه‌ی بازی همه‌جانبه و جذاب را ارائه می‌کند و دارای مجموعه‌ی وسیعی از تمرین‌های حرفه‌ای بازی Go همراه با طیف وسیعی از فعل و انفعالات لمسی، بصری و شنیداری است.

 

این سیستم شامل بیش از ۲۰۰۰ تمرین تخصصی در هفت سطح است که تمام مراحل یادگیری را پوشش می‌دهد تا به طور مداوم مهارت‌های Go کودکان را توسعه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------