برای ارسال پیام های سه بعدی آماده باشید / فیسبوک اشتراک گذاری اشیاء را هم ممکن می کندشرکت فیسبوک اعلام کرده است ، به زودی از قابلیت ارسال سه بعدی تصاویر و اطلاعات رونمایی می کند .قابلیتی که مدتی است به شکل آزمایشی در بخش newsfeed وجود دارد . 

به گزارش انتخاب به نقل از تچ رادار ، مدتی است که فیس بوک  به سبب عدم تغییرات جدی و البته یکنواخت بودن سامانه های خود متهم می شود که صرفا برای ارتباط بین  پدربزرگ و مادربزرگ ها طراحی شده تا نوجوانان . اما این شبکه اجتماعی با اعلام خبر ارسال اشیاء نشان داد که اقدامات لازم را برای ایجاد رابط کاربری نوآورانه انجام می دهد.

  اخبار تکنولوژی ,خبرهای  تکنولوژی, پیام های سه بعدی

فیسبوک سال گذشته در جریان یک کنفرانس نوآوری صنعت موبایل اعلام کرد که از برنامه ای برای اعمال اشیاء سه بعدی در پست های فیس بوک حمایت خواهد کرد . اکنون این خبر به حقیقت پیوسته و تمامی پست های فیسبوکی به قابلیت چرخش و سه بعدی ، مجهز شده اند .

 

آیکود گونن ،مدیر محصولات جانبی  فیس بوک در پستی در  وبلاگ  خود در این خصوص می گوید: اشیاء سه بعدی  از فرمت استاندارد صنعت gITF 2.0 استفاده می کنند و هنرمندان قادر خواهند بود به طور مستقیم تصاویر سه بعدی را به پست های فیس بوک منتقل کنند .

 

گونن ادامه می دهد ؛این به معنای  سهولت بیشتر در  به اشتراک گذاری و تولید محتوای غنی تر و متنوع تر است .

 

کاربران می توانند از این پس فایل های سه بعدی را از موبایل خود به طور مستقیم به بخش Feed News فیس بوک خود ارسال کنید. سونی یکی از اولین شرکای فیس بوک است  که از این برنامه جدید پشتیبانی می کند . گرچه دیگر موبایل های هوشمند هم با همگام سازی خود قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود .

 

در حالی که کاربران فیس بوک با گوشی های دارای دوربین های سه بعدی بدون شک این تکنولوژی را استفاده می کنند، مارک هایی مانند  وی فیر و  لگو نیز می توانند محصولات خود را در هر زاویه  ای در فیسبوک  نشان دهند. بنابراین قابلیت جدید فیسبوک حاوی منافع مادی نیز خواهد بود .

 

فیس بوک پیش از این اعلام کرده بود که کاربران فیس بوک  می توانند خلاقیت های سه بعدی خود را به صورت آنلاین ارسال کنند . قابلیتی که کمک می کند کاربران Oculus Rift نیز بدون نیاز به خاموش کردن هدست ها پیام های سه بعدی خود را به فیس بوک ارسال کنند.

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------