انتقادهای تازه از شیشه‌های گوشی‌های تاشوی سامسونگپس از عرضه گوشی‌های تاشوی سامسونگ انتقادهایی از این گوشی و استحکام آن به عمل آمد، اما با افزایش دسترسی به این گوشی، انتقادهای مذکور وارد مرحله تازه ای شده است.
 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,گوشی‌های تاشوی سامسونگ

 

به گزارش فارس به نقل از انگجت، بررسی های متخصصان و بسیاری از کاربران نشان می دهد که شیشه گوشی های سامسونگ بسیار باریک و نازک است و استفاده از آن در درازمدت ممکن نیست.

 

در ابتدا تصور می شد این مشکلات محدود به گوشی گالکسی فلد است که نمایشگر تاشوی پلاستیکی آن بسیار شکننده توصیف شده بود، اما حالا این انتقاد از گوشی گالکسی زد فلیپ هم به عمل آمده و گفته می شود جایگزینی شیشه در نمایشگر این گوشی باعث افزایش دوام و ماندگاری آن نشده است.

 

 اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,گوشی‌های تاشوی سامسونگ

آزمایش هایی که بر روی نمایشگر گوشی زدفلیپ صورت گرفته نشان می دهد که نمایشگر یادشده هم در برابر خراشیده شدن بسیار آسیب پذیر است و از این نظر با گوشی های رازر موتورولا و فلد سامسونگ تفاوتی ندارد. آزمایش های گرمایی و آزمایش آسیب پذیری در برابر سوراخ شدن هم نتایج مشابهی را نشان می دهد.

 

کارشناسان می گویند سامسونگ باید در نمایشگرهای گوشی های جدید خود از شیشه های واقعی استفاده کنند و از پلیمرهای مقاوم در تولید آنها استفاده کند تا از آسیب دیدن سریع آنها جلوگیری کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------