افزایش فالوور,خرید لایک,خرید کامنتX

اختراع جدید اپل با رعایت فاصله اجتماعی سلفی می‌گیرد اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی,اختراع جدید اپل
شرکت اپل یک اختراع جدید ثبت کرده که امکان گرفتن سلفی‌های گروهی را با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و از راه دور فراهم می‌کند. 

به گزارش ایسنا و به نقل از انگجت، معمولاً گرفتن سلفی‌های دسته جمعی در طول شیوع یک بیماری همه‌گیر، ناامن و خطرناک است، اما ممکن است اپل چاره‌ای برای انجام این کار در آینده اندیشیده باشد.

 

شرکت سازنده گوشی‌های آیفون یک اختراع جدید برای ایجاد یک "سلفی گروهی مصنوعی" ثبت کرده است. شما می‌توانید افراد را به یک "جلسه مجازی سلفی" دعوت کنید و یک نرم افزار، تصاویر افراد را به گونه‌ای با سلفی شما ادغام می‌کند که گویی درست پشت سر شما هستند.

 

این تصاویر را می‌توان به صورت فیلم ضبط کرد و یا حتی به صورت زنده پخش کرد و شرکت کنندگان می‌توانند عکس‌ها را ویرایش کنند تا خود را در جلو و مرکز عکس قرار دهند.

 

البته نباید به این زودی‌ها روی ارائه این فناوری حساب باز کرد. اپل اولین بار در ژوئیه سال 2018 و قبل از شیوع کووید-19 این اختراع را ثبت کرده بود. همچنین هیچ تضمینی مبنی بر تحقق این اختراع به محصولات نهایی وجود ندارد، چرا که اپل در حال کاوش روی یک ایده است، نه تهیه یک نقشه راه.

 

البته با توجه به شیوع بیماری همه‌گیر کووید-19 و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، می‌توان از این فناوری برای گرفتن سلفی‌های دسته جمعی از راه دور به عنوان راهی برای ارتباط با دوستانی که نمی‌توانیم در کنار هم باشیم، بهره برد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------