تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

مایکروسافت، سازنده Call of Duty را خرید | بزرگ‌ترین معامله تاریخ بازی‌های ویدئویی برای ورود به متاورسشرکت مایکروسافت ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
شرکت مایکروسافت در حال خرید شرکت سازنده بازی «ندای وظیفه»Call of Duty یعنی اکتیویژن بلیزارد به قیمت ۶۸.۷ میلیارد دلار است تا بزرگ‌ترین معامله صنعت بازی در تاریخ جهان را رقم بزند.

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از خبرگزاری رویترز، مایکروسافت، غول فناوری جهان قصد دارد طرح‌های بزرگ خود را در دنیای مجازی آینده مطرح و پیاده کند.

 

قراردادی که مایکروسافت اعلام کرد، به‌عنوان بزرگ‌ترین خرید تمام‌نقد تاریخ، قدرت شلیک این شرکت را در بازار پررونق بازی‌های ویدیویی، جایی که تنسنت و سونی در آن پیشتاز هستند را بالا می‌برد.

 

این موضوع همچنین نشان‌دهنده برنامه‌ریزی این شرکت چندملیتی آمریکایی بر روی دنیای مجازی آنلاین است که در آن افراد می‌توانند کار، بازی و معاشرت کنند؛ همانطور که بسیاری از بزرگ‌ترین رقبای مایکروسافت در حال انجام آن هستند.

 

ساتیا نادلا، مدیر اجرایی مایکروسافت، گفت: «بازی پویاترین و هیجان‌انگیزترین مقوله سرگرمی در تمامی پلتفرم‌های امروزی است و نقش کلیدی در توسعه پلتفرم‌های متاورس خواهد داشت.»

 

آندره بارلو از شرکت حقوقی Doyle, Barlow & Mazard می‌گوید: «مایکروسافت تاکنون از مدل دقیق گوگل و فیسبوک اجتناب کرده است، اما این معامله که آن را به سومین شرکت بزرگ بازی در جهان تبدیل می‌کند، سازنده ایکس‌باکس را در رادار قانونگذاران قرار خواهد داد.»

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

  سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------