تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (08 بهمن تا 14 بهمن 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (08 بهمن تا 14 بهمن 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

طالع بینی هفتگی (14 تیر تا 20 تیر 99)فال هفته جدید, طالع بینی هفتگی

 فال هفتگی

 

فال هفته (14 تیر تا 20 تیر 99):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین :

برای حفظ کیفیت عالی کار تلاش کنید. اعتماد به نفس برای توانایی های شما همیشه ضروری است. شما می توانید برای رعایت محدودیت های زمانی که به شما داده می شود تلاش کنید. این هفته تا آنجا که به پیوند با افراد مختلف مربوط می شود ، مشکل آفرین خواهد بود. شما باید با شریک زندگی خود مودبانه و محتاطانه صحبت کنید. هنگام برخورد با دوستان ، لحن مودبانه خود را حفظ کرده و در یک بحث غیر ضروری که ممکن است پیوند شما را لکه دار کند ، درگیر نشوید. در حال حاضر نباید در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید.  شما  بابت سلامتی هیچ نگرانی نداشته باشید.

 

  بیشتر بخوانید: فال حافظ

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

کارمندان دولت کارشان به رسمیت شناخته می شود. همچنین مشخص شده است که آنها ممکن است برای اهداف مرتبط با کار به یک سفر خارجی اعزام شوند. این هفته به ویژه برای دانشجویان دوره های علوم ، مهندسی و حقوق بسیار لذت بخش خواهد بود. همه آن دسته از افرادی که به خرید و فروش سهام مشغول هستند ، این هفته سود زیادی به آنها می رسد. ممکن است درآمد اضافی را صرف طلا ، نقره یا املاک کنید. 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

بازرگانانی که به فکر شروع یک پروژه جدید سرمایه گذاری مشترک بوده اند ، می توانند در این مدت بدون هیچ گونه تردیدی این کار را انجام دهند. برای تقویت شغل خود از خطرات ناخواسته خودداری کنید. با شریک زندگی خود دلبستگی عاطفی شدیدی را تجربه خواهید کرد. زندگی عاشقانه شما پر از محبت و گرما خواهد بود. شما از ثبات مالی عالی برخوردار خواهید شد. سرمایه گذاری در بورس نتایج بسیار خوبی به شما می دهد. احتمال مشکلات در دستگاه گوارش یا اختلالات کبدی با کلسترول بیش از حد وجود دارد. غذاهایی را بخورید که قابل هضم و هضم آسان باشند. همیشه خود را هیدراته نگه دارید. سرگرمی مورد علاقه خود را دنبال کنید.

 

طالع بینی متولدین تیر :

افراد مرتبط با هنرهای زیبا ، به ویژه نقاشی ، پیشرفت چشمگیری در طی این هفته خواهند داشت. ممکن است بازرگانان از فرصت های جدید رشد برخوردار شوند. هفته برای گسترش مشاغل مطلوب است. اتلاف وقت زیاد در رسانه های اجتماعی چشمگیر خواهد بود. احتمال تحمل هزینه های جزئی مربوط به همسرتان وجود دارد. احتمال مشخصی برای دریافت خبرهای خوب در مورد امور مالی یا شغلی شما وجود دارد. احتمال وجود برخی استدلال ها و اختلاف نظرات بین شما و دوست شما وجود دارد. سعی کنید این هفته را پشت سر بگذارید بدون اینکه خود را درگیر بحث های بیهوده کنید. ممکن است با عوارض جزئی مربوط به معده خود روبرو شوید. مواد مغذی و هضم آسان را بخورید. بدن خود را آبرسانی کنید و از شامهای سنگین اواخر شب اجتناب کنید.

 

  بیشتر بخوانید: فال انبیا

 

طالع بینی متولدین مرداد :

در این دوره تصمیمات عجولانه ای راجع به مشاغل اتخاذ نکنید. بازرگانانی که در حال برنامه ریزی برای گسترش مشاغل خود هستند ، باید آن را برای تاریخ بعدی موکول کنند. زوج های متاهل می توانند یک زمان عالی را در کنار هم سپری کنند. سعی کنید با همسر خود زمان بیشتری داشته باشید. به دانشجویان توصیه می شود که در طول این هفته با عجله کار خود را انتخاب نکنند. در این هفته فرصت های زیادی برای کسب درآمد خواهید داشت. جریان مالی نیز منظم ، پایدار و رضایت بخش خواهد بود. ما اکیداً توصیه می کنیم که از خوردن غذاهای خیابانی خودداری کنید. اختلالات دستگاه گوارش یک احتمال است. سعی کنید یوگا و مدیتیشن را تمرین کنید.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

احتمال سفر در طول این هفته زیاد است. در طول آخر هفته از مسافرت خودداری کنید. انجام این کار نتیجه مثبتی نخواهد داشت. ممکن است کارمندان حقوق بگیر به محل مورد نظر خود منتقل شوند. اگر هزینه های ناخواسته خود را کنترل نکنید ، هزینه های شما به مراتب از میزان درآمد مالی شما فراتر خواهد رفت. ما توصیه می کنیم ، هر هزینه ای را که انجام می دهید نظارت داشته باشید و نسبت به هزینه های ناخواسته مراقب باشید. مراقب باشید ، ممکن است دچار تب ، سرفه یا سرماخوردگی شوید. نسل جوان ممکن است بر روی کار خود متمرکز باشد. افرادی که از فشار خون بالا یا بیماری های قلبی رنج می برند باید بسیار مراقب باشند.

 

فال هفته جدید, طالع بینی هفتگی

فال هفته جدید

 

طالع بینی متولدین مهر :

کارمندان حقوق بگیر باید از چند جنبه مراقبت کنند. امروز و فردا کردن برای انجام کارها کمکی نخواهد کرد. وقتی عاشق شدی ، باید بیان کنی! شما باید ارتباط برقرار کرده و به شریک زندگی خود بگویید که چقدر برای شما ارزش دارد! این هفته برای دانشجویانی که درگیر تحقیق علمی هستند ، مطلوب خواهد بود. توصیه می کنیم هر روز ورزش کنید و همچنین یوگا و مراقبه را تمرین کنید. یادگیری شکل جدیدی از رقص مانند زومبا به شما کمک می کند تا از نظر جسمی و همچنین از نظر روحی متناسب باشید. بدون شک درآمدهای شما در این دوره افزایش می یابد ، اما شما نیاز دارید که همزمان هزینه های خود را نیز کنترل کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

بازرگانان باید در طول این هفته نسبت به هر یک از جنبه های مشاغل خود دقت کنند. کوشا بودن کلید اصلی خواهد بود. امروزه فناوری بسیار سریع در حال پیشرفت است! همه چیز دائما در حال به روز رسانی است. زمان آن فرا رسیده است که دانش آموزان خود را نیز ارتقا دهند. از یادگیری چیز جدید خودداری نکنید. شما باید در مورد مخارج ناخواسته خود مراقب باشید. زندگی عاشقانه شما بسیار پریشان خواهد ماند و تلاشهای قابل توجهی را برای دیدار با دوست خود خواهید کرد ، اما بیهوده است. ورزش منظم به شما کمک می کند تا در طول این هفته از نظر جسمی سالم بمانید. اختلالات مرتبط با معده در این دوره نیز یک احتمال بسیار قوی است. ممکن است با یبوست شدید دچار مشکل شوید.

 

طالع بینی متولدین آذر :

تجار و بازرگانانی که در املاک و مستغلات کار  می کنند طی این هفته بسیار موفق خواهند بود. سرانجام ، لحظه ای که زوج های متاهل منتظر بودند ، فرا می رسد! آنها این هفته با یک فرزند زیبا به برکت خواهند رسید! افرادی که از آسم رنج می برند باید مراقبت بیشتری کنند. اعضای خانواده سالمند در این دوره به مراقبت اضافی احتیاج دارند. مراقبت از سلامتی شما باید اولویت اصلی شما باشد. حفظ نگرش مثبت ذهنی مهم خواهد بود. ما اکیداً توصیه می کنیم که از انجام هرگونه عمل غیر اخلاقی در کسب درآمد سریع خودداری کنید. ممکن است شما پولی را که مدت طولانی به کسی قرض داده اید پس بگیرید.

 

طالع بینی متولدین دی :

کارمندان ممکن است با مافوق خود در محل کار مشاجره کنند. آنها حتی ممکن است اختلاف نظر شدید با همکاران خود داشته باشند. اعتماد به نفس و پشتکار عوامل کلیدی در این دوره خواهد بود. اگر زوج های متاهل می خواهند روحیه عاشقانه خود را حفظ کنند ، باید کاملاً از استدلال خودداری کنند. آرامش همه چیز است! اجازه ندهید مسائل ریز و درشت شما را ناراحت کرده و آرامش ذهنی شما را مختل کند. مصرف غذاهای بیش از حد تند و آماده مطمئناً منجر به مشکلات معده خواهد شد.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

کارمندان باید هنگام برقراری ارتباط با مدیران خود در محل کار بسیار مراقب باشند. آنها باید هنگام عصبانیت در استفاده از کلمات خشن خودداری کنند. شما باید روابط هماهنگ با قوانین داخلی خود داشته باشید. یک سوء تفاهم کوچک می تواند شکل بسیار بزرگ و زشتی به خود بگیرد. سعی کنید با شریک زندگی خود وارد بحث و گفتگوی بیهوده نشوید. سرمایه گذاری های انجام شده در گذشته نتایج بسیار ناامید کننده ای را ارائه می دهد. اگر در این هفته سرمایه گذاری های جدیدی را در نظر دارید ، این کار را انجام ندهید و ابتدا با یک مشاور مالی مشورت کنید. 

 

طالع بینی متولدین اسفند :

احتمال مشخصی برای ارتقاء رتبه کارمندان وجود دارد. با این حال ، ممکن است آنها نیاز داشته باشند که این موقعیت جدید را در مکانی متفاوت به دور از خانه قبول کنند. به نظر می رسد این هفته برای دانشجویانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را برای مطالعات بیشتر دارند بسیار مطلوب است. آنها می توانند دانشگاه یا کالج مورد نظر خود را انتخاب کرده و تشریفات مهاجرت را در اسرع وقت آغاز کنند. شما قادر خواهید بود از طریق منابع مختلف درآمد ثروت قابل توجهی تولید کنید. درآمد شما به طور مرتب و به تدریج ادامه خواهد یافت تا اواسط هفته. هفته با آغاز یک رابطه جدید آغاز می شود! در مورد مسائل ریز و درشت بیش از حد حساس نشوید. این ممکن است باعث شود که بدون هیچ دلیل خوبی احساس استرس و اضطراب داشته باشید! خوشحال باشید و در لحظه زندگی کنید!

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022