تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (11 تیر تا 17 تیر 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (11 تیر تا 17 تیر 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

طالع بینی هفتگی (14 دی تا 20 دی 98)طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی هفتگی (14 دی تا 20 دی 98):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی ما باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

با شروع این هفته ، به نظر می رسد ستاره ها به نفع شما هستند و بنابراین ، شما قادر خواهید بود به اهداف خود برسید. برای کسانی که به دنبال تغییر شغل خود هستند و یا منتظر ارتقاء آنها هستند ، احتمال این وجود دارد که فرصت های خوبی در این هفته به دست آنها برسد. این زمان مناسبی برای دنبال کردن آموزش عالی یا دوره جدید نیست. در حال حاضر ، شما با حواس پرتی احاطه شده اید و موقعیتی برای تمرکز ندارید. اگر به تازگی با کسی ملاقات کرده اید ، ممکن است شما را نیز دوست داشته باشد و شما هر دو دوران لذت بخشی را در کنار هم خواهید گذراند. نیمه آخر این هفته زمان بسیار خوبی برای برنامه ریزی است. 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

این هفته صبور باشید، زندگی عاشقانه شما شاد است اما لحظات غم انگیز خود را نیز خواهد داشت. اگرچه ممکن است در ابتدا متوجه هیچگونه اختلاف یا مشکلی نشوید ، اکنون مشکلات بین شما و همسرتان بیشتر می شود. از نظر مالی ، در این هفته جریان نقدی بهتری خواهید داشت. از نظر شغلی که دارید ، این هفته برای شما بسیار جالب خواهد بود. حتی با وجود جبهه کاری پرحرارت ، هنگام انجام وظایف معوق خود در طول هفته انرژی خواهید گرفت. اگر در زمینه فروش و بازاریابی هستید ، این مرحله برای شما بسیار مناسب است. این هفته برای دانشجویان مطلوب خواهد بود. به احتمال زیاد شما در تکالیف و آزمون های خود خوب عمل می کنید. در مورد سلامتی ، به شما توصیه می شود که احتیاط کنید زیرا ممکن است از بیماری های جزئی رنج ببرید.

 

طالع بینی متولدین خرداد :

از نظر عشق و روابط ، این هفته برای شما مطلوب خواهد بود. از لحظات خاص با محبوب خود لذت ببرید.  در آخر هفته ، شما حتی می توانید سعی کنید فرد مورد علاقه خود را غافلگیر کنید. از نظر مالی خود ، به احتمال زیاد جوایز مختلفی دریافت خواهید کرد. با این حال ، به شما توصیه می شود که هزینه های خود را نیز بررسی کنید. از نظر شغلی ، احتمالاً به یک سفر مرتبط با کار بروید. مافوق شما از توانایی های کاری شما بسیار تحت تأثیر قرار می گیرند. برای دانشجویان ، این هفته ایده آل خواهد بود. شما قادر خواهید بود بر آموزش خود متمرکز شوید و در عوض امتیازات خوبی کسب کنید. از نظر سلامتی ، به احتمال زیاد به دلیل داشتن برنامه کاری پرفشار، دچار استرس خواهید شد. 

 

  مطلب پیشنهادی: فال حافظ

 

طالع بینی متولدین تیر :

این هفته برای متولدین تیر مختلط خواهد بود. از نظر عشق و روابط ، شما احتمالاً زمان بسیار خوبی را سپری خواهید کرد. اما ، وجود اختلافات جزئی را نمی توان رد کرد. همچنین ، سعی کنید دیدگاه های خود را به همسرتان تحمیل نکنید ، زیرا این مسئله باعث ایجاد اختلافاتی بین شما خواهد شد. آرام باشید و مسائل را با آرامش برطرف کنید. از نظر مالی به شما توصیه می شود که در این مرحله تصمیمات مالی اتخاذ نکنید.  اگر به مشاغل خانوادگی خود بروید ،پیشرفت خواهید کرد. در مورد حرفه ای ها ، اگر به دنبال تغییر شغل هستید ، احتمالاً تا پایان هفته پیشنهاداتی دریافت خواهید کرد. برای دانشجویانی که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند ، شما در کالج ها و دانشگاه های مورد نظر خود پذیرش خواهید کرد.

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

فال هفتگی دی

 

طالع بینی متولدین مرداد :

از نظر عشق و روابط شما ، ممکن است این هفته رویارویی با آنها مشکل باشد. به شما توصیه می شود که در صورت لزوم مقداری فضا به شریک زندگی خود اختصاص دهید. همچنین ، باید از درخواست بیش از حد خواستگاری یا پافشاری خودداری کنید. حتی هنگام برخورد با اعضای خانواده بزرگتر ، سعی کنید آرام باشید و روحیه خود را از دست ندهید. درمورد امور مالی ، به شما توصیه می شود که از انجام معاملات پر مخاطره خودداری کنید ، زیرا بیشتر از این احتمال دارید که پول خود را از دست بدهید. از نظر شغلی خود ، بهتر است که از ورود به هر نوع اختلاف با ارشد یا همسالان خود در محل کار خودداری کنید. انجام این کار احتمالاً آینده شما را در سازمان مختل می کند. برای دانشجویان ، این هفته می تواند کمی مشکلات داشته باشد. به شما توصیه می شود از اهداف خود دور نشوید. با توجه به یک برنامه کاری پرحرارت ، به احتمال زیاد دچار استرس خواهید شد و بیمار می شوید.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

این هفته برای متولدین شهریور احتمالاً واقعه خوبی خواهد بود. از نظر روابط ، این هفته ممکن است مشکل باشد. شما و شریک زندگی تان ممکن است اختلاف نظر داشته باشید. با این حال ، به شما توصیه می شود در چنین موقعیت هایی با منطق برخورد کنید و روی سمت روشن تمرکز کنید. درمورد امور مالی ، هزینه های مربوط به کودکان مانند تحصیلات آنها و سایر الزامات نیز وجود خواهد داشت. ممکن است مجبور شوید از کسی پول بگیرید. افراد حرفه ای در یک هفته مطلوب حضور دارند. با این حال ، بهتر است که به هیچ شایعات  منفی نپردازید زیرا این امر مانع رشد شما خواهد شد. دانش آموزان این هفته را به نفع خود خواهند یافت. شما از همکلاسی ها و مربیان خود پشتیبانی خوبی خواهید کرد. در مورد سلامتی ، بهتر است از هر لحاظ مراقب خود باشید. حفظ سلامتی برای ایجاد سبک زندگی سالم از نظر روحی و جسمی ضروری است.

 

طالع بینی متولدین مهر :

متولدین مهر در يك هفته پر از فراز و نشیب هستند. از نظر روابط ، شما در تلاش برای خوشحال کردن معشوق خود خواهید بود. در مورد امور مالی ، این هفته برای شما مثمر ثمر خواهد بود. با این حال ، عاقلانه خواهد بود که مراقب هزینه خود باشید. برای متخصصان ، این هفته ممکن است شما را با میزان کارهایی که ممکن است در دفتر انجام دهید ، تحت تأثیر قرار دهد. به شما توصیه می شود که از تعطیلات آخر هفته برای تنش زدایی و شارژ خود استفاده کامل کنید. برای دانشجویان ، این هفته ممکن است مشکل باشد. برای به دست آوردن نتایج مطلوب ، شما باید سخت کار کنید. سلامتی شما ، احتمالاً با توجه به برنامه کاری شلوغ ، احتمالاً ضربه خواهد دید. به شما توصیه می کند که مراقب سلامت خود باشید.

 

طالع بینی متولدین آبان :

این زمان خوبی برای پیشرفت و کشف فرصتهای جدید است. ارتقاء و افزایش حقوق ممکن است روی کارت باشد. به سخت کوشی ادامه دهید و تمام تلاش خود را بکنید. زمان خوبی برای دانشجویان است. در امتحانات شما نتایج خوبی کسب خواهید کرد. از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید ، اما از فعالیت های خارج از برنامه خودداری کنید. روی اهداف دانشگاهی متمرکز شوید. درآمد شما خوب خواهد بود ، اما باید اطمینان حاصل کنید که برای چیزهای غیرضروری هزینه نمی کنید. اکنون برای آینده خود پس انداز کنید. زمان خوبی برای شما و شریک زندگیتان است. شما هر دو عاشق هستید و زمان با کیفیتی را در کنار هم می گذرانید. برای زوج های مجرد ، ازدواج در حال حاضر بر روی کارت قرار دارد. تعطیلات را با محبوب خود برنامه ریزی کنید. ورزش کنید و یوگا یا مراقبه را تمرین کنید. غذای سالم بخورید و از خطرات سلامتی خودداری کنید. حتی کوچکترین مسائل بهداشتی را نادیده نگیرید.

 

طالع بینی هفته دوم دی , فال و طالع بینی

فال و طالع بینی هفتگی 

 

طالع بینی متولدین آذر :

این هفته قرار است ارتعاشات و دانش خوبی را به ارمغان آورد. رابطه عاقلانه ، این مرحله برای ازدواج با محبوب شما ایده آل خواهد بود. به شریک زندگی خود احترام بگذارید و به آنها اعتماد کنید. به زوج های متاهل توصیه می شود که به یک سفر بروند. از نظر شغلی خود ، مسئولیت کامل کار خود را بر عهده بگیرید و وظایف خود را با اخلاص انجام دهید. چالش های خود را در پیش بگیرید. در مورد دانشجویان ، به شما توصیه می شود که اهداف علمی خود را کم و زیاد نکنید. در یک گروه مطالعه شرکت کنید زیرا اینها به نفع شما خواهد بود. برای امور مالی ، برای سرمایه گذاری از مشاوره تخصصی استفاده کنید. از سرمایه گذاری های اساسی در این مرحله خودداری کنید. درآمد و هزینه خود را متعادل کنید. به سلامتی خود توجه کنید. مدیتیشن کنید ، یوگا را تمرین کنید و پیاده روی کنید.

 

  مطلب پیشنهادی: فال انبیا

 

طالع بینی متولدین دی:

در جبهه شغلی می توانید نتایج خوبی را انتظار داشته باشید. اما باید متمرکز شوید و سخت تر کار کنید. هیچ سند جدیدی را بدون مطالعه دقیق آن امضا نکنید. همچنین ، از اعتماد به نفس کورکورانه خودداری کنید. متمرکز بمانید و در تلاشهای دانشگاهی خود به موفقیت برسید. از حواس پرتی و تأخیر خودداری کنید. از مربیان و والدین کمک بگیرید. در مورد پول هشیار باشید. روی برنامه ریزی مالی و پس انداز تمرکز کنید.در روابط شما هماهنگی وجود دارد. اما عصبانی نباشید زیرا ممکن است به شریک زندگی شما آسیب برساند. یک تعطیلات برنامه ریزی کنید. در مورد مصرف مواد غذایی خود چک کنید. تعادل بین زندگی شخصی و حرفه ای خود را امتحان کنید و حفظ کنید.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

از نظر شغلی ، این زمان متوسط ​​برای شما است. فرصت ها به نتیجه می رسند اما رسیدن به آنها کند خواهد بود. سخت تلاش کنید و از تلاشهای خود نهایت استفاده را کنید. در مورد آموزش ، دانشجویان مهندسی یا دانشجویان وابسته به سایر جریانهای فنی با تاخیر و مشکلات دیگری روبرو خواهند شد. شرکت در مطالعات گروهی یا مباحث برای دانشجویان سودمند خواهد بود. از نظر مالی شما زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برای اهداف  بلند مدت است. در این روش می توانید پس انداز کنید و همچنین برای خود پول خرج کنید. در این هفته از یک طلسم سلامتی لذت خواهید برد. اما از پرخاشگری یا هر موقعیتی که باعث اضطراب شما شود جلوگیری کنید. عصبانیت و ناامیدی فقط به مشکلات بعدی سلامتی منجر خواهد شد. در مورد زندگی شخصی شما ، هر دو شما از یک رابطه هماهنگ لذت خواهید برد. اما برای حفظ این زمان شاد ، باید تلاش خود را ادامه دهید تا همسرتان احساس ارزشمندی و دوست داشتنی داشته باشد. بنابراین ، بهتر است از درگیری ها جلوگیری کنید ، زیرا می تواند مشکلاتی را در زندگی ایجاد کند.

 

طالع بینی متولدین اسفند :

از نظر شغلی ، این زمان خوبی برای شغل شماست. سخت تر کار کنید و تلاش بیشتری کنید تا تمام وظایف شما به موقع انجام شود. در مورد آموزش ، متمرکز و مصمم باشید که در دانشگاه خود سرآمد باشید. به حواس پرتی ها تسلیم نشوید و تنبلی نکنید. از نظر مالی ، در این هفته آماده مقابله با سود و زیان باشید. مراقب امور پولی خود باشید تا در نتیجه بیشتر پس انداز کنید. به مسائل مالی علاقه مند شوید. در مورد روابط خود ، از بحث های داغ بپرهیزید و قبل از صحبت کردن یا مشاجره با شریک زندگی خود فکر کنید. برای بازسازی روابط خود یک تعطیلات سریع برنامه ریزی کنید. در مورد سلامتی خود ، از نظر سلامتی هیچ مشکلی وجود ندارد. بیشتر اوقات سعی کنید استراحت کنید. خوب بخورید و سعی کنید به موقع بخوابید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------