طالع بینی هفتگی (5 مهر تا 11 مهر 99)فال هفته اینده, طالع بینی هفتگی

فال هفته

 

فال هفته (5 مهر تا 11 مهر 99)

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید.

 

طالع بینی متولدین فروردین 

معادلات رابطه شما با افراد درون خانواده و کسانی که با آنها نزدیک هستید ، در یک یادداشت زیبا باقی خواهد ماند. شما قادر خواهید بود اوقات بسیار خوبی را در کنار خانواده خود سپری کنید. در طی این هفته فرصتی برای دستیابی به یک معامله مهم مالی خواهید داشت. چندین فرصت برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی پول به شما ارائه می شود. بازرگانان تمایل زیادی به انجام معامله ای بسیار سودآور خواهند داشت. آنها فرصت می یابند که چنین معامله ای را حدود نیمه هفته انجام دهند. مذاکرات برای همان کار موفقیت آمیز خواهد بود. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند در هنر یا تجارت بسیار متمرکز بر تحصیلات خود خواهند بود. آنها قادر خواهند بود آنچه را که لازم است خیلی سریع یاد بگیرند و به خاطر بسپارند. تمام اقدامات ممکن را برای حفظ سلامتی خود انجام دهید. در این مرحله ممکن است مستعد آسیب های جزئی باشید.

 

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت 

به نظر می رسد هفته برای زوج های متاهل خیلی مساعد نیست. آنها به دلیل نگرش بی تفاوتی که شریک زندگی شان نشان می دهد خوشحال نخواهند شد. تأثیرات سیاره ای نشان می دهد که شما برای افزایش ورودی پول بسیار سخت کار خواهید کرد. علاوه بر درآمد منظم ، چندین فرصت برای کسب درآمد به شما ارائه می شود. کارمندان پر از شور و شوق خواهند بود. آنها بهترین عملکرد خود را ارائه می دهند و با موفقیت به همه اهداف می رسند. پشتکار و سخت کوشی آنها مطمئناً مورد توجه و قدردانی مافوق قرار خواهد گرفت! دانشجویانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را برای تحصیلات عالی دارند ممکن است با موانعی روبرو شوند. آنها باید استقامت داشته باشند و به تلاش خود ادامه دهند. 

 

طالع بینی متولدین خرداد

برخی از شما که دارای خانواده با تعداد زیاد هستید ، به دلیل برخی از مشکلات در خانواده ، تحت فشار روانی باقی می مانند. حداقل تاکنون نمی توانید برای حفظ هماهنگی مسئله را حل کنید. قبل از تصمیم گیری مهم مالی ، خوب فکر کنید. این کار را فقط پس از در نظر گرفتن همه جوانب مثبت و منفی مرتبط انجام دهید. هیچ گونه دستاورد عمده مالی پیش بینی نشده است. با وجود سخت کوشی بازرگانان ، ممکن است به همان سرعتی که می خواهند نتایج مطلوبی نگیرند. آنها باید صبور باشند تا جایی که همه چیز به نفع آنها حرکت کند. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند ، تمرکز خود را در حد توانایی خود حفظ می کنند. توجه آنها از مطالعات منحرف نخواهد شد. فرایندهای یادگیری و حفظ آنها چشمگیر خواهد بود. همچنین ممکن است در چشم چپ از مشکل خاصی رنج ببرید. در صورت مشاهده علائم ناراحتی ، به چشم پزشک مراجعه کنید.

 

طالع بینی متولدین تیر

یک حرکت هوشمندانه و به موقع به افزایش قابل توجه ورود مالی شما کمک می کند. شما انگیزه خود را حفظ خواهید کرد تا به تلاش برای دستیابی به سودهای بیشتر ادامه دهید. کسانی که رابطه جدی دارند ، توسط بزرگان اعضای خانواده خود برای ازدواج در اسرع وقت تحت فشار قرار خواهند گرفت. کارمندان در سازمان خود به طور مداوم احساس ناامنی می کنند. آنها قادر نخواهند بود عملکرد موثری داشته و به موقع خروجی های دلخواه را تحویل دهند. 'صبر' ، کلمه کلیدی در این هفته خواهد بود. مریخ قوی روی علامت شما تأثیر منفی می گذارد. این امر احتمال آسیب دیدگی غیرمنتظره را افزایش می دهد. شما باید در این زمینه بسیار مراقب باشید.

 

طالع بینی متولدین مرداد

زوج های متاهل به دلیل اتفاقات مختلف و سوء تفاهم در زندگی زناشویی ، دچار استرس جدی خواهند شد. متأسفانه ، به نظر می رسد هیچ راهی برای برون رفت از آن وجود ندارد ، حداقل در حال حاضر. خانه دوازدهم شما با هزینه ها و ضررها مرتبط است. دو سیاره مهم به شدت در این خانه تأثیر منفی می گذارند. برای مقابله با شرایط اضطراری و غیر منتظره باید بودجه احتمالی کافی داشته باشید. دانشجویانی که فارغ التحصیل می شوند همچنان درگیر مقابله با برخی از بحران های ناگوار شخصی خواهند بود. آنها قادر نخواهند بود که زمان لازم را برای مطالعات اختصاص دهند. روند یادگیری آنها به طور قابل ملاحظه ای کند خواهد شد. ممکن است برخی از شما نیاز به مراقبت بیشتر از هرگونه بیماری قدیمی که در گذشته از آن رنج می بردند داشته باشد. این احتمال وجود دارد که آنها بتوانند برگردند.

 

طالع بینی متولدین شهریور

شما باید مراقب خلق و خوی خود باشید. این به شما کمک می کند هماهنگی را در معادلات روابط خود حفظ کنید ، که به طور کلی ، به نظر نمی رسد خیلی امیدوار کننده باشد. یک احتمال مشخص وجود دارد که شما برای خرید وسایل لوکس و سرگرمی شخصی پول زیادی خرج خواهید کرد. با این حال ، ما توصیه می کنیم که در مصرف پول زیاده روی نکنید. کارمندان پر از شور و اشتیاق خواهند بود! آنها با عملکرد عالی خود همه را متحیر می کنند و خروجی با کیفیت بیشتری از آنچه که مافوق خود انتظار داشتند ارائه می دهند. دانشجویانی که به دنبال فارغ التحصیلی هستند باید یاد بگیرند که در این دوره هرگونه حواس پرتی را دفع کنند. آنها در یادگیری مفاهیم مهم و به خاطر سپردن موارد ضروری به طور موثر زمان بیشتری خواهند برد. احتمال گرفتار شدن در معرض نوعی عفونت ویروسی وجود دارد. از خوردن هر نوع غذای بی ارزش خودداری کنید. تمرینات روزانه به تناسب اندام شما کمک می کند.

 

فال هفته اینده, طالع بینی هفتگی

طالع بینی هفتگی

 

طالع بینی متولدین مهر

شما قادر خواهید بود در این مدت اوقات بسیار دلپذیر و لذت بخشی را با هرکسی که به شما نزدیک است سپری کنید. به شما توصیه می شود از خواهر و برادر کوچکتر خود به خوبی مراقبت کنید. هزینه های مربوط به خانواده شما در حال افزایش است. با وجود تلاش شما ، ممکن است نتوانید به اندازه دلخواه خود پس انداز کنید. کارمندان شکار فرصت های شغلی جدید را در صورتی که شانس بیشتری برای رشد ، شغلی و همچنین مالی داشته باشد ، آغاز می کنند. با این حال ، تأثیرات سیاره ای فعلی برای تغییر شغل چندان مطلوب نیست. یک آسیب غیرمنتظره در قسمت فوقانی بدن شما یک احتمال مشخص است. افراد میانسال و بالاتر باید مراقب سطح فشار خون باشند. از مصرف زیاد نمک خودداری کنید.

 

طالع بینی متولدین آبان

مجردها برای مدت طولانی می خواهند با شریک زندگی خود متعهد شوند. ما به شما توصیه می کنیم از این هفته حداکثر استفاده را ببرید و تا آنجا که ممکن است با شریک زندگی خود صادق باشید. حدود اواسط هفته ، فرصتی برای دستیابی به موفقیت بزرگ اقتصادی به شما ارائه می شود. این وضعیت مالی شما را قادر می سازد تا به طور قابل توجهی تقویت شود. احتمال متمایز انجام برخی هزینه های جزئی غیرمنتظره وجود دارد. اتخاذ رویکرد روشمند و حفظ کلیه امور تجاری به افزایش فروش کمک می کند. سفرهای کوتاه مدت کاری برای کشف مناطق تجاری جدید بسیار سودمند خواهد بود. دانشجویانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند از اساتید خود نکات و راهنمایی های ارزشمندی دریافت می کنند. آنها انگیزه خواهند داشت که بسیار سخت کار کنند. به محض مشاهده علائم ناراحتی جسمی ، به شما توصیه می شود بلافاصله به پزشک مراجعه کنید.

 

طالع بینی متولدین آذر

در مورد عصبانیت خود شروع به کار کنید تا از اوقات خوشایند عاشقانه با شریک زندگی خود لذت ببرید. مباحث مربوط به مسائل خرد را مطرح نکنید. هزینه های مربوط به خانواده شما در این دوره به طور قابل توجهی افزایش می یابد. همیشه بودجه احتمالی کافی را برای مقابله با هر شرایط اضطراری در دسترس داشته باشید. در این هفته هیچ هزینه عمده تصادفی پیش بینی نشده است. با وجود سختی ها ، بازرگانان می توانند کار خود را با رضایتمندی اجرا کنند. کارمندان ترفیع یا افزایش حقوق دریافت خواهند کرد. دانش آموزان باید هرگونه اضطراب منفی را از خود دور کنند. اگر آنها با موفقیت یاد بگیرند که از چنین حواس پرتی دور بمانند ، مطمئنا پیشرفت دلگرم کننده ای از خود نشان خواهند داد. به محض اینکه علائم ناراحتی جسمی را تجربه کردید ، ما به شما توصیه می کنیم بلافاصله به پزشک مراجعه کنید. با مصرف داروهای تجویز شده و معاینات دقیق بدن ، مطمئناً به تدریج همه مسائل راحت خواهد شد.

 

طالع بینی متولدین دی

تأثیرات سیاره ای می تواند نظرات زیادی را در مورد برنامه ریزی آینده با شریک زندگی شما ایجاد کند. مجردها از این نظر بسیار آشفته و عصبانی خواهند ماند. ورودی وجوه قابل توجهی برای شما افزایش می یابد. امکان صرف مقداری پول برای بازسازی یا تعمیر محل زندگی شما وجود دارد. هیچ هزینه عمده ای برای شما در نظر گرفته نشده است. بازرگانان پیشنهادهای سازنده زیادی را از شخصی که نزدیک به آنها است دریافت می کنند. آنها باید سعی کنند همه این پیشنهادات را در آن بگنجانند. کارمندان حقوق بگیر با اشتیاق و انگیزه پر خواهند شد. دانشجویانی که تحصیلات خود را دنبال می کنند احساس می کنند که در میانه راه تحصیل را ترک می کنند و به دنبال یک فرصت شغلی مناسب می گردند. آنها می خواهند در اسرع وقت کسب درآمد را شروع کنند. ممکن است بیماری های قدیمی گذشته شما را اذیت کند.

 

طالع بینی متولدین بهمن

مجردها قرار است عاشق شخصی شوند که برای ماندن در مجاورت آمده است. آن شخص از خارج به اینجا آمده و برای همیشه در اینجا ساکن شده است. ریسک های ناروا نکنید. اتخاذ میانبرها و اقدامات غیراخلاقی کسب درآمد سریع ، بعداً فقط به یک فاجعه مالی ختم می شود. همیشه طرف خوب قانون باشید. به نظر نمی رسد تأثیرات سیاره ای برای تجار بسیار مطلوب باشد. آنها قادر به دستیابی به سطح مطلوب پیشرفت نخواهند بود. تاجران به تغییر روش های خود ادامه می دهند و هوشمندانه تجارت خود را برنامه ریزی می کنند. دانشجویانی که دروس مرتبط با علوم یا فناوری اطلاعات را دنبال می کنند ، می توانند زمان کافی را برای مطالعات صمیمانه اختصاص دهند. آنها تمرکز خود را حفظ خواهند کرد حتی در حالی که ساعتها به طور ممتد درس می خوانند!

 

طالع بینی متولدین اسفند

خیرخواهان و بزرگان خانواده شما را تحت فشار قرار می دهند تا هر چه زودتر ازدواج کنید. برای افزایش درآمد مالی شما کار زیادی لازم است. فرصتی عالی برای کسب درآمد در جایی از اواسط هفته به شما ارائه می شود. تأثیرات سیاره ای به حدی است که حتی تلاش متعهدانه بازرگانان ، حداقل از اکنون هیچ نتیجه موفقی نخواهد داشت. از اواسط هفته به بعد همه چیز به نفع شما شروع می شود. دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند ، تحت فشار دائمی خانواده هایشان قرار خواهند گرفت تا به طور مناسب بر دانشگاهیان خود تمرکز کنند. آنها سعی خواهند کرد آنچه لازم است را بیاموزند و آنچه را که لازم است به خاطر بسپارند. بیماران دیابتی باید کاملاً دستورالعمل های رژیم غذایی را که توسط پزشک به آنها داده شده رعایت کنند تا از بروز هرگونه عارضه بیشتر جلوگیری کنند. همچنین باید مرتباً مراقب فشار خون و سطح قند خود باشید.

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------