بررسی روش پلاژن تراپی و تاثیرات شگفت انگیز این شیوه درمانی بر پوستپلاژن تراپی,پلاژن تراپی پوست,روش پلاژن تراپی

شیوه ی پلاژن تراپی

 

در این مقاله به بررسی پلاژن تراپی که یک روش درمانی عالی برای رفع مشکلات پوستی می باشد پرداخته ایم، در واقع پلاژن تراپی نوعی لایه برداری بسیار عمیق است که چربی جمع شده در زیر پوست را از بین برده و به جوانسازی آن کمک فروانی می کند. این شیوه ی درمانی برای رفع اکثریت مشکلات پوستی مناسب است.

شیوه ی پلاژن تراپی

پوست یکی از مهم ترین اجزای بدن انسان است که می تواند بر اثر موارد مختلفی تغییر کند، مواردی از قبیل بالا رفتن سن افراد، عدم مراقبت های پوستی، قرار گرفتن در زیر نور مستقیم آفتاب و یا حتی جوش و آکنه نیز تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی و جوان ماندن پوست افراد دارند.

 

از این رو مشکلات پوستی و پیری پوست تاثیر مهمی بر زیبایی افراد داشته و تمام افراد در سرتاسر دنیا و با هر شرایط مالی و اجتماعی برنامه های خاصی برای رسیدگی به پوست خود دارند؛ همچنین در طی این سال ها روش های درمانی بسیار زیادی در دنیا ایجاد شده که به ترمیم و جوانسازی پوست افراد کمک زیادی می کند از جمله ی این روش ها پلاژن تراپی می باشد.

 

در این مقاله قصد داریم برای خوانندگان عزیز از پلاژن تراپی و فواید این روش درمانی بر سلامت و زیبایی پوست بگوییم، پس اگر شما نیز به دنبال یک روش موثر برای جوانسازی پوست خود هستید با ادامه ی این مقاله همراه باشید.

 

پلاژن تراپی چیست و چه فوایدی دارد؟

پلاژن تراپی یک روش درمانی غیر تهاجمی موثر است که در جوانسازی و درمان مشکلات مختلف پوستی مثل از بین رفتن لک های صورت تاثیر بسیار زیادی دارد.

در این روش با استفاده از دستگاه ها و روش های مختلف و مخصوص، به پاکسازی و لایه برداری پوست می پردازند تا مشکلات پوستی افراد برطرف شود.

خوشبختانه روش پلاژن تاثیر بسیار آنی بر پوست داشته و حتی بعد از انجام یک جلسه نیز کلاینت های مختلف تغییر پوست خود را به راحتی احساس می کنند.

 

از روش پلاژن تراپی برای درمان چه مواردی استفاده می کنند؟

مشکلات پوستی برای هر فردی متفاوت بوده و پوست هر فردی با دیگری نیز فرق دارد، از آنجایی که در این شیوه ی درمانی پوست بدن یا صورت انسان لایه برداری می شود و پوست های مرده از بین می روند، می توان برای درمان بسیاری از موارد از پلاژن تراپی استفاده کرد برای مثال:

 

برای جوانسازی پوست و از بین بردن لک های مختلف صورت افراد مفید است.

افرادی که به دلیل افزایش سن، صورتشان دچار چین و چروک شده است، می توانند از شیوه پلاژن استفاده کنند.

افرادی که دچار جوش های مختلف می شوند نیز می توانند از این روش برای بهبود جوش ها و جای جوش های خود استفاده کنند.

پوستی که بر اثر بارداری یا کاهش و اضافه وزن دچار افتادگی پوست شده است نیز با روش پلاژن درمان می شود.

تمامیِ این موارد تاثیرات استفاده از شیوه های پلاژن می باشد.

 

روش ها پلاژن تراپی,تاثیرات شگفت انگیز پلاژن تراپی,پوست

درمان پوست

 

فواید استفاده از روش پلاژن تراپی برای افراد چیست؟

به طور کلی پلاژن تراپی نوعی لایه برداری بسیار عمیق پوست است و این نوع لایه برداری تاثیر زیادی بر سلامت پوست دارد از جمله تاثیرات شیوه ی پلاژن بر پوست افراد مواردی است که در زیر به آن ها اشاره می شود:

لایه برداری بسیار عمیق پوست و از بردن پوست های مرده در جهت روشن سازی بیشتر پوست افراد

افزایش اکسیژن رسانی به پوست. 

کمک به بهبود بافت پوست های مختلف. 

از بین بردن خط ها و چین و چروک های پوست.

کمک به بازسازی و جوانسازی پوست.

کمک به از بین بردن لک های پوستی مختلف.

کمک به گردش بهتر خون در پوست صورت و بدن.

افزایش رطوبت و کاهش چربی های زیر پوست که موجب بروز آکنه های مختلف می شوند.

سفت شدن پوست صورت افراد که بر اثر موارد مختلفی مثل افزایش سن شل شده است.

بهبود متابولیسم بدن افراد برای کاهش وزن آن ها و...

 

بررسی مراحل انجام پلاژن تراپی برای افراد:

حرارت: در اولین مرحله انجام شیوه ی پلاژن با دستگاه های خاص، حرارت را به صورت یا بدن افراد منتقل می کنند، این حرارت موجب افزایش متابولیسم چربی های جمع شده در زیر پوست و در نهایت از بین رفتن آن ها می شود.

 

آزاد کردن چربی های زیر پوستی: با انجام روش پلاژن تراپی در مرحله ی اول چربی های جمع شده  در زیر پوست از بین می روند و از آنجایی که این چربی ها دلیل اصلی بیشترین مشکلات پوستی به شمار می روند آزاد سازی آن ها مهم ترین تاثیر را بر زیبایی پوست افراد دارد.

 

تغییر و تثبیت پوست: در مرحله ی آخر انجام این شیوه ی درمانی نیز با لایه برداری عمیق و از بین بردن چربی های مرده در زیر پوست، پلاژن به آن ها منتقل شده و پوست جدید با زیبایی بیشتری ایجاد می شود. در این مرحله پوست به خوبی پاکسازی شده و لک کمتری خواهد داشت.

 

روش های پلاژن تراپی پوست,شیوه ی پلاژن تراپی,پلاژن تراپی چیست و چه فوایدی دارد

از بین بردن لک با پلاژن تراپی

 

آیا در طی انجام شیوه ی پلاژن، بیماران درد زیادی را تحمل خواهند کرد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر، خوشبختانه شیوه ی پلاژن تراپی دردی نداشته و موجب اذیت شدن بیماران نمی شود. علاوه بر این انجام این روش درمانی زمان زیادی نیاز ندارد و افراد می توانند بدون هیچ گونه درد و خونریزی و یا بیهوشی آن را سپری کرده و پوست خود را تغییر دهند.

 

مراقبت های پوستی بعد از انجام پلاژن تراپی:

روش پلاژن حساسیت پوست را بالاتر از قبل برده و به همین دلیل نیز مراقبت های بعد از انجام این روش برای تثبیت و افزایش اثر بخشی آن بسیار مهم است.

 

از پوست خود در برابر نور شدید خورشید محافظت کنید: همانطور که می دانید افتاب تاثیر بسیار بدی بر پوست گذاشته و موجب ایجاد لک و دیگر مشکلات در آن خواهد شد؛ از این رو توصیه ی همیشگی متخصصان استفاده از ضد آفتاب های متناسب با پوست است، بعد از انجام این روش درمانی اهمیت استفاده از ضد آفتاب و عدم قرار گرفتن در نور شدید خورشید چند برابر می شود. به خاطر داشته باشید عدم رعایت مراقبت های بعد از درمان، موجب کاهش اثر بخشی این شیوه  ی درمانی خواهد شد. 

 

از خوردن داروهای مختلف دوری کنید: سرخی و التهابی که بعد از انجام این شیوه درمانی بر روی پوستتان ایجاد می شود کاملا طبیعی است و بعد از گذشت چند روز از بین می رود، به همین دلیل نیازی نیست که دارو های مختلف را برای کاهش التهاب پوستتان مصرف کنید زیرا مصرف داروهای خود سرانه باعث کاهش اثرگذاری این روش خواهد شد.

 

سخن آخر:

کلینیک پوست حریر یکی از بهترین مراکز درمانی انواع مشکلات پوستی می باشد که مدت زمان طولانی در این زمینه فعالیت کرده و متخصصان بسیار مجربی، کادر درمانی آن را تشکیل می دهند. شما می توانید برای پاکسازی، جوانسازی و درمان لک های مختلف خود با روش پلاژن تراپی، به این کلینیک معتبر  https://harirskin.com مراجعه کرده و از خدمات عالی آن بهره مند شوید.

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------