ایده هایی برای مرتب کردن کروات و کمربندهاجای کراوات و کمربندهای شما کجاست؟ آیا جای مشخصی را برای طبقه بندی و نظم دهی آن ها در نظر دارید؟ اگر چنین نیست با این مطلب همراه باشید تا ایده های بی نظیری را برای سر و سامان دادن به آن ها با شما در میان بگذاریم، با ما همراه باشید.

 

مرتب کردن کمربند,نظم دهی به کمدها

برای کروات و کمربندهایتان فضایی را اختصاص دهید و به آن ها سر و سامان بدهید


اگر قصد تهیه کمد یا کشو دارید، کشوها و کمدهای خود را برای این منظور طراحی کنید به سادگی می توانید از نجار خود بخواهید که برای کروات و کمربند شما فضایی را اختصاص دهد و به آن ها سر و سامان دهید.

 

مرتب کردن کمربند و کروات,ایده های مرتب کردن کمربند و کروات

استفاده از رگال های کوچک برای آویزان کردن کروات و کمربند شماست


یک ایده ی جالب دیگر استفاده از رگال های کوچک برای آویزان کردن کروات و کمربند شماست. فضایی در کمد لباس خود به آن ها اختصاص دهید و با نصب آن ها همیشه کراوات و کمربند مرتب و منظم داشته باشید.

 

جایی مناسب برای کروات ها, نظم دهی کروات و کمربند

هنگرهای دیواری بهترین گزینه برای خانه هایی با فضاهای کوچک است


هنگرهای دیواری بهترین گزینه برای خانه هایی با فضاهای کوچک است، به خوبی آن ها را می توانید پشت درب ها نصب کنید و به فضای خود سر و سامان دهید.

 

ساخت کشویی مناسب کروات و کمربند,روش مرتب کردن کشو و کمد

برای فضای کمد خود بخشی را مانند ویترین بسازید و کراوات های خود را روی آن قرار دهید


برای فضای کمد خود بخشی را مانند ویترین بسازید و کراوات های خود را روی آن قرار دهید با این ایده هم فضای شما نظم و ترتیب می یابد هم یک اثر هنری بی نظیری خواهید داشت، امتحان کنید حتما لذت خواهید برد.

 

نظم دهی به کمدها, ساخت جایی برای وسایل ریز

با ایجاد طبقات و شلف ها روی دیوار، کراوات و کمربندهای خود را روی آن ها قرار دهید


فرو رفتگی های روی دیوار فضای مناسبی برای ایجاد طبقات و شلف هاست، می توانید این فضاها را طبقه بندی کنید و کراوات و کمربند خود را روی آن ها قرار دهید و همیشه آن را دم دست خود داشته باشید.

 

ایده های مرتب کردن کمربند و کروات,مرتب کردن کمربند

بخشی از فضای کمد خود را برای کراوات ها و کمربندها جدا کنید


بخشی از فضای کمد خود را برای کراوات ها و کمربندها جدا کنید، و روی آن هنگر های کوچک و با فاصله نصب کنید، حتی می توانید برای این منظور از میخ های بزرگ نیز استفاده کنید، و کمربند و کراوات های خود را روی آن ها آویزان کنید و لذت ببرید.

 

ساخت جایی برای وسایل ریز, جایی مناسب برای کروات ها

دیوارهایتان را با کراوات های خود تزئین کنید


دیوارهایتان را با کراوات های خود تزئین کنید! اگر تعداد زیادی کراوات یا کمربند های رنگارنگ دارید، به جای پنهان کردن آن ها در دل کمد ها، از آن ها به عنوان تزئینات استفاده کنید، با یک طناب کنافی و چند کراوات رنگارنگ فضای داخلی خود را متماییز کنید و علاوه بر نظم بخشیدن به کراوات های خود، یک دیوار آویز تزئینی بسازید!

 

نظم دهی کروات و کمربند,ساخت کشویی مناسب کروات و کمربند

فضای کشوهای خود را برای نظم بخشیدن به کروات و کمربندهایتان تقسیم بندی کنید


یکی راه حل مقرون به صرفه ی دیگر برای نظم بخشیدن به کروات ها و کمربندهای شما استفاده از جعبه تقسیم هاست، به سادگی می توانید فضای کشوهای خود را برای این منظور تقسیم بندی کنید و به وسایل خود نظم و ترتیب ببخشید.

 

منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------