نحوه گشاد شدن بلوزهای تنگنحوه گشاد کردن بلوز,نکاتی برای گشاد کردن بلوز

با بعضی از مراقبت های خاص هنگام شستشو و خشک کردن لباس های تنگ را گشاد کنیم


لباس تان تنگ شده؟ ماشین لباسشویی خرابش کرده؟ به هر دلیلی ممکن است یک روز ببینید بلوزی که همیشه می‌پوشیدید، برایتان تنگ شده است. از نظر فیزیکی که غیر ممکن است بتوان لباسی را بزرگ کرد مگر اینکه به آن وصله زد که آن هم کاملاً معلوم است. اما می توانیم با کشیدن بلوز و بعضی مراقبت‌های خاص هنگام شستشو و خشک کردن، بلوز را گشادتر کنیم.

نحوه گشاد کردن بلوز,گشاد کردن بلوز

برای شستشوی لباس آب هر چقدر داغ تر باشد، لباس را تنگ تر می کند


همه چیز با شستن و خشک کردن شروع می‌شود. بجای آب داغ، با آب گرم یا ولرم یا سرد بشویید. آب هر چقدر داغ‌تر باشد، لباس را تنگ‌تر می‌کند. اگر چه گفته می‌شود که آب داغ لباس را بهتر تمیز می‌کند.

 

طرز گشاد کردن لباس, استفاده از لباس های تنگ

اگر می‌خواهید لباس را درازتر کنید، می توانید به چهارگوشه لباس، گیره زده و آن را از دو طرف بکشید


اگر از خشک‌کن برقی برای خشک‌کردن لباس استفاده می‌کنید، دست نگه دارید. لباس را از بند بیاویزید تا خشک شود. وزن آب موجود در لباس باعث کشیده شدن آن شده و لباس را کمی گشادتر می‌کند. اگر می‌خواهید لباس را درازتر کنید، می توانید به چهارگوشه لباس، گیره زده و آن را از دو طرف بکشید.

 

نحوه گشاد کردن لباس های تنگ,گشاد کردن بلوز تنگ

اگر می‌خواهید لباس را گشاد کنید، باید یک روز زودتر از موعد این کار را انجام دهید


اگر می‌خواهید لباس را گشاد کنید، باید یک روز زودتر از موعد این کار را انجام دهید. اگر بخواهید با دست آن را کشیده و گشاد کنید، روی لباس، جای کشیدگی و چروک ایجاد می‌شود که همان بهتر است لباس تنگ باشد!

 

نکاتی برای گشاد کردن بلوز, گشاد کردن لباس های تنگ

یک راه ساده برای گشادکردن لباس این است که آن را هنگام خواب بپوشید


یک راه ساده برای گشادکردن لباس این است که آن را هنگام خواب بپوشید. حرکت‌هایی که در خواب انجام می‌دهید باعث کش آمدن پارچه شده و بلوز را کمی گشاد می‌کند. صبح که از خواب بلند شدید می‌بینید بلوز اندازه‌تان شده است.

 

گشاد کردن بلوز,نحوه گشاد کردن بلوز تنگ

اگر می‌خواهید جای خواب و چروک دیده نشود، یک بالش یا پتو یا حوله را داخل بلوز کنید


اگر می‌خواهید جای خواب و چروک دیده نشود، یک بالش یا پتو یا حوله را داخل بلوز کنید. لباس باید بخوبی کشیده شود. در قسمت آستین‌ها هم، حوله لوله شده فرو کنید تا چروک نشوند.


نکات و هشدارها
اگر می‌خواهید داخل بلوز بالش قرار دهید، آن را جایی قرار دهید تا وقتی که نصف شب بیدار شدید، وحشت نکنید. بلوزی که داخلش بالش باشد را اگر روی صندلی یا مبل قرار دهید، فوق‌العاده ترسناک می‌شود، بخصوص اگر ساعت ۳ نصف شب، خواب‌آلود بیدار شده و بخواهید آب بخورید و با این صحنه رو‌به‌رو شوید.


منابع : eHow / phow.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------