هنرمندان، به این مکان ها سفر کنند اگر هنرمند و یا عاشق هنر هستید یکی از این مکان ها را به عنوان مقصد سفر بعدی خود انتخاب کنید تا با بازدید از موزه های بی نظیر و نمایشگاه های زیبای خاطره ای به یاد ماندنی بسازید.
 
مارفا، تگزاس

 جاهای دیدنی جهان

مارفا در غرب تگزاس بیشتر مثل یک رویای خیالی است

 

 این بهشت هنری در غرب تگزاس بیشتر مثل یک رویای خیالی است. قلب این بهشت موزه هنری چیناتی است که آثار هنری عظیمی در آن نصب شده است. علاوه بر این موزه نمایشگاه های هنری زیادی هم در اطراف شهر وجود دارد از جمله نمایشگاه هنری پرادا مارفا.
 
برلین، آلمان بهترین سفرها برای هنردوستان
همانطور که شنیده اید برلین برای هنرمندان به اندازه مکه برای مسلمانان ارزشمند است. این شهر با بیش از ۴۰۰ نمایشگاه هنری تمام هوش و حواس را از بازدیدکنندگانش می گیرد. قسمت هایی از این شهر وجود دارد که باید حتما بازدید کنید: نمایشگاه هنر معاصر  Kunst-Werke، Sammlung Boros و  Haus am Waldsee. اگر هم عاشق آثار تاریخی هستید از موزه جزیره حتما بازدید کنید. 

جاهای دیدنی جهان

 برلین برای هنرمندان به اندازه مکه برای مسلمانان ارزشمند است

 
پکن، چین
 هنگ کنگ و سنگاپور به قطب های هنر معاصر شناخته شده اند. اما پایتخت تاریخی چین با وجود هنرمندان زحمتکشی که دارد نظر خیلی را تغییر داده است. بیشتر این کارهای هنری در منطقه هنری ۷۹۸ شهر متمرکز شده است که در آن یک ساختمان قدیمی مربوط به ارتش وجود دارد و اکنون مکان استودیو، کافه و مجسمه های زیبای و مرکز هنر معاصر شده است.

  جاهای دیدنی جهان

سفر به پکن برای دوتداران هنر گزینه ی خوبی است

 

مکزیکو سیتی، مکزیکو
پایتخت مکزیکو برای هر فردی چیزی برای گفتن دارد. مثل: نقاشی های دیواری، معماری التقاطی، کارهای هنری مصنوعی، هنرهای خیابانی و بازدید از بیش از ۱۵۰ موزه. یکی دیگر از جذابیت های این شهر که حتما باید امتحان کنید غذاهای آن است.  

جاهای دیدنی جهان

پایتخت مکزیکو برای هر فردی چیزی برای گفتن دارد. مثل: نقاشی های دیواری، معماری و ....

 
دیترویت، میشیگان
در غرب میانه هیچ کمبود هنری احساس نمی شود. (به عنوان مثال شیکاگو و مینیاپولیس). از جاذبه های هنری این شهر نقاشی های دیواری در فسستیوال نقاشی در ماه سپتامبر و نمایشگاه های هنری بی نظیر آن است که مملو از آثار هنرمندان برجسته و خلاق است.  

جاهای دیدنی جهان

از جاذبه های هنریدیترویت، نمایشگاه های بی نظیر آن است که مملو از آثار هنرمندان برجسته و خلاق است

 

منبع:bedunim.ir

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------