ارزانترین تورهای داخلی/ تعطیلات خود را ارزان رزرو کنید تورهای داخلی اقساطی, قیمت تورهای داخلی با قطار, تورهای داخلی ارزان قیمت

تورهای گردشگری داخلی ارزان

 

آیا می دانید چگونه می توانید تورهای ارزان و با کیفیت را پیدا کنید؟ 

سفر کردن یکی از راه هایی است که شما می توانید با فرهنگ های متفاوت آشنا شده و تجارب جدیدی را کسب کنید. احتمالا شما هم با این موضوع موافق هستید که در حال حاضر با قیمت های سرسام آور امکان برنامه ریزی های به اصطلاح رویایی برای سفر خود ندارید. بنابراین برای اینکه بتوانید با هر شرایط مالی برای خود و خانوادتان برنامه ریزی سفر داشته باشید، لازم است تورهای مقرون به صرفه را پیدا کنید. در این مطلب از بیتوته قصد داریم در خصوص پیدا کردن این گونه تورها شما را راهنمایی کنیم.

راهنمای سفر ارزان قیمت مقرون به صرفه بودن هزینه تور به شما این امکان را می دهد که بتوانید در عوض پرداخت هزینه های سنگین برای اقامت و رفت و آمدتان، عمده بودجه خود را برای گشت و گذار و خرید برنامه ریزی کنید.

 

هزینه های سفر عمدتا شامل: هزینه های رفت آمد (بلیط هواپیما، اتوبوس و رفت و آمدهای درون شهری)، هزینه بازدیدهای تفریحی و سیاحتی و خوراک می شود. این هزینه ها با توجه به قیمت ارز رایج کشور مقصد محاسبه می شود. البته انتخاب نوع تور گردشگری و کیفیت آن در میزان هزینه های جاری سفر نقش بسیار مهمی دارد.

 

ساده ترین مثال آن این است که در تورهای گردشگری 5 ستاره مکان های بازدیدی که برای خرید مسافران برنامه ریزی می شود، مکان هایی است که قیمت اجناس آنها حداقل به اندازه یک دور بلیط رفت و برگشت به همان کشور خارجی محاسبه می شود.

 

به همین دلیل اهمیت دارد که برای انتخاب نوع تور، زمان سفر و کشور مقصد خود زمان و دقت زیادی داشته باشید تا حدالاامکان بتوانید بودجه و هزینه های سفر خود را مدیریت کنید. البته انتخاب نوع تور و طبعا هزینه های آن تا حد بسیار زیادی به سلیقه و علایق شما نیز بستگی دارد. بسیاری از افراد سفر آسان و بدون استرس را ترجیح می دهند.

 

تورهای مناسب برای این افراد شامل تورهایی است که رفت و آمد، مکان های بازدید و زمان استراحت آن از قبل به طور دقیق مشخص شده و همه چیز مطابق با برنامه اجرا می شود. در مقابل بسیاری از افراد به سفرهایی علاقه دارند که در آن امکان ماجراجویی و تجربه ی هیجان فراهم باشد.

 

برنامه تورهای مناسب برای این افراد به گونه ای تنظیم شده که بازدیدهای سیاحتی آن اغلب مکان های پر چالش و جالب است. همچنین برای لذت بیشتر در مسیر به جای وسایل نقلیه راحت، از وسایل نقلیه ای مانند مینی بوس و حتی شتر (برای سفرهای کویری) استفاده می شود.

 

غالبا هزینه ی سفرهای ماجراجویانه به دلیل استقبال کمتر، خدمات محدود هتل، نوع وسایل نقلیه و نداشتن برنامه برای بازدیدهای گران قیمت، مقرون به صرفه تر حساب می شوند. مورد مهم بعدی برای برنامه ریزی سفر ارزان قیمت، انتخاب مکان اقامتگاه است.

 

در حال حاضر در اکثر شهرها مکان های اقامتی با قیمت های متفاوت وجود دارد. این مکان ها با توجه به نوع خدمات، دسترسی های جغرافیایی (نزدیک بودن هتل به مکان های تاریخی، بیمارستانی، خرید و ..)، معماری داخلی، نوع خدمات و امکانات قیمت گذاری می شوند.

 

بنابراین اگر قصد دارید که در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید، به شما توصیه می کنیم که به جای انتخاب هتل های لوکس و 5 ستاره از هتل های معمولی تر و یا حتی مهمان سراها استفاده کنید و هزینه ی اضافی را برای بازدیدهای بیشتر و امتحان کردن غذاهای سنتی خوشمزه خرج کنید.

 

تورهای داخلی ایران, تورهای داخلی, تورهای داخلی و خارجی ارزان

تورهای داخلی ارزان قیمت

 

چگونه می توانید سفر ارزان قیمتی داشته باشید؟

برای برنامه ریزی سفر مقرون به صرفه داخلی راه های زیادی وجود دارد. در این قسمت از مقاله قصد داریم به راه هایی که از طریق آنها می توانید سفر ارزان قیمت اما فوق العاده ای را داشته باشید، اشاره کنیم.

 

راه اول: بلیط لحظه آخر اگر پیش از این سفرهای زیادی رفته باشید احتمالا می دانید که تورها و یا پروازهایی که به زمان حرکت آنها نزدیک شده برای تکمیل ظرفیت باقی مانده خود تخفیف های باور نکردنی می گذارند. بنابراین اگر قصد سفر دارید و زمان نزدیک آن برای شما چندان اهمیت ندارد، توصیه می کنیم با مراجعه به سایت های مربوط به تهیه بلیط (هواپیما، قطار و اتوبوس) و یا تورهای گردشگری بلیط های لحظه آخری را سریع شکار کنید.

 

برای یافتن این گونه بلیط ها علاوه بر موارد گفته شده می توانید به سایت های رزرو آنلاین اقامتگاه ها نیز مراجعه بفرمایید. در بسیاری از مناسبت ها به دلیل استقبال کم مسافران، مکان های اقامتی تخفیف های زیادی برای خدمات خود قرار می دهند.

 

راه دوم: کشور و شهر های جدید را شناسایی کنید برای مسافرت و کسب تجربه حتما لازم نیست که به کشور و یا شهرهای معروفی که در ایام گردشگری به اصطلاح اشباع از مسافر هستند سفر کنید. برای مثال اگر قصد دارید که از مناطق ییلاقی ایران بازدید کنید، توصیه می کنیم با بررسی نقشه و سایت های بوم گردی روستاها یا شهرهایی را پیدا کنید که کمتر شناخته شده اند.

 

این مناطق به علت اینکه کمتر شناخته شده اند در ایام تعطیلات خلوت تر هستند و مجموع خدمات مورد نیاز برای مسافران مانند اقامتگاه و خوراک را ارزان تر ارائه می دهند. همچنین فراموش نکنید که مکان های کمتر شناخته شده علاوه بر مقرون به صرفه و خلوت تر بودن، دارای فضا و طبیعت بکر هستند. بنابراین برای مسافرت ارزان خود احتمالا زمانی را که باید در صف سرویس های بهداشتی معطل باشید را صرف گشت و گذار بیشتر خواهید کرد!

 

 بهترین تورهای داخلی, تورهای داخلی نوروز ,ارزانترین تورهای داخلی

مکان های جدید و کمتر شناخته شده را انتخاب کنید

 

راه سوم: ایام خلوت را برای سفر انتخاب کنید همانطور که می دانید ایام تعطیلات، دوران اوج مسافرت های تفریحی است. در این زمان ها به تناوب افزایش مسافر، قیمت خدمات هتل ها و مراکز تفریحی نیز افزایش میابد. بنابراین توصیه ما به شما این است که برای تجربه مسافرت ارزان قیمت، حدالامکان در زمان هایی مانند: عید نوروز، تعطیلات رسمی و آخر هفته ها مسافرت نروید.

 

راه چهارم: رزرو آنلاین یکی از روش هایی که می توانید بلیط ارزان قیمت برای سفر خود پیدا کنید رزرو آنلاین بلیط است. در بیشتر مواقع در سایت های خرید آنلاین بلیط، هزینه بلیط ها شامل تخفیف زیادی می شود. البته این تخفیف ها اغلب برای زمان هایی مانند ایام امتحان ها و یا ماه رمضان است که افراد کمتر تمایل به مسافرت دارند.

 

 تورهای داخلی اقساطی, قیمت تورهای داخلی با قطار, تورهای داخلی ارزان قیمت

از فرصت های طلایی سایت های مسافربری استفاده کنید

 

راه پنجم: عضو سایت های گردشگری شوید بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن های مربوط به رزرو انواع خدمات سفر، تخفیف ها و فرصت های طلایی برای را برای مشتریان خود ارسال می کنند. بنابراین اگر اهل مسافرت هستید توصیه می کنیم در سایت ها و اپلیکیشن های مربوط به رزرو آنلاین بلیط و اقامتگاه عضو باشید تا به موقع از فرصت های طلایی برای سفر ارزان قیمت مطلع شوید.

 

راه ششم: غذاها و وسایل مورد نیاز را با خود ببرید یکی از علت هایی که سفر کردن برای شما گران تمام می شود، هزینه رستوران و سایر هزینه های مربوط به خوراک است. اگر قصد دارید که هزینه های سفر خود را کاهش دهید توصیه می کنیم حداقل چند وعده غذایی را همراه خود ببرید. البته از غذاهای محلی مکانی که سفر می کنید غافل نشوید؛ اما وعده هایی مانند صبحانه را می توانید با مصرف نان محلی و یا خوراکی هایی که همراه خود برده اید، بگذرانید.

 

قیمت تورهای داخلی با قطار, تورهای داخلی ارزان قیمت, تورهای داخلی ایران

 سفر ارزان قیمت و خاطره انگیز 

 

در نهایت توصیه می کنیم با توجه به اولویت های ذکر شده در این مقاله مانند: مکان مورد نظرتان و شرایط سفر (سفر ماجراجویی و یا سفر آسان) روش هایی را که می توانید از هزینه سفر خود بکاهید را مشخص کنید. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید سفر ارزان قیمت و خاطره انگیزی داشته باشید.

 

گرداوری: بخش گردشگری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------