ارزان و آسان به اروپا مهاجرت کنیدمهاجرت به اروپا,ارزان ترین راه مهاجرت به اروپا

روش های مهاجرت به اروپا

 

اگر قصد مهاجرت دارید و مقصد مناسب را نمی دانید، اگر قصد صادرات و واردات دارید اما نمیدونید به چه کشوری و چگونه، اگر می خواهید در خارج از کشور تحصیل کنید و نمی دانید کدام کشور و کدام دانشگاه، ما اوکراین را به شما معرفی می کنیم.

 

مهاجرت به اروپا,ارزان ترین راه مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا

 
راه های اخذ اقامت دایم اوکراین:
1-    اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اوکراین

 سرمایه گذاری در اوکراین یکی از راههای مهاجرت و اخذ اقامت اوکراین می باشد. اوکراین از نظر اقتصادی پس از سال ها تنش سیاسی و اقتصادی در حال رونق می باشد و نشانه های ثبات اقتصادی را می توان مشاهده کرد. سرمایه گذاری در اوکراین که منجر به اقامت دائم گردد، به این صورت است که یک شخص خارجی به میزان حداقل ۱۰۰،۰۰۰ دلار در اقتصاد اوکراین سرمایه گذاری می کند. طبق قانون شخصی که قصد سرمایه گذاری در اوکراین را دارد باید اسناد خود و گواهینامه بانک را به اداره مهاجرت اوکراین ارایه دهد.

 

2- اقامت از طریق خرید ملک

اوکراین یکی از معدود کشور های اروپایی است که می توانید در این کشور با هزینه کم صاحب ملک شوید.خرید ملک در اوکراین می تواند با دید اقتصادی و سرمایه گذاری در اوکراین انجام شود یا می تواند برای زندگی در اوکراین و اقامت دائم اوکراین اتفاق بیفتد. واحدهای اسمارت از ۲۰ متر تا ۳۰ متر با قیمت حدودی ۱۰۰۰ دلار برای هر متر مربع بسیار سود ده می باشند.

 

خرید ملک در اوکراین حتی از ایران نیز قیمت پایین تری دارد(البته الان با دلار ۱۵ تومنی نه).البته کاملا بستگی دارد که در کدام شهر و کدام منطقه از شهر بخواهید ملک خریداری کنید.اما به صورت میانگین هزینه ملک در اوکراین در حدود 35000 دلار خواهد بود.این قیمت پایین باعث شده از سراسر اروپا و حتی آسیا اقدام به خرید ملک در اوکراین کنند و این کار را یک سرمایه گذاری در اوکراین به شمار می آورند. با توجه به پیشرفت سریع اوکراین در اقتصاد و روابط بین الملل و حضور شرکت های امریکایی و اروپایی به احتمال زیاد قیمت ملک در اوکراین رشد چشم گیری خواهد داشت و در آینده دیگر نمی توان به این راحتی در اوکراین ملک خریداری کرد.

 

دولت اوکراین شرایط ویژه ای برای شهروندان اوکراینی برای خرید ملک در نظر گرفته است. در حدود 80 درصد از قیمت کل خانه را می توانید وام بگیرید و این می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند. البته برای گرفتن وام بانکی در اوکراین نیاز است که ابتدا اقامت دائم داشته باشید و شهروند اوکراین محسوب شوید.

 

البته برای خرید ملک نیاز نیست تمام هزینه ها را همان ابتدا پرداخت کنید. با روش هایی می توانید فقط در حدود 30 درصد از هزینه ملک را ابتدا پرداخت کرد و مابقی آن را به صورت اقساطی پرداخت کنید. شرکت های سازنده شرایط پیش خرید فوق العاده ای دارند

 

 

3- اقامت از طریق حضانت در اوکراین

اوکراین یکی از کشورهایی است که یک فرد خارجی می‌تواند با قبول حضانت یک اوکراینی مستحق که دادگاهی در اوکراین نیازمند بودن وی را تایید کرده اقامت اوکراین را دریافت کند. واضح است که این راه پیچیدگی ها و فراز و نشیب های خود را داراست که تیم تخصصی سفیر نور در این راه شما را تنها نمی‌گذارد و به صورت تضمینی تمامی مراحل اخذ اقامت اوکراین از طریق حضانت را برای شما طی می کند.


آماده سازی فردی که دارای چنین شرایطی از نظر دادگاه باشد و همچنین آماده سازی تمامی مدارک جهت ارایه به سازمان های ذیربط به عهده موسسه ما خواهد بود .و پس از گرفتن اقامت و ادای دین نسبت به فرد موردنظر متقاضی در آینده  مسئولیت دیگری  به عهده  نخواهد داشت.


تعریف فرزند خواندگی: فرزندخواندگی عبارت است از اعطای سرپرستی کودکان بدون سرپرست تحت سرپرستی سازمان بهزیستی اوکراین به خانواده های متقاضی که واجدالشرایط قانون جاری حمایت از کودکان بی سرپرست باشند. درصورت تائید وضعیت مراقبت از فرزند و توانایی خانواده و حفظ منافع فرزند، گزارش نهایی تهیه و برای صدور حکم قطعی سرپرستی به دادگاه ذیربط منعکس می شود.

 

مهاجرت به اروپا,ارزان ترین راه مهاجرت به اروپا

راه های اخذ اقامت دایم اوکراین

 

4- اخذ اقامت از طریق ازدواج در اوکراین

یکی از راه های کسب اقامت یا تابعیت کشورها ازدواج با تبعه آن کشور است .هر ساله هزاران اجازه اقامت از طریق ازدواج در اکراین صادر می شود. ازدواج بین شهروندان اکراین و یک خارجی مطابق مفاد مربوط به قانون ازدواج اوکراین تنظیم می شود و اعطای اقامت دائم به یک خارجی از طریق ازدواج با شهروند اوکراین مطابق قانون اوکراین در خصوص وضعیت حقوقی اتباع خارجی تنظیم می شود.

 

اصول حاکم بر روابط خانوادگی با خارجیان در ماده ۲۶ قانون اساسی اوکراین بیان شده است که تصریح می دارد خارجیان که به طور قانونی در اوکراین اقامت دارند از حقوق و آزادی های مشابه و همین طور از مسئولیت های مشابه با شهروندان اوکراینی برخوردارند.با توجه به ماده ۱۸ قانون اوکراین در خصوص وضعیت حقوقی خارجیان و افراد بدون تابعیت،خارجی ها در ازدواج و روابط خانوادگی از حقوق و مسئولیت های مساوی باشهروندان اوکراین برخوردارند.


یکی از متداولترین روش های اخذ اقامت در اوکراین بشمار میرود.


البته علاوه بر این راه، می توان از روشهای دیگری برای مهاجرت به اوکراین استفاده نمود. یکی از دیگر راهها، سرمایه گذاری در اوکراین است که ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری نیاز دارد. همچنین می توان از طریق حمایت از افراد مسن و کودکان بی سرپرست نیز اقامت اوکراین گرفت.


اخذ اقامت از هر طریقی محدودیت سنی ندارد و شما در هر سن و سالی که باشید می توانید به اوکراین مهاجرت نمایید. موسسه حقوقی سفیر نور کارگزار مستقیم مهاجرت به این کشور است و در کوتاهترین زمان یعنی تنها ۴۵ روز کارهای اقامت شما را به اتمام می رساند. این مدت زمان، کمترین زمان لازم برای کسب اقامت در دنیاست.

5-    اخذ اقامت از طریق تولد فرزند در خاک اوکراین

اخذ اقامت اوکراین از طریق تولد، یکی از راه­های کسب تابعیت این کشور می­باشد. اخذ تابعیت در اوکراین بر اساس تولد، به موجب سیستم خون می­باشد.

 

6- اخذ اقامت از طریق تحصیل در اوکراین

اقامت بعد از تحصیل در کشور اوکراین نیز به مانند دیگر کشورها برای فرد متقاضی وجود دارد که این امر مستلزم رعایت و پیروی قوانین اقامتی اوکراین می باشد.اوکراین جز کشورهایی است که فرد از طریق تحصیل می تواند وارد این کشور شده و بعد از ورود به بازار کار اقدام به اخذ اقامت دائم نماید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023