بهترین موسسه مهاجرت به استرالیاتصمیم گیری و انتخاب از بین گزینه های موجود در هر حوزه ای یکی از عوامل تاثیر گذار و در عین حال چالش برانگیز است. تصمیم برای مهاجرت و انتخاب مجموعه ای مناسب که شما را در این مسیر و حصول به هدف یاری کند، یکی از همین انتخاب های مهم و چالش بر انگیز است. 

 

در ابتدای این مقاله به بررسی مقصد مهاجر پذیر و پرطرفدار این روزها، یعنی استرالیا بپردازیم. 

 

بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا,موسسه مهاجرت به استرالیا,آشنایی با بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

 

انتخاب خوب، مهاجرت به استرالیا

استرالیا بزرگترین جزیره و در عین حال کوچکترین قاره دنیا است. شرایط آب و هوایی مطلوب این کشور و طبیعت بکر و شگفت انگیز آن فقط بخشی از انگیزه بسیاری از مهاجرین به این کشور همه چیز تمام است. استرالیا جمعیتی حدود 26 میلیون نفر دارد که بیشتر در حاشیه ساحل و در خطه ی جنوبی آن زندگی می کنند. 

 

نرخ شهر نشینی در این کشور بالا و در عوض نرخ بیکاری در استرالیا پایین است. طبق آمار، استرالیایی ها در 50 سال اخیر یکی از  بهترین بازارهای کار را داشته اند. در نوامبر 2019، تقریبا 68% از 1.9 میلیون مهاجر و مقیم موقت در استرالیا، شاغل بودند. با نیم نگاهی به بازار کار برای مهاجرین در استرالیا در می یابیم که استرالیا کشوری با ثبات اقتصادی و مرفه است. همین نکته استرالیا را به مقصدی جذاب برای میلیون ها مهاجر از سرتا سر دنیا تبدیل کرده است.

 

البته اینکه بیش از 30 دانشگاه در استرالیا از دانشگاه های برتر در جهان هستند و 7 دانشگاه استرالیا در لیست 100 دانشگاه برتر جهان است هم در انتخاب این کشور توسط بیشتر دانشجویان بین المللی تاثیر گذار است. سیستم های خدمات درمانی کشور استرالیا بر خلاف دیگر کشورهای توسعه یافته جهان، به صورت بیمه دولتی و یا خصوصی و جزو بهترین ها است.

 

انتخاب بهتر، موسسه مهاجرت به استرالیا 

بی شک انتخاب از بین تمام موسساتی که خدمات مهاجرت به استرالیا را ارائه می دهند و هر کدام نیز به نحوی به بسیاری از ایرانیان مشتاق مهاجرت به استرالیا کمک کرده اند، چالش بر انگیز خواهد بود. هر شخصی معیار های مشخصی برای انتخاب دارد که به صورت کلی آیینه تمام قد شاخص های خوب و متناسب با ارزش های ما است.

 

فارغ از ارزش ها و نکات کلی که برای تصمیم های هوشمندانه ای همچون مهاجرت به آن توجه میشود، نکات جزئی تری هم هست که به انتخاب درست کمک میکند.  

 

مهاجرت به استرالیا,موسسه بین المللی شادا, موسسه بین المللی شادا برای مهاجرت به استرالی

بهترین موسسه برای مهاجرت به استرالیا

 

بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا

پروسه مهاجرت به استرالیا، سه مرحله اصلی دارد: انتخاب مسیر، تهیه مدارک و مستندات، دریافت ویزا.

 

دریافت مشاوره تخصصی، اولین قدم شما برای مهاجرت به استرالیا است زیرا مسیر شما را مشخص و شفاف می کند. صداقت و اعتماد پایه و اساس هر ارتباطی است که افراد با دنیای بیرون دارند. لازم و ضروری است که به این موضوع دقت کنید که آیا تصویری که از مسیر مهاجرت به شما ارائه می شود پر از نقاط روشن امیدوار کننده است که در ابتدا شما را مشتاق به اقدام و در نهایت دلسرد از تمام جریان مهاجرت خواهد کرد؟

 

مشاورین زبده و حرفه ای فارغ از تمام نقاط پر نور و روشنی که در مسیر مهاجرت وجود دارد، با صداقت و ایجاد اعتماد در همان ابتدا، ما را از چالش ها و ریسک های مسیر آگاه میسازند و در ادامه مسیر مهاجرتی هم شما را تنها نخواهند گذاشت. 

 

در ادامه این مسیر، نظم و هماهنگی بین اعضا یک مجموعه مهاجرتی، قطعا در نتیجه ی پرونده ی شما نمود پیدا خواهد کرد. هرچه یک موسسه به ارزش ها و قوانین پایبند باشد، پرونده مهاجرتی شما هم سازمان یافته تر و مطابق با برنامه ریزی اولیه پیش می رود و این موضوع استرس های شما را کمتر خواهد کرد و در نهایت هم نتیجه شیرین دریافت ویزا برای شما عزیزان دلچسب تر خواهد بود.

 

موسسه مهاجرت به استرالیا,آشنایی با بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا,مهاجرت به استرالیا

شادا، بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا

 

شادا، بهترین موسسه مهاجرت به استرالیا

موسسه بین المللی شادا در زمینه مشاوره شغلی، کاریابی، اخذ انواع ویزای استرالیا و تمامی امور مهاجرت، تحت نظر وزارت کار ایران و سازمان وکلای رسمی مهاجرت به استرالیا ( MARA ) از سال 2009 فعالیت می نماید. موسسه بین المللی شادا در ایران از سال 1394 موفق به اخذ مجوز قانونی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با شماره مجوز 64273 گردیده است و دارای دفتری فعال در سیدنی به منظور ارائه ی خدمات مورد نیاز مهاجرین پس از ورود به استرالیا می باشد. مشخصات مؤسسه در وب سایت رسمی "مارا" که سازمان ثبت دفاتر وکلای رسمی مهاجرت در استرالیا است و زیر نظر اداره امور مهاجرت استرالیا فعالیت می کند به ثبت رسیده است.

 

موسسه شادا، حاصل تلاش های بی وقفه یک تیم فعال و یک اندیشه ی آرمان گرایانه در صنعت مهاجرت و کاریابی بین المللی  می باشد. شادا همواره در تلاش است تا با نگاهی جامع، نیازمندی های متقاضیان خود را در جنبه های مختلف شناسایی و در کوتاه ترین زمان ممکن با ارائه ی خدماتی با کیفیت، درصدد رفع آن برآیید.

 

موسسه شادا با افتخار تا به امروز توانسته است به صدها ایرانی برای مهاجرت به استرالیا کمک کرده و همچنان این مسیر را ادامه دهد.

 

ارزش های شادا راهنمایی و هدایت تخصصی موکلین و ایجاد اعتماد و اطمینان با حفظ منافع مادی و معنوی ایشان با رعایت اخلاق حرفه ای و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

 

این موسسه  همواره در تلاش است تا از نیروی انسانی مجرب و متخصص که همواره تحت آموزش و به روز رسانی می باشند، بهره مند گردد. در شادا اصول کاری حرفه ای و تعهد افراد به حفظ منافع متقاضیان محترم، امری کلیدی و برجسته می باشد که آمیختن آن با تجربه و تخصص، باعث به وجود آمدن اعتماد و اطمینان خاطر گردیده است. 

 

وکیل رسمی موسسه بین المللی شادا، آقای محمد رضا عظیمی است و پرونده مهاجرتی کلیه موکلین محترم شادا، در تمامی مراحل از مشاوره تخصصی ایشان بهره مند می گردد. محمدرضا عظیمی از سال 2009 به عنوان وکیل رسمی MARA به رسمیت شناخته شده اند. ایشان جزو پایه گذاران انجمن صنفی مشاوران رسمی مهاجرت ایران و استرالیا است و در حال حاضر ریاست این انجمن صنفی را بر عهده دارد. همچنین ایشان موسس دفتر خدمات امور شهروندی ایرانیان در استرالیا است.

 

چنانچه تصمیم گرفته اید که از خدمات موسسه شادا برای عزیمت به کشور استرالیا استفاده کنید، مطمئن باشید که بهترین شرایط مهاجرتی را به شما پیشنهاد خواهند داد و در تمامی این مسیر، همراه شما هستند. جهت دریافت مشاوره ی رایگان می توانید با شماره تماس 02191009946 تماس حاصل فرمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی بیشتر با کشور استرالیا و انوع ویزاهای مهارتی، تجاری، تحصیلی و .... وبسایت این مجموعه به آدرس www.shadavisa.com را بررسی نمایید. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022