زمان پیش فروش بلیط قطارها برای نوروزپیش فروش بلیط قطارها برای نوروز, زمان پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز, نحوه ی خرید پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز

زمان و نحوه ی خرید پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز

 

پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز:

یکی از وسایل حمل و نقل بین شهری که طرفدار زیادی دارد، قطار است. قطار نسبت به هواپیما سریع نیست اما شور و حال بسیار و خاصی دارد. که نمی توان آن را با چیزی مقایسه کرد. شاید تا به حال " پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز " را شنیده باشید. در این مقاله بیتوته می خواهیم شما را با پیش فروش بلیط قطارها آشنا کنیم.

بلیط پیش فروش چیست؟

همان طور که از اسم آن مشخص است بلیط های پیش فروش، زودتر از زمان حرکت فروخته می شوند. در ادامه به ما همراه باشید تا با پیش فروش بلیط قطارها آشنا شوید.

 

زمان های پیش فروش بلیط قطارها :

در هر ماه، پیش فروش بلیط قطار ماه بعد اعلام می شود، اما زمان پیش فروش بلیط قطار حتما اول ماه نیست. در اعلامیه ی پیش فروش مشخص می شود که در چه تاریخی و چه ساعتی، پیش فروش بلیط قطار با تاریخ حرکت مشخص می شود. همین طور در اطلاعیه مشخص می شود که زمان پیش فروش بلیط قطارها در مسیرهای مختلف به چه صورتی است و متقاضیان هر مسیر، در چه ساعت و تاریخی می توانند بلیط خود را بخرند.

 

پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز، زودتر شروع می شود و خیلی زود به پایان می رسند. باید به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید. اغلب از هفته ی سوم بهمن ماه شروع می شوند. شما می توانید پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز را به صورت آنلاین خریداری کنید.

 

قیمت بلیط قطار عید نوروز :

عوامل زیادی مانند لوکس بودن قطارها، درجه یک و یا درجه دو بودن آن و کوپه ای یا سالنی بودن قطار و نیز تاریخ های موثر حرکت قطارها و نیز مسیر مربوط به حرکت قطار و همچنین خدماتی که در قطار به عنوان پذیرایی و امکانات و سرویس های خدماتی به مسافرین محترم ارائه می شود، جزو عوامل تعیین کننده قیمت بلیط قطارهای عید نوروز و دیگر ایام ها خواهد بود.

 

قیمت پیش فروش بلیط قطارها, راهنمای پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز, نکته هایی برای پیش فروش بلیط قطارها

خرید آنلاین پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز

 

نحوه خرید در پیش فروش بلیط قطار :

در زمان پیش فروش بلیط قطار کافی است به سایت مربوطه مراجعه کنید. بعد از آن با وارد‌کردن اسم شهر مبدا و مقصد و همچنین تاریخ رفت و برگشت، می توانید تمام قطارهای شرکت های ریلی در مسیر موردنظرتان را ببینید. بعد از آن، با توجه به ساعت حرکت، امکانات قطار و بودجه خودتان، می توانید مناسب ترین بلیط قطار را انتخاب کنید و با نهایی کردن رزرو بلیط قطار و پرداخت هزینه ی آن، بلیط خودتان را به صورت آنلاین دریافت کنید. بنابراین پیش فروش بلیط قطار درست شبیه خرید عادی است، هم به صورت آنلاین و هم حضوری انجام می شود؛ فقط شما در بازه تعیین شده اقدام به خرید می کنید تا از مدت ها قبل از سفر، بلیط خود را قطعی کرده باشید.

 

مزیت بلیط های پیش فروش این است که شما می توانید در هر زمانی که تمایل داشتید به سفر بروید، بلیط خود را خریداری می کنید. اما در غیر اینصورت امکان دارد در زمانی که شما تمایل به سفر دارید، بلیطی وجود نداشته باشد.

 

نحوه ی خرید بلیط به صورت آنلاین هر شرکتی متفاوت است و با توجه به مشخصات خواسته شده آن ها را خرید کنید. اما از پرداخت هزینه حتما مطمئن شوید.

 

بلیط های خود را از سایت های معتبر خریداری کنید.

 

زمان پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز, نحوه ی خرید پیش فروش بلیط قطارها برای نوروز, خرید بلیط های قطار پیش فروش برای نوروز

استرداد بلیط های پیش فروش قطار

 

استرداد بلیط های خریده شده در زمان پیش فروش :

استرداد این بلیط ها هیچ تفاوتی با استرداد بلیط های دیگر ندارد و طبق قوانین رجا و شرایط درج شده در بلیط، کنسلی انجام می شود. جریمه های استرداد هم بسته به زمان استرداد متفاوت است که این قوانین هم روی بلیط قطار شما نوشته شده است.

 

گردآوری: بخش گردشگری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------