بیت کوین کش (BCH) چیست و چگونه کار می کند؟خرید بیت کوین کش, خرید و فروش بیت کوین کش, قیمت بیت کوین کش

بیت کوین کش چیست

 

آیا می دانید روش استخراج بیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش در واقع عضو جدا شده ی ارز دیجیتال بیت کوین است. بیت کوین کش از لحاظ استخراج قادر است که 8 برابر سریع تر از دیگر ارزها تراکنش ها تایید کند. علاوه بر این در زمان ارسال سرمایه کارمزد دارایی بسیار کمتری دارد. در این مطلب از بیتوته قصد داریم در خصوص ارز بیت کوین کش صحبت کنیم. اگر به تجارت با این ارزهای دیجیتالی علاقه مندید، با ما همراه باشید تا در خصوص آن بیشتر بدانید.

آشنایی با بیت کوین کش

بیت کوین کش (BCH) یکی از انواع سیستم های الکترونیکی همتا به همتا نقدی است که دارای مزایایی مانند: کارمزد کم، پرداخت سریع، ظرفیت های تراکنش زیاد، امنیت و حفظ حریم خصوصی است.

 

در بیت کوین کش همانند زمانی که شما به طور مستقیم به شخصی پول پرداخت می کنید، می توانید مستقیما ارز دیجیتال خود را به حساب شخص مورد نظرتان منتقل کنید. بنابراین این انتظار وجود دارد که در اینده ی نزدیک بیت کوین کش به یکی از انواع پول های جهانی تبدیل شود.

 

مزیت دیگری که این ارز دیجیتال دارد آن است که به علت اینکه بدون مجوز و غیر متمرکز است برای معاملات به بانک مرکزی وابسته نیست. بنابراین برخلاف انواع ارزهای فیات کوین، امکان سانسور و مخفی شدن انواع معاملات و مقادیر آن در تجارت با شرکت های بزرگ و دولت ها نیست. عدم وابستگی این ارز سبب شده که امکان مسدود شدن آن توسط هیچ فرد و یا ارگانی وجود نداشته باشد.

 

قیمت بیت کوین کش, قیمت لحظه ای بیت کوین کش, کیف پول بیت کوین کش

مزایای بیت کوین کش

 

دلیل محبوبیت استخراج بیت کویت کش چیست؟

ارز بیت کوین کش یکی از سودآورترین ارزهای دیجیتال در معاملات دیجیتالی است. علی رغم جدید بودن بیت کوین کش، این ارز در میان 20 ارز محبوب و سودآور دیجیتال، دارای رتبه ی بالایی است.

 

اگر به معاملات دیجیتال علاقه مند باشید و تا حدودی با انواع ارزهای دیجیتال آشنا هستید، می دانید که ارز دیجیتال بیت کوین یکی از معروف ترین، معتبرترین و سودآورترین ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که ارز بیت کوین کش یکی از فورک های بیت کوین است، قابل حدس است که انتخاب آن می تواند تصمیم عاقلانه ای باشد.

 

مورد مهم دیگر آن است که سایز بلاک ارز بیت کوین کش بسیار بزرگ است. هر چه مقدار بلاک یک ارز بالاتر باشد، پاداش و سود بیشتری را از طریق ماینرها به مشتریان خود ارائه می دهد. به همین دلیل بسیاری از معامله گران ترجیج می دهند در عوض بسیاری از انواع معروف تر ارز دیجیتال، معامله با بیت کوین کش را انتخاب کنند.

 

معامله با بیت کوین کش تا چه حد سودآور است؟

به طور کلی برای در نظر گرفت میزان سودآوری معامله با یک ارز دیجیتال لازم است موارد مختلفی را در نظر بگیرید. در این قسمت از مقاله برای آشنایی بیشتر شما با این گونه معاملات مهم ترین نکات در سود آوری معاملات دیجیتالی را اشاره می کنیم.

 

نرخ هش

نرخ هش به میزان سرعت پردازش اطلاعات در معاملات هنگام جابجایی ارزها گفته می شود. هر چه میزان نرخ هش در معامله ای بالاتر باشد، سرعت استخراج و به تناوب کارایی آن بیشتر است. برای مشخص کردن نرخ هش در دستگاه های ماینر در نظر بگیرید که در یک ثانیه چه مقدار داده جابجا می شود.

 

بیت کوین کش چیست, استخراج بیت کوین کش, استخراج بیت کوین کش

ماینر برای استخراج ارز دیجیتال

 

قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری

جالب است که بدانید در معاملات دیجیتالی هر چه قابلیت ای سخت افزاری قوی تر باشند، سرعت معاملات و میزان دریافت پاداش ها بیشتر است. بنابراین قبل از شروع معالات خود به سیستم سخت افزاری و قابلیت های آن برای نصب انواع نرم افزارهای دقت کنید.

 

میزان مصرف برق

مورد مهم دیگری که در انتخاب انواع ارز دیجیتال باید در نظر بگیرید میزان مصرف برق است. از آنجایی که در بیت کوین کش نرخ هش بالا است، میزان مصرف برق نیز بالا می رود. بنابراین در نظر داشته باشید اگر این ارز دیجیتال را انتخاب کنید حتی اگر موفق به سود آوری در معاملات نشوید، آخر ماه باید قبض برق با مبلغ وحشتناکی را بپردازید.

 

استخراج بیت کوین کش, استخراج بیت کوین کش, بیت کوین کش

میزان مصرف برق بیت کوین کش 

 

ارزش بیت کوین کش

در انتخاب ارز دیجیتال باید به قیمت آن دقت کنید. هر چه قیمت یک ارز دیجیتال بالاتر باشد، ارزش آن برای معاملات پرسودتر است. در حال حاضر ارزش ارز دیجیتال بیت کوین کش بسیار بالا است؛ بنابراین خرید و فروش آن بسیار سود آور است. میزان بازدهی هر چه برای دریافت سکه در ثانیه هزینه ی مصرف برق کمتری را بپردازید، میزان بازدهی و سود آن بیشتر است. بنابراین ماینرها و ارزهایی پربازده و سود اور هستند که مصرف برق کمتری داشته باشند.

 

هاوینگ ارز دیجیتال

هاوینگش ارز دیجیتال به معنای کاهش سود است. این واقعه تقریبا هر چهار سال یکبار پس از استخراج حدود 210.000 ارز دیجیتال ایجاد می شود. در سال 2020 اولین بار هاوینگ رخ داد و حدود 3.125 از میزان سود ارز بیت کوین کش را در معاملات کاهش داد.

 

آشنایی با روش های استخراج ارز بیت کوین کش

در حال حاضر روش های مختلفی برای استخراج بیت کوین کش وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 

استخراج از طریق روش های سخت افزاری

اگر جز معامله گران ارز دیجیتال بیت کوین هستید به راحتی می توانید با ارز بیت کوین کش نیز معاملات خود را انجام دهید؛ زیرا این ارز دیجیتال نیز به طور مشابه با ارز بیت کوین با سیستم الگوریتم اجماع اثبات معامله می کند.

 

از آنجایی که نرخ هش انواع دستگاه‌های ماینر اسیک (ASIC)که معاملات بیت کوین در آنها انجام می شود بسیار بالا است، امکان دریافت پاداش حاصل از معاملات مختلف با ارز دیجیتال بیت کوین کش نیز افزایش می یابد. علاوه بر این سیستم شما می توانید معاملات بیت کوین کش را از طریق انواع CPU (واحد پردازش مرکزی) و GPU (واحد پردازش گرافیکی) نیز انجام دهید. اما در نظر داشته باشید که انجام معامله با این روش ها در مقایسه با ماینر اسیک بسیار سخت تر است.

 

 خرید بیت کوین کش, خرید و فروش بیت کوین کش, قیمت بیت کوین کش

روش های استخراج بیت کوین کش

 

استخراج از طریق روش های نرم افزاری

استخراج با روش های نرم افزاری تا حدودی به به روش استخراج سخت افزاری وابسته است. یعنی لازم است از طریق نصب نرم افزار های معاملاتی و اتصال به سیستم سخت افزاری ماینر، فرایند تنظیم استخراج بیت کوین و سود آن را انجام داد. در حال حاضر معروف ترین روش های نرم افزاری برای استخراج بیت کوین کش شامل: EasyMiner، BFGminer و Cgminer است. قبل از نصب این نرم افزارها از سازگاری آنها با سیستم سخت افزاری خود مطمئن شوید.

 

استخراج بیت کوین کش با روش ابری

اگر سیستم سخت افزاری قوی برای استخراج بیت کوین کش ندارید می توانید با پرداخت هزینه از طریق روش ابری از توان پردازش مرکز و یا اشخاص دیگری استفاده کنید. البته دقت داشت باشید!

 

قبل از استفاده از سیستم استخراج ارز دیجیتال لازم است قراردادی را مبنی بر رعایت حریم خصوصی، عدم دسترسی به پروفایل و استفاده از سودها را با مرکز مورد نظرتان ببندید. پیشنهاد می کنیم تمام بندهای قرارداد را قبل از عقد آن مطالعه کنید تا بعد از ایجاد فضای ابری برای ادامه ی معاملات دچار مشکل نشوید.

 

با وجود معایبی مانند احتمال کلاهبرداری و مدت محدود قرارداد، استفاده از این سیستم مزایای زیادی دارد. مهم ترین مزایای استفاده از فضای ابری برای استخراج شامل موارد زیر است:

*به تجهیزات گران قیمت و مختلفی نیاز ندارد

*نیاز به تهیه و نصب نرم افزارهای دارای گرافیک بالا نیست

*به دلیل مصرف زیاد برق خطر قطعی آن به دلیل عدم پرداخت قبض های سنگین وجود ندارد

*در میان انواع ارزهای دیجیتال جز روش های استخراج سریع است

 

برای استخراج با بیت کوین کش چه مواردی مورد نیاز است؟

امکان استخراج بیت کوین کش در تمام طول هفته و 24 ساعت شبانه روز فراهم است. برای استخراج این ارز دیجیتال علاوه بر موارد گفته شده الزامات دیگری نیز مورد نیاز است که مهم ترین آن ها شامل موارد زیر است:

- به سیستم نرم افزاری و سخت افزاری قوی مورد نیاز است.

- باید ظرفیت برق بالایی وجود داشته باشد.

- به کیف پول ارز دیجیتال برای ذخیره، دریافت و مبادله نیاز دارد.

- به دلیل استفاده طولانی مدت سیستم تهویه قوی باید وجود داشته باشد.

- لازم است سرعت اینترنت بسیار بالا باشد.

 

استخراج بیت کوین کش, استخراج بیت کوین کش, بیت کوین کش

کیف پول دیجیتال

 

در نهایت پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب ارز دیجیتال مورد نظر خود صرف نظر از معروف بودن آن به حجم معاملات، میزان وابستگی آن به فضای اقتصادی و سیاسی کشور، میزان سودآوری و سیستم های مورد نیاز برای معاملات دقت کنید.

 

گردآوری: بخش سرمایه های دیجیتال بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سکه بیت

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023