آشنایی با تاریخچه، بنیانگذاران و نحوه کار ارز دیجیتال وی چین (VET)آینده ارز دیجیتال وی چین, ارز وی چین, وی چین چیست

ارز دیجیتال وی چین چیست

 

وی چین چیست؟هرآنچه که باید درباره آن بدانید

وی چین (VET) یک پلت فرم قرارداد هوشمند L1 درجه سازمانی همه کاره است. (VET) وی چین در سال 2015 به عنوان یک کنسرسیوم زنجیره ای خصوصی شروع به کار کرد و با مجموعه ای از شرکت ها برای بررسی کاربردهای بلاک چین کار می کرد.

(VET) وی چین چیست؟

وی چین (VET) یک کریپتوکارنسی عمومی و پلتفرم بلاک چین در سطح سازمانی جهانی است که با ایجاد ساختار حاکمیتی جامع، یک مدل اقتصادی قوی و ادغام پیشرفته اینترنت اشیا به دنبال اتصال فناوری بلاک چین به دنیای واقعی است. این به تولیدکنندگان و سایر شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا حرکت و منشأ محصولات را در یک زنجیره تامین دنبال کنند.

 

تاریخچه مختصری از (VET) وی چین

سانی لو، که قبلا به عنوان مدیر ارشد اطلاعات لویی ویتون چین (CIO) خدمت می کرد، (VET) وی چین را در سال 2015 تاسیس کرد. این شرکت به عنوان یک شرکت تابعه از Bitse، یکی از شرکت های بزرگ بلاک چین، راه اندازی شد و یکی از معدود بلاک چین هایی است که پایگاه مشتریان قابل توجهی دارد.

 

چشم انداز وی چین (VET) ایجاد یک پلت فرم اکوسیستم تجاری بدون اعتماد و توزیع شده است که به جریان اطلاعات شفاف، همکاری کارآمد و انتقال ارزش با سرعت بالا اجازه می دهد. هدف اولیه آن ایجاد اختلال در بخش زنجیره تامین با عملی کردن و شفاف کردن داده ها بود. همچنین می‌خواهد در DApps پیشرو باشد و پیشنهادات اولیه سکه (ICO) با استفاده از وی چین و یک واسطه اینترنت اشیا (IoT) ایجاد می‌شود.

 

توکن VEN در اصل بر روی بلاک چین اتریوم توزیع شد. با این حال، در سال 2018، وی چین به (VET) وی چین Thor تغییر نام داد و بلاک چین Thor را معرفی کرد که بر اساس مدل اجماع اثبات قدرت (PoA) عمل می‌کند. همچنین توکن های VEN توکن های VET خود را با نسبت 1:100 جایگزین کرد.

 

(VET) وی چین در طول سال ها با شرکت های متعددی برای رسیدن به این هدف، مشارکت های استراتژیک امضا کرده است. در میان آنها قراردادی با PricewaterhouseCoopers (PwC) برای راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین وی چین است که توسط پایگاه مشتریان شرکت حسابداری برای افزایش تأیید و ردیابی محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 vechain ارز دیجیتال, بنیانگذاران ارز وی چین, وی چین

نحوه کار ارز دیجیتال وی چین

 

وی چین (VET) چگونه کار می کند؟

عملکرد وی چین تعیین هویت منحصر به فرد برای محصولات فیزیکی است که اغلب از شناسایی فرکانس رادیویی (RFID)، کدهای QR یا ارتباطات میدان نزدیک (NFC) استفاده می کند. سنسورها داده ها را در هر سطح از زنجیره تامین جمع آوری می کنند. سپس آن را ضبط کرده و به شناسه محصول پیوند می دهند. اینها حسگرهایی هستند که توسط وی چین طراحی شده و توسط شرکت هایی مانند Bosch و Qualcomm ساخته شده اند.

 

به دلیل استفاده وی چین (VET) از فناوری بلاک چین، هیچ یک از رکوردهایی که پس از اضافه شدن اضافه می شوند قابل تغییر نیستند. همچنین گیرنده کالا را قادر می سازد تا اطمینان حاصل کند که حمل و نقل کالا به درستی انجام شده و اقلام اصلی هستند. از زمان تغییر نام تجاری آنها، VET ارز مورد استفاده در سیستم وی چین بوده است: هر چه یک شرکت VET بیشتر باشد، اولویت آنها برای استفاده از منابع بلاک چین بالاتر است.

 

VET همچنین برای دسترسی به فناوری زنجیره تامین برای ایجاد نوع دوم توکن به نام VeThor یا Thor Power (VTHO) استفاده می‌شود. برای آپلود اطلاعات اضافی در بلاک چین، شرکتی که می خواهد از ردیابی وی چین برای زنجیره تامین خود استفاده کند، باید VTHO را پرداخت کند.

 

سایر بلاک چین ها نیز می توانند از پلتفرم mainnet برای راه اندازی سکه خود در سیستم وی چین استفاده کنند. این پلتفرم به انتقال وی چین از زنجیره تامین به DApps کمک کرده است.

 

 وی چین چیست, vechain ارز دیجیتال, بنیانگذاران ارز وی چین

ارز وی چین

 

وی چین برای چه مواردی استفاده می شود؟

این پلت فرم می تواند کیفیت، اصالت، دمای ذخیره سازی، وسیله حمل و نقل و تحویل آخرین مایل بسته دارو یا بطری الکل را از مرکز تولید تا تحویل نهایی به مشتری نهایی ردیابی کند.

 

پلت فرم وی چین به مالکان خودرو اجازه می دهد تا داده های خود را کنترل کرده و از آن برای مذاکره در مورد شرایط و سیاست های بیمه بهتر با شرکت های بیمه خود استفاده کنند.

 

این ظرفیت را برای مشتریان نهایی فراهم می کند تا بر اقلام خود نظارت کنند و با استفاده از وی چین تضمین کیفیت را انجام دهند. پتانسیل  وی چین برای ادغام با سایر فناوری‌های IoT برای راه‌حل‌هایی که بسیار بالاتر از جایگاه مدیریت زنجیره تامین است که اکنون توسط شرکت‌ها در بلاک چین وی چین مستقر شده است، چشمگیر است. دنیایی از گزینه‌ها برای سازمان‌ها وجود دارد تا عملیات خود را ساده‌تر کنند و با شبکه وی چین حتی بهره‌ورتر شوند.

 

بنیانگذاران وی چین (VET) چه کسانی هستند؟

وی چین  خالق یکی از بنیانگذاران سانی لو، مدیر فناوری اطلاعات است که سابقاً مدیر ارشد فناوری Louis Vuitton China بود.

لو از آن زمان به یک نام شناخته شده در صنعت ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. او توجه را به توانایی فناوری بلاک چین برای حل شفافیت به ویژه جلب کرده است.

 

یکی از بنیانگذاران دیگر ، جی ژانگ، که ساختار شرکتی جهانی، حاکمیت و مدیریت مالی VeCain را مدیریت می کند، قبلاً برای Deloitte و PriceWaterhouseCoopers در حوزه مالی و مدیریت ریسک کار می کرد.

وی چین که در ابتدا زندگی خود را در سال 2015 آغاز کرد، یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌های قرارداد هوشمند اختصاصی در بازار است که دارای اعتبار در بین مشتریان سازمانی است.

  

وی چین, تاریخچه وی چین, ارز دیجیتال وی چین

ایمنی ارز دیجیتال وی چین

 

شبکه وی چین (VET) چگونه ایمن است؟

وی چین (VET) یک توکن اثبات اقتدار (PoA) است که برای دستیابی به امنیت شبکه در مقابل پروتکلی مانند بیت کوین به قدرت محاسباتی نسبتاً کمی نیاز دارد. گزارش اخیر CTI نشان داد که ردپای کربن سالانه وی چین بسیار کم است و تنها 2.4 درصد از انتشار یک بیت کوین استخراج می شود، بنابراین PoA به یک مکانیسم اجماع فوق العاده کارآمد برای ایمن سازی شبکه تبدیل می شود.

 

Proof-of-authority ، فرآیندی است که در آن اپراتورهای masternode توسط یک کمیته راهبری مستقل انتخاب می‌شوند، بنابراین به آن‌ها «اختیار» برای اجرای مسترنود می‌دهند. این مدل به ویژه برای شرکت‌هایی جذاب است که می‌خواهند در مورد یکپارچگی و کیفیت اعتباردهنده‌هایی که شبکه را اجرا می‌کنند، اطمینان حاصل کنند، و تضمین می‌کند که در صورت نیاز می‌توان بازیگران بد را حذف کرد.

 

از کجا می توانید وی چین (VET) بخرید؟

VET یک توکن آزادانه قابل معامله است که در صرافی های اصلی موجود است، در حالی که بازارهایی برای VTHO نیز وجود دارد.

VET در میان پلتفرم‌های دیگر، بازارهای عمده‌ای در Binance و Huobi Global داشت، با جفت ارزهای دیجیتال استیبل کوین و ارزهای فیات.

 

گردآوری:بخش سرمایه های دیجیتالی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------