چیلیز (CHZ) ارز دیجیتال پیشرو برای ورزش و سرگرمینحوه خرید ارز دیجیتال چیلیز, ایمنی ارز دیجیتال CHZ, ارز چیلیز چیست

ارز دیجیتال CHZ

 

ارز دیجیتال چیلیز چیست؟معرفی توکن هواداری

Chiliz ارز دیجیتال پیشرو برای ورزش و سرگرمی توسط ارائه‌دهنده FinTech مستقر در مالتا است. این پلتفرم سرگرمی ورزشی مبتنی بر بلاک چین، Socios را اجرا می کند که به کاربران امکان می دهد در مدیریت برندهای ورزشی مورد علاقه خود شرکت کنند. 

چیلیز (CHZ) چیست؟

Chiliz پلتفرمی است که از فناوری بلاک چین برای ارائه بهترین تجربه برای ورزش و سرگرمی برای طرفداران استفاده می کند. هدف آنها ارائه روشی جدید برای تعامل با تیم‌های ورزشی و کمک به شرکت‌های ورزشی برای کسب درآمد از طریق توکن‌هایی است که به طرفداران اجازه می‌دهد در تیم خود سهمی داشته باشند.

 

توکن Chiliz (CHZ) یک توکن ابزاری ERC-20 در بلاک چین اتریوم است که به عنوان ارز دیجیتال برای chiliZ و Socios.com عمل می کند، یک پلت فرم تعامل طرفداران ورزشی که در آن طرفداران می توانند توکن های غیر قابل تعویض مارک را خریداری کنند تا حمایت خود را از آنها نشان دهند. Chiliz همچنین چندین پروژه دیگر مانند Fantokenstats.com، FanTokenRank.com و Socios Journal دارد.

 

نحوه خرید ارز دیجیتال چیلیز, ایمنی ارز دیجیتال CHZ, ارز چیلیز چیست

ارز دیجیتال CHZ

 

بنیانگذاران چیلیز (CHZ) چه کسانی هستند؟

Chiliz توسط الکساندر دریفوس، مدیرعامل فعلی آن تاسیس شد. Dreyfus بیش از 20 سال تجربه تاسیس و رشد شرکت های مبتنی بر وب دارد. برای مثال، قبل از تأسیس Chiliz در سال 2017، Webcity، یک راهنمای سفر تعاملی و Winamax و Chilipoker هر دو پروژه پوکر آنلاین را توسعه داد. ابزار نهایی تعامل طرفداران و به عنوان یک درآمد زایی جدید قدرتمند برای صنعت ورزش. این موضوع در گسترش تهاجمی توکن‌های هواداری که قدرت‌های متعدد فوتبال اروپایی را دیده‌اند، اما باشگاه‌های کوچک‌تر نیز امضا کرده‌اند، برجسته شده است.

 

چیلیز چگونه کار می کند؟

Chiliz بر روی یک زنجیره جانبی از شبکه اتریوم کار می کند و این زنجیره جانبی اساس Socios.com است. میزبان هر تیم، لیگ، عنوان بازی یا سازمان دیگری است که با پلتفرم ارتباط برقرار می کند. رویه های رای گیری جمعی هر سازمان به عنوان یک نهاد نیمه مستقل در این بلاک چین عمل می کند. 

 

توکن های فن برای فروش در Socios.com چیزی فراتر از موارد کلکسیونی هستند. NFT های با نام تجاری تیم، تجربیات تعاملی با تیم ها و کنترل تصمیمات تیم را برای طرفداران فراهم می کند. طرفدارانی که توکن‌ها را به دست آورده‌اند، می‌توانند با رأی دادن در نظرسنجی‌هایی که توسط تیم‌هایی که شرکای Socios شده‌اند، خود را ابراز کنند.

 

به عنوان مثال، باشگاه فوتبال یوونتوس اف سی به دارندگان توکن اجازه داد تا آهنگ جشن را انتخاب کنند که پس از به ثمر رساندن گل توسط تیم از بلندگو پخش شود. یوونتوس با آهنگی به نام خنجر چلسی به مدت هشت سال گل ها را جشن گرفت. اکنون، دارندگان توکن هواداران یوونتوس، آهنگ 2 توسط گروه Blur را به عنوان جایگزین انتخاب کردند و بنابراین تیمی که به جلو می رود، آن آهنگ را پخش خواهد کرد. 

 

ارز دیجیتال چیلیز, تحلیل چیلیز CHZ, بنیانگذاران چیلیز

ایمنی ارز دیجیتال CHZ

 

شبکه چیلیز چگونه ایمن است؟

CHZ در چندین بلاک چین مانند اتریوم، بایننس هوشمند و ترون موجود است. توکن‌های فن در زنجیره جانبی Socios با مکانیزم کنترل جمعیت اختصاصی ساخته می‌شوند، بنابراین طرفداران در یک محیط محافظت‌شده هستند و فقط در نظرسنجی‌های حسابرسی عمومی رأی می‌دهند. زنجیره جانبی از مکانیزم اجماع اثبات اقتدار استفاده می کند. اثبات صلاحیت بیشتر توسط سازمان‌های خصوصی استفاده می‌شود که زنجیره‌های بلوکی بسته دارند و فقط کاربران در اکوسیستم آن شرکت می‌کنند. نسبت به سایر مکانیسم‌های اجماع کمتر غیرمتمرکز است، اما به راحتی مقیاس‌پذیر و بسیار ایمن است، که آن را به گزینه‌ای ایده‌آل برای یک زنجیره جانبی تبدیل می‌کند. توکن CHZ توسط Certik ممیزی شده است.

 

تجارت چیلیز چه زمانی آغاز می شود؟

Chiliz در اکتبر 2018 در شبکه اصلی اتریوم راه اندازی شد.

 

از کجا می توانید Chiliz (CHZ) بخرید؟

CHZ در Binance ، Huobi ، Coinbase ، FTX و بسیاری از صرافی های دیگر در دسترس است.

 

گردآوری:بخش سرمایه های دیجیتالی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022