جذاب کردن دیوار پشت تلویزیون سنگ پشت تلویزیون,میز تلویزیون دیواری سه گوش

تزیین پشت تلویزیون

 

گاهی برای یک تغییر و تحول اساسی میتوانید از ساده ترین عنصرها کمک بگیرید به طور مثال تغيير بافت بخشی از دیوار، سنگ های دکوراتیو یکی از کاربردی ترین موارد برای این منظور می باشند، ولی توجه داشته باشید که تم رنگی آنها با سایر دیوارهای شما هماهنگ باشد.

یکی از تغییرات کوچک و باصرفه که سبب تغییر و تحول بزرگی در فضای داخلی شما می شود، تغيير دیوار پشت تلویزیون می باشد. این تغییر و تحول به معنای تغییر در رنگ، کاغذ دیواری، بافت، مصالح و یا حتی دکوری های دیوارها می باشد، بدین ترتیب اگر یک تغییر و تحول سریع ولی در عین حال معجزه آسا می خواهید پیشنهادهای ما برای تغییر و تحول دیوار پشت تلویزیون را از دست ندهید با ما همراه باشید.

 

گاهی برای یک تغییر اساسی می توانید از ساده ترین عناصر کمک بگیرید به عنوان نمونه تغییر بافت قسمتی از دیوار، سنگ های دکوراتیو یکی از کاربردی ترین موارد برای این منظور می باشند، ولی توجه داشته باشید که تم رنگی آن ها با دیگر دیوارهای شما هماهنگ باشد.

 

دکور دیوار تلویزیون,طراحی میز تلویزیون دیواری

سنگ های دکوراتیو یکی از کاربردی ترین سنگ پشت تلویزیون می باشند


از فضای این دیوارها به خوبی برای نمایش دکوری های خویش می توانید استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که تلویزیون برای ما در اولویت است پس باید ارجح تر از دکوری های شما باشند با ایجاد قدری تفاوت سطح می توانید به خوبی تلویزیون را نقطه ی کانونی قرار دهید.

 

دیوار پشت تلویزیون,طراحی دیوار پشت تلویزیون

با ایجاد کمی اختلاف سطح با دکوری ها می توانید به خوبی تلویزیون را نقطه ی کانونی قرار دهید

 

دیوارهای متفاوت

در بعضی از منازل فضاهای گوناگونی موجود است که از آن ها بعنوان زمینه ای از پیش ساخته شده می توان برای گذاشتن تلویزیون استفاده کرد.

 

همان طور که در تصویر می بینید، قسمتی از دیوار این منزل ایرانیِ زیبا با شیشه کار شده است. این طرح مبتکرانه علاوه بر ایجاد زیبایی، اتصال فضای نشیمن با قسمت های دیگر خانه و انعکاس نور و روشنایی بیش تر به فضا، توانسته است محیط مناسبی را برای قرار دادن تلویزیون بوجود آورد.

 

شما همچنین اگر در خانه خویش دیواری دارید که در ساخت آن از متریال های متمایز تری مانند چوب، شیشه یا آجر استفاده شده، می توانید از آن برای فضاسازی و گذاشتن میز تلویزیون استفاده کنید.

 

دیزاین دیوار پشت تلویزیون

 

بعضی وقت ها با تزیین و نصب تابلوهایی می توانید تغییر و تحول چشمگیری در فضای پشت تلویزیون و در نتیجه فضای نشیمن خود ایجاد کنید ولی باید حتماً توجه داشته باشید که این عناصر تزئینی زیاد شلوغ و پر زرق و برق نباشند به دلیل آن که فضای پشت تلویزیون شما را گرفته خواهد کرد.

 

در انتخاب سایز تابلوها دقت کنید که بیش از حد کوچک نباشند تا در مقایسه با ابعاد تلویزیون به چشم بیایند و چیدمان زیباتری داشته باشید. برای گذاشتن تابلو روی دیوار، شما می توانید مستقیما آن ها را روی دیوار نصب کنید یا از شلف هایی استفاده کنید که تابلوها را روی آن ها قرار بدهید.

 

کناف میز تلویزیون, سنگ کاری پشت میز تلویزیون

گاهی اوقات با نصب تابلو می توانید تغییر قابل توجهی در فضای پشت تلویزیون خود ایجاد نمایید

 

استفاده از کاغذ دیواری ها یکی از آیتم های ساده برای تزئین دیوار پشت تلویزیون است. ولی انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای این منظور چالشی بزرگ است. توجه کنید که بهتر است کاغذ دیواری شما ساده باشد طرح های شلوغ چشم را اذیت می کنند و همینطور این طرح ها تمرکز را از شما خواهد گرفت.

 

طراحان پیشنهاد می کنند برای دیوار پشت led و lcd از کاغذ دیواری های ساده استفاده کنید تا تمرکز بیننده زمان تماشای تلویزیون به هم نخورد.

 

کناف میز تلویزیون,سنگ کاری پشت میز تلویزیون

استفاده از کاغذ دیواری گزینه بسیار خوبی برای دیوار پشت تلویزیون است

 

قفسه های تزیینی، بهترین انتخاب برای تزئین دیوار پشت تلویزیون

طراحی یک قفسه بالا و یک قفسه پایین تلویزیون برای گذاشتن کتاب ها، لوازم تزیینی و حتی یک گلدان زیبا از بهترین راهکارهای چیدمان اطراف تلویزیون است.

 

جای تلویزیون روی دیوار

 

ترکیب دیوار پشت تلویزیون و عناصر دکوری را زیرکانه انجام دهید و در استفاده از این عناصر از زیاده روی پرهیز نمایید، سعی کنید هر چه ساده تر فضای نشیمن خصوصی خود را تزیین کنید، استفاده از یک یا دو دکوری برای این منظور بسیار مناسب است.

 

طراحی میز تلویزیون دیواری, طراحی دیوار تلویزیون

یک قالب و قاب برای تلویزیون خود در نظر بگیرید با این روش نظم بهتری در فضا ایجاد خواهد شد


یک قالب و قاب برای تلویزیون خویش در نظر بگیرید با این شیوه نظم بهتری در فضای شما ایجاد خواهد شد حتی می توانید فضایی را در این بخش برای دکوری های خویش در نظر بگیرید.

 

طراحی دیوار پشت تلویزیون,دکور دیوار تلویزیون

ترکیب دیوار پشت تلویزیون و عناصر دکوری را ماهرانه انجام دهید و در استفاده از آن ها افراط نکنید

 

استفاده از رنگ

رنگ یکی از ارکان و عناصر جدانشدنی تمام خانه ها است. چه بخواهید از آن به عنوان پوششی برای دیوارها استفاده کنید و چه با ایده هایی مبتکرانه بخواهید از رنگ برای ساخت فضاهایی خاص و منحصر به فرد استفاده کنید.

 

یکی از ایده های کم هزینه ای که می توانید آن را برای طراحی و دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون به کار ببرید، استفاده از رنگها است.

 

همان طور که در تصویر نیز می بینید، رنگ آبی فیروزه ای روی دیوار این خانه سبب شده تا فضاسازی به خوبی رعایت شود و این بخش از منزل را جذابتر کند.

 

استفاده از دیگر وسایل دکوری و وسیله های هماهنگ با رنگ دیوار هم به جذابیت بیش از پیش این فضا اضافه کرده است.

 

تزیین دیوار پشت تلویزیون

 

استفاده از پارتیشن

احتمالا نخواهید تلویزیون خود را بر روی دیوارهای فضای نشیمن نصب کنید، در اینصورت می توانید از دیوارهای کاذب یا جدا کننده مانند پارتیشن استفاده کنید.

 

استفاده از پارتیشن پشت تلویزیون

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------