همه آنچه باید در مورد نمای تراکوتا بدانید !!نمای تراکوتا, درباره نمای تراکوتا, همه چیز درباره نمای تراکوتا

درباره ی نمای تراکوتا

 

آشنایی با نمای تراکوتا

امروزه نماهای تراکوتا رواج پیدا کرده است. تراکوتا نوعی سفال پخته شده است که تنوع رنگی بسیاری دارد. نماهای تراکوتا یا همان نماهای سفالی، علاوه بر زیبایی مقاومت بسیار خوبی دارند.

نمای تراکوتا چیست؟

همانطور که می دانید نما چارچوب ساختمان برای ساخت و ساز است. نمای تراکوتا به سادگی مانند تابلوهای مختلف، مواد طبیعی نیستند بلکه بیشتر آن ها آماده می شوند و به عنوان یک قطعه نهایی در صنایع ساخته می شوند. آنها با استفاده از خاک رس استاندارد تولید می شوند. این همه چیز نیست؛ آنها همچنین می توانند در سایه های مختلف ساخته شوند. اگر این تخته ها به خوبی مورد استفاده قرار گیرند، جذاب و بادوام هستند.

 

چند سایه مربوط به نما شامل؛ خاک قهوه ای، قهوه، قرمز روشن، خاکستری زغالی، قرمز طبیعی، قرمز مرجانی، خاکستری متوسط، خاکستری تیره، شکلاتی، نارنجی، قرمز تیره و زرد روشن. نوعی تابلو معروف به نمای سفالی ترکیبی از معماری و مصالح شهری با جدیدترین نوآوری در نمای بیرونی است.

 

نماهای سفالی به دلیل استفاده از خاک رس معمولی بدون تقلب بدون ترکیب سایر مواد مصنوعی و مخرب که به طور کلی به ساختار محصول نهایی آسیب می رساند ، دارای ظرفیت جذب بالایی از آب هستند. آنها همچنین دارای کیفیت و سختی باورنکردنی هستند زیرا تجهیزات تولیدی مورد استفاده از فناوری پیشرفته و در کنار آن فوق العاده موفق هستند. نماها به دلیل پیچیدگی در روش تولید و هزینه های بالا شامل کالیبر بالا هستند. اینها به دلیل عملکرد بالا نتایج بسیار مثبتی را به همراه دارند. یک مشکل قابل توجه این است که آنها شکننده هستند و در صورت عدم برخورد مناسب ممکن است آسیب ببینند، اما در صورت مراقبت موثر، ساختار نمای ساختمان به خوبی به این مسئله رسیدگی می کند.

 

نمای چوب تراکوتا در مسیری مانند تخته های تراکوتا از روند تولید، استفاده از تجهیزات جابجایی مشابه، مواد خام که معمولاً رس است و هر دو دارای آجری هستند. در برخی موارد، تفاوت در ظاهر فردی آنها به احتمال زیاد به دلیل سخت افزاری است که به عنوان بخشی از کار با آنها استفاده می شود، به دلیل شکل و اندازه آنها است.

 

این موارد خاص همچنین دارای ساختارهای فیزیکی و علاوه بر این رنگ ها مانند سایر مواد هستند. برخی از اشکال شامل مکعب، محفظه، کریستال های مثلثی، مکعب های مستطیلی، کوبی های مربع نیمه گرد و توخالی و کوبی های مستطیلی تقسیم شده است. این ساختارهای متفاوت، نیازهای متنوعی را در روشی مشابه برطرف می کنند.

 

در بازار پانل های تراکوتا نیز وجود دارد که مانند تخته ها به دلیل استفاده از خاک رس مشخص و بدون تداخل سایر اتصالات مصنوعی و مخرب که به طور کلی به ساختار آخرین مورد آسیب می رساند، از ظرفیت نگهداری آب بالایی برخوردارند. آنها همچنین دارای کیفیت و سختی فوق العاده ای هستند زیرا سخت افزار مورد استفاده بهترین است. پانل ها به دلیل ایده پیچیده روش تولید و هزینه های بالا شامل کالیبر بالا هستند. هیئت مدیره نیز به دلیل عملکرد نخبه خود نتایج بسیار مثبتی را به همراه دارد.

 

با این حال، نصب آنها توسط متخصصان بیش از حد مفید خواهد بود زیرا آنها می دانند که نما دقیقاً چگونه نصب شده است. علاوه بر این، آنها کار را به گونه ای تکمیل می کنند که زیبایی نمای خانه شما را افزایش دهد. برای صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری در آینده، می توانید نماهای سفالی تراکوتا را روی دیوارهای بیرونی نصب کنید.

 

در ادامه با تعدادی از نماهای ساختمان تراکوتا آشنا می شوید.

 

تصاویری از نماهای تراکوتا, مدل های نمای تراکوتا, انواع نماهای تراکوتا

نمونه هایی از نمای تراکوتا

 

درباره نمای تراکوتا, همه چیز درباره نمای تراکوتا, آشنایی با نمای تراکوتا

نماهای تراکوتا

 

دکوراسیون و چیدمان نمای تراکوتا, آشنایی با نماهای تراکوتا, نمای سفالی تراکوتا

مدل های نمای تراکوتا

 

همه چیز درباره نمای تراکوتا, آشنایی با نمای تراکوتا, نمای تراکوتا چیست

مدل نماهای تراکوتا

 

درمورد نمای تراکوتا, دکوراسیون نمای تراکوتا, دکوراسیون و چیدمان نمای تراکوتا

نمای تراکوتا برای ساختمان

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------