طرح های ارزان برای دکوراسیون منزل شما 

دکوراسیون

 

 

ایده هایی که در این مطلب به شما ارائه میکنیم بسیار ساده و قابل اجرا هستند .با ما همراه باشید.

 

1. یک صندلی

 

دکوراسیون

 


در اطراف همسایگی خود رانندگی کنید و از بین وسایلی که هماسایگان دیگر لازم ندارند و بیرون گذاشته اند حتما یک یا دو صندلی پیدا میکنید .صندلی را با کاغذ سنباده صاف کنید و آن را رنگ کنید رویه صندلی را با پارچه 7.62 سانتی متری بپوشانید و آن را در چارچوب صندلی جا بیندازید . برای اینکه استعداد بیشتری به خرج بدهید پشت صندلی را با حک کردن حروفی زیبا تزیین کنید.

 

2-ساخت یک اثر هنری

 

دکوراسیون

 


میتوانید با استفاده از گچبریهای پیش ساخته یک اثر هنری زیبا به این شیوه خلق کنید

 

3.استفاده از کاغذ دیواری

 

دکوراسیون


یک گوشه زشت را با کاغذ دیواری بپوشانید طرح های بزرگ و زیاد باعث میشود تا منظره کمترزشت و بهم ریخته بنظر بیاید استفاده از یک نوع کاغذ دیواری در دیوارها و سقف شیبدار، فضای اتاق را یک دست میکند.


4.تکه ها و قطعات

 

دکوراسیون

 

اگر یک میز کشو دار آنقدر زشت و بنجل است که دیگر نمی توان از آن استفاده کرد یکی از کشو های آن را بعنوان یک تابلو با خاصیت آهن ربایی استفاده کنید . قطعات و لوازم آن را بکنید و بعد کشو را رنگ کنید. یک تکه فلز به اندازه داخل کشو ببرید و روی آنرا با کاغذ کادو روکش کنید و یک تابلو اعلانات زیبا خلق کنید.

 

5.هنر پارچه

 

دکوراسیون

 

دکوراسیون

 


تعدادی از پارچه های مورد علاقه تان را جمع آوری کنید و آن را در یک مجموعه قاب هایی که شکل متفاوتی دارند به نمایش دراورید.

 

6.وصله دوزی خلاقانه

 

دکوراسیون

 

با استفاده از تخته های قدیمی صفحه هایی زیبا که کتاب ها را نگه میداررند بسازید . نمیتوانید آنها را در مغازه ها پیدا کنید؟ میتوانید از خیلی وسادل دور افتاده چیزی شبیه این را برای خودتان بسازید .کمی به اطرافتان دقت کنید

 

7.تزئین دوباره با پارچه

 

دکوراسیون

 

شیشه ی درهای کابینت خیلی برفکی و جرم گرفته شده؟ محتوای درون کابینت را با پوشاندن شیشه ها به وسیله پارچه طرح دار پنهان کنید. پشت هر کدام از درها پارچه را روی شیشه ها بکشید و با استفاده از گیره ها آن را به لبه قاب چوبی محکم کنید. برای مرتب به نظر رسیدن نمای داخل گیره ها را با روبان بپوشانید.

 

8.طاقچه

دکوراسیون

 

دکوراسیونطاقچه های مینیاتوری کوچکی درست کنید. با میتوانید از تکه های چوب پایه تخت و یا مبلهای بزرگ این قطعه ها را جدا کنید و روی آن یک قطعه چوب ساده برش دهید . این تاقچه هارا بسازید. (بیشتر بخوانید: وسایل تزیینی دست ساز چوبی)

 

9.هدف جدید

 

دکوراسیون

 

به دوباره اندیشیدن به چیزهای کهنه و قدیمی زندگی نو ببخشید
این ماکت کره زمین زمانی در اتاق زیر شیروانی بود اما حالا گلدان مرکزی و پر از گل های عطری است.


10. آویز

دکوراسیون

 

 

این اجسام گرد در دو انتهای چوب پرده بسته شده بودند اما الان آنها را به دیوار پیچ کرده ایم و بعنوان چوب لباسی استفاده میشوند.رنگ زینتی و زیبا به چوب لباسی طرحی زیباتر میدهد.

 

11.خلق کنید

 

دکوراسیون

 


برای خلق کار هنری دست ساز با صرف کمی مهارت نمدهای خریداری شده را در قاب هایی با رنگ های تیره نصب کنید و بعد مجموعهای از عکس ها و تصاویر را با کاذ درست و درون قاب ها بچسبانید سوزن های چسبناک و تزیینی و قطعات ربان منظره را کامل میکند.

 

12. جزییات مرتب

 

دکوراسیون

 

این جعبه های سایه دار کوچک در دسته های 2 تایی هستند. از سب چوب و یا چسب ناخن برای چسباندن یک ردیف نرده به انتهای آن ها استفاده کنید و بعد هر قطعه را رنگ کنید.

 

13. باغچه جدید

 

دکوراسیون

 

با استفاده از قطعات تزیینی اضافی یک جعبه تزیینی گیاهی خیره کننده درست کنید با یک جعبه تزیینی بزرگ و مسطح شروع کنید و درون آن کمی شن بریزید آن را رنگ کنید و بعد پایه ها را جایگذاری کنید.

 
 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------