لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

راه های ایجاد صمیمیت در اعضای خانوادهاگر می خواهید دوباره اعضای خانواده را مثل سابق دور هم در اتاق نشیمن جمع کنید و فضایی صمیمی ایجاد کنید، ایده های این مطلب به شما کمک زیادی خواهد کرد.

اتاق نشیمن جایی است که اعضای خانواده برای استراحت، تماشای فیلم، بازی کردن و یا گپ زدن در آن جمع می شوند.

 

بنابراین یکی از بهترین جاها برای صرف وقت، هزینه و خلاقیت در دکوراسیون وطراحی همین اتاق نشیمن پر کاربرد است.

 

با استفاده از این 15 ایده جالب فضایی دوست داشتنی، صمیمی و گرم در اتاق خانوادگی خود ایجاد کنید.

عکس خانوادگی دیواری

 

نحوه صمیمی کردن دکوراسیون خانه,چیدمان مدرن خانه,طراحی و دکوراسیون خانه

عکس خانوادگی دیواری یکی از راه های ایجاد صمیمیت در اعضای خانواده

 

خانواده خلاق این خانه، عکسی از فرزندان خود انتخاب کرده اند و داده اند آن را برایشان تبدیل به کاغذ دیواری قابل شستشو و قابل جابجایی کرده اند. شما هم می توانید عکس های خانوادگی خود را دیواری کنید.

پروجکشن رنگی

 

ایده هایی برای دکوراسیون,ایده های دکوراسیون صمیمی,صمیمی ترین چیدمان خانه

پروجکشن رنگی یکی از ایده های دکوراسیون صمیمی

 

اگر اعضای خانواده شما هم اهل تماشای فیلم در شب هستند، می توانید به جای خریدن یک تلویزیون بزرگ، از پروجکشن های دیواری که با رنگ درست می شوند استفاده کنید.

 

یکی از دیوارهایی خالی و مناسب اتاق نشیمن را انتخاب کنید، آن را رنگ سفید بزنید و در مقابل آن دستگاه پروجکشن را قرار دهید. در تصویر بالا دستگاه پروجکشن داخل دیوار مقابل دیوار تعبیه شده است.

نقشه دیواری سفرهای خانوادگی

 

اعضای خانواده,خانواده,دکوراسیون صمیمی فضای خانه

نقشه دیواری از سفرهایی که با اعضای خانواده رفته اید

 

یک نقشه جهان که روی یکی از دیوارهای اتاق نشیمن نقاشی شده است، تبدیل به یک ویژگی تعاملی اتاق می شود وقتی از آن به عنوان نقشه سفرهایی که با اعضای خانواده رفته اید استفاده کنید.

 

برای اینکه بتوانید نقاط مورد نظر را علامت بزنید می توانید زیر نقشه از یک لایه رنگ آهن ربایی استفاده کنید تا بتوانید از علامت های آهن ربایی روی آن استفاده کنید. یا می توانید از بورد چوب پنبه ای استفاده کنید و پرچم های نشان را داخل آن فرو کنید.

مبلمان با نمک

از آنجایی که معمولا اتاق نشیمن از بقیه بخش های منزل که مخصوص پذیرایی از میهمان و .. هستند، جداست، شما می توانید در طراحی و چیدمان مبلمان کمی از کلیشه ها و قوانین فاصله بگیرید و سعی کنید فضا را با نمک تر و دوست داشتنی تر کنید. همانطور که در تصویر بالا می بینید میزهای تاس، کوسن های رنگارنگ، درب چوبی قدیمی، و صندلی حصیری فضای اتاق را برای اعضای خانواده دنج و صمیمی کرده است.

میز بازی

 

ایده های دکوراسیون صمیمی,صمیمی ترین چیدمان خانه,چیدمان خانه

ایده های دکوراسیون صمیمی

 

اگر اعضای خانواده شما اهل بازی کردن هستند از اسم فامیل بگیر تا دبلنا و …. بد نیست یک میز باریک مخصوص بازی در اتاق نشیمن قرار دهید و کنارش چهارپایه یا نیمکت قرار دهید و در زمان عدم نیاز آن را به دیوار بچسبانید تا جای کمتری بگیرد.

فرش های رنگارنگ

 

نحوه صمیمی کردن دکوراسیون خانه,چیدمان مدرن خانه,طراحی و دکوراسیون خانه

دکوراسیون صمیمی فضای خانه ایده هایی برای دکوراسیون

 

با انداختن فرش یا موکتی رنگارنگ شادی و طراوت را به مبلمان و دیوارهای یکنواخت با رنگ های خنثی اضافه کنید. طرح های رنگارنگ و شلوغ و برجسته باعث می شوند لکه ها و آشغال های ریز روی فرش کمتر دیده شوند.

تخته سیاه دیواری

 

ایده هایی برای دکوراسیون,ایده های دکوراسیون صمیمی,صمیمی ترین چیدمان خانه یکی از راه های ایجاد صمیمیت در اعضای خانواده تخته سیاه دیواری است

 

بچه ها عاشق این تخته سیاه روی دیوار اتاق نشیمن هستند. می توانید با قرار دادن تخته سیاه روی دیوار اتاق نشیمن هم برای آنها فرصت نقاشی ایجاد کنید و هم خودتان جملات الهام بخش و زیبا را روزانه بنویسید و به دکوراسیون صمیمی فضای خانه کمک کنید.

آلبوم دیواری خانوادگی

 

اعضای خانواده,خانواده,دکوراسیون صمیمی فضای خانه

نحوه صمیمی کردن دکوراسیون خانه با آلبوم دیواری خانوادگی

 

لحظات دوست داشتنی و خاطره انگیز خود را اعضای خانواده با استفاده از انتخاب قاب هایی مناسب و هماهنگ روی دیوار اتاق نشیمن نصب کنید. سعی کنید چهارچوبی مشخص و معین روی دیوار در نظر بگیرید و همواره هماهنگ با آن سایز و رنگ و شکل قاب ها تعیین کنید. به این ترتیب همیشه با اتفاقات خانوادگی به روز خواهید بود.

صندلی پنجره ای با کمد

 

ایده های دکوراسیون صمیمی,صمیمی ترین چیدمان خانه,چیدمان خانه

نحوه صمیمی کردن دکوراسیون خانه

 

اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید اجازه ندهید فضای جلوی پنجره تلف شود. برای آن برنامه ای بچینید. مانند تصویر صندلی راحتی طراحی کنید و از فضای زیرش به عنوان کمد یا محل نگهداری چیزهای مختلف مانند کتاب و … استفاده کنید.

موروثی های نونوار

 

نحوه صمیمی کردن دکوراسیون خانه,چیدمان مدرن خانه,طراحی و دکوراسیون خانه

دکوراسیون صمیمی فضای خانه

 

لوازم قدیمی خانوادگی مانند یک مبل یا کاناپه را که سالهای دراز کنار  اعضای خانواده بوده و روزهای تلخ و شیرین را کنار خانواده تجربه کرده است را هرگز دور نیندازید، می توانید با عوض کردن پارچه رومبلی نمایی نو به آنها بدهید اما همچنان حضورشان را حفظ کنید.

میز پازل

 

ایده هایی برای دکوراسیون,ایده های دکوراسیون صمیمی,صمیمی ترین چیدمان خانه

ایده هایی برای دکوراسیون

 

احتمالا از این میزهای تا شو یا کشویی جدیدا زیاد دیده اید. این میزها برای خانه های کوچک عالی هستند و البته بسیار پر کاربرد. اما یکی از کاربردهایش که احتمالا تا به حال به آن فکر نکرده اید، می تواند پازل باشد. اگر خودتان یا یکی از اعضای خانواده اهل پازل های چند صد قطعه ای هستید این میز بهترین جا برای انجام دادن آن است. وقتی می خواهید آن را تکمیل کنید میز را بیرون می کشید و وقتی نمی خواهید میز را داخل می برید.

درب های چوبی برای جلوی تلویزیون

 

اعضای خانواده,خانواده,دکوراسیون صمیمی فضای خانه

درب های چوبی برای جلوی تلویزیون یکی از ایده های دکوراسیون صمیمی است

 

یکی از راه های خوب برای اینکه انگیزه پیدا کنید و گاهی تلویزیون را خاموش کنید و آن را کاملا از دسترس خارج کنید تعبیه این درب های چوبی برای پوشش دادن آن است. هم زیبا هستند هم خاطره انگیز و هم انگیزه می دهند که گاهی تلویزیون را به کلی از فضای اتاق حذف کنید.

قوانین خانه روی دیوار

 

نحوه صمیمی کردن دکوراسیون خانه,چیدمان مدرن خانه,طراحی و دکوراسیون خانه

ایده هایی برای دکوراسیون

 

یکی از کارهای بامزه ای که می توان روی دیوار انجام داد تهیه پوستر یا برچسب قوانین خانه خود و نصب آن روی دیوار است، این پوستر نشان دهنده چیزهایی است که  اعضای خانواده شما برای آنها ارزش زیادی قائل است.

محل مخصوص بازی بچه ها

 

ایده هایی برای دکوراسیون,ایده های دکوراسیون صمیمی محل مخصوص بازی بچه ها یکی از راه های ایجاد صمیمیت در اعضای خانواده

 

اگر بچه های کوچک یا نوجوان در منزل دارید یک میز قطار یا لگو و تعدادی صندلی پفی راحت ایده خوبی برای خلق یک فضای خوب برای بازی بچه هاست. می توانید در نزدیکی این میز نیز اسباب بازی های بچه ها را طبقه بندی کنید و در دسترس قرار دهید.

کارهای هنری زیبا

 

اعضای خانواده,خانواده,دکوراسیون صمیمی فضای خانه

دکوراسیون صمیمی فضای خانه

 

یکی از بهترین راه ها برای زنده کردن فضای اتاق نشیمن استفاده از آثار هنری است. اگر از یک اثر هنری اصیل و زیبا روی دیوار استفاده می کنید باید بقیه دکورهای دیواری را کوچک انتخاب کنید تا جلوی نمای اثر هنری را نگیرند. سعی کنید دیوار زیر آن را نیز سفید رنگ کنید.

 

منبع : nikoo.com

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------