لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

تازه های دکوراسیون


انواع سبک های طراحی کابینت آشپزخانه,سبک های طراحی آشپزخانه,معرفی سبک های کابینت آشپزخانه

معرفی انواع سبک های طراحی کابینت آشپزخانه

چیدمان درست آشپزخانه مهمترین عامل در حصول اطمینان از ایجاد فضای کاربردی است. چه آشپزخانه شما کوچک و…

روش هایی برای لایه بندی پردهپرده یکی از تاثیرگذارترین عناصر موجود در دکوراسیون هر فضایی است چرا که تاثیر مستقیمی در نور ورودی داشته و می تواند تا حد قابل توجهی ایرادات فضا را بپوشاند.

 

از انواع پرده در دکوراسیون منزل می توان به پرده ی رومن، پرده های پیلی دار، پرده مدل اتریشی، پرده غلتکی و شیدها اشاره نمود که هر کدام بسته به سلیقه و ابعاد فضا و سبک دکوراسیون مورد نظر کاربر می تواند انتخاب و به کار برده شود.

 

پرده یکی از تاثیرگذارترین عناصر موجود در دکوراسیون هر فضایی است

 

لایه بندی پرده ها یکی از مهم ترین تغییرات در سبک پرده امروز است. بسیاری از طراحان از دو یا سه لایه پرده با ضخامت ها یا رنگ های مختلف استفاده می کنند تا گزینه های انتخابی بیشتری را برای چگونگی آویزان شدن، حرکت دادن و میزان ورود نور ایجاد نمایند.

 

اگر ورود نور و انعکاس آن در اتاق ها یا قسمت های مختلف منزل سبب برهم ریختن آرامش شما می شود می توانید از لایه های ضخیم تر و یا بیشتری برای پرده های منزل استفاده نمایید واگر می خواهید کاملا نور را در مواقعی از اتاق حذف کنید استفاده از کرکره ها ایده خوبی برای پوشش و جلوه ای ظریف و بی نظیر در دکوراسیون می باشد!

 

پرده یکی از تاثیرگذارترین عناصر موجود در دکوراسیون هر فضایی است

 

اگر برای دکوراسیون منزل به دنبال پرده هایی لایه لایه شده هستید در هنگام لایه بندی، سادگی و سبک بودن را مدنظر قرار دهید و ترکیب بندی مناسبی را از نظر ضخامت و رنگ و طرح و همچنین بافت انتخاب کنید همچنین برای تزئینات می توانید از حلقه های تزئینی استفاده کنید تا جلوه بیشتری در پرده ها ایجاد کرده و امکان ایجاد مدل های بیشتری را برای دکوراسیون مهیا سازید!

 

بسته به سلیقه و تم رنگی و سبک دکوراسیون می توانید از پرده های طرح دار، تور و حریر یا پارچه های حاشیه دار استفاده نمایید و یا می توانید در لایه بندی از ترکیبی از این موارد اما متناسب با یکدیگر بهره گیرید!

 

لایه بندی بهتر است دارای یک پرده ضخیم تر برای فضایی محصور جهت حفظ حریم خصوصی باشد البته بسته به سلیقه می تواند به نحوی انتخاب شود که جلوی ورود نور را نگیرد. هنگام استفاده از یک پارچه خالص به عنوان زیرسازی، می توانید برای اضافه کردن یک لایه سوم از سایه بان ها، پرده ها و یا کرکره ها برای جلوگیری از ورود نور شوید.

 

لایه بندی بهتر است دارای یک پرده ضخیم تر برای فضایی محصور جهت حفظ حریم خصوصی باشد

 

در حال حاضر انتخاب های نا محدودی از پارچه های از نظر جنس و در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد که می تواند برای لایه های مختلف و ایجاد تاثیر بر لایه های دیگر استفاده شود.

 

استفاده از پارچه هایی با الیاف طبیعی شگفت انگیز، مانند بامبو و برگ موز، بافت را به دکوراسیون وارد کرده و جلوه زیبایی به پرده می دهد به خصوص اگر در زیرِ پوشش های سنتی ابریشمی یا کتان استفاده شود!

 

استفاده از پارچه هایی با الیاف طبیعی جلوه زیبایی به پرده می دهد

 

در کل پرده ها شامل اجزا ریز و درشتی از قبیل پارچه، میله و حلقه هستند که در کنار هم توانایی ایجاد تغییرات شگرفی را دارند و می توانند دکوراسیون را تحت تاثیر قرار داده و با ست کردن با اکسسوری ها یا رنگ فرش و بالشتک ها یا حتی مبلمان به کار رفته در فضا تعادل، تناسب و زیبایی بیشتری را به فضا اهدا نمایند.

 

ست کردن پرده با اکسسوری ها تعادل، تناسب و زیبایی بیشتری را به فضا اهدا می نمایند

 

منبع : decoboom.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------