تازه های دکوراسیون

روشویی سنگی, مدل روشویی سنگی, ایده های روشویی سنگی

ایده هایی شیک برای روشویی سنگی

شیک ترین مدل های روشویی سنگی نمونه هایی از شیک ترین مدل روشویی های سنگی: یکی از جذاب ترین روشویی…

طراحی اتاق 14 متری با ایده های بی نظیراگر قرار باشد اتاقی 14 متری را به‌گونه‌ای طراحی كنید كه هم فضایی برای خوابیدن و هم مطالعه باشد و همین طور در آن فضاهای نگهدارنده خوب و وسایل سرگرم كننده وجود داشته باشد، چه می‌كنید؟

 

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


در این اتاق یك باكس بزرگ ساخته شده است كه نیمی از اتاق را اشغال كرده است. بله درست است، یک شركت معماری این فضای كوچك را با قرار دادن یك باكس چوبی كوچك‌تر كرده است اما نتیجه نهایی فضایی شده است كه بزرگ‌تر به نظر می‌رسد و تمام نیازهای مالك آن برطرف می‌شود. 

 

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


برای انجام این پروژه، باید باكسی خلاقانه طراحی می‌شد كه همه فضاهای نگهدارنده پیرامون یك فضای مركزی كه هم تخت‌خواب بود و هم محل استراحت روزانه قرار می‌گرفت. این فضاهای نگهدارنده پیرامون تخت‌خواب شامل یك قفسه، چند كمد، یك كتاب‌خانه، چند دراور، و یك قفسه مخصوص پروژكتور بود.

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


در اصل این اتاق از هم گسیخته و مملو از اشیایی رها و مبلمانی شامل میز تحریر، كمد، و تخت‌خواب بود. این اتاق نامنظم، شلوغ، و درهم‌ریخته بود و به هیچ وجه دنج و راحت نبود. با ایجاد یك باكس چوبی در یك طرف اتاق كه همه فضاهای نگهدارنده در آن قرار دارند، این فضا جلوه‌ای مینیمالیستی به خود گرفت. برای این‌كه این فضا بزرگ‌تر به نظر برسد دیوارها به رنگ سفید درآمدند و طرح‌های گرافیكی مثلث‌شكل بر روی سطح زمین و دیوارها طراحی شدند.

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


واقعا ایجاد تعداد زیادی فضاهای نگهدارنده با كاربردهای مختلف در چنین فضای كوچكی شگفت‌انگیز است.

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


چقدر این كمد كشویی زیبا و جادار است. وقتی به داخل می‌رود انگار هیچ كمدی در آن قسمت قرار ندارد.

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


یك میز تحریر در طراحی جدید نیز وجود دارد و باعث خلق فضایی زیبا و منظم شده است. در بالای این میز چند تابلو نصب شده است كه به زیبایی فضا افزوده است.

طراحی اتاق 14 متری,ایده هایی برای طراحی اتاق


فضای جذاب تر دیوار روبه رویی است كه در كنار در ورودی قرار دارد. بر روی این دیوار یك پنل متحرك وجود دارد كه در آن یك آینه بزرگ پنهان شده است. وقتی این پنل بسته و پروژكتور روشن است، این دیوار نقش تلویزیون را بازی می‌كند. نصف دیگر این دیوار تبدیل به تخته‌سیاه شده است تا ساكن آن بتواند از آن به عنوان فضایی برای یادداشت ایده‌ها و ذهنیات خود استفاده كند.

این اتاق نه تنها زیبا است بلكه تمام نیازهای مالك آن را برطرف می‌كند.

 

منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022