لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

آشنایی با انواع مدل پاشنه کفشانواع مدل پاشنه کفش,آشنایی با انواع مدل پاشنه کفش,معرفی انواع مدل پاشنه کفش

انواع مدل پاشنه کفش

 

معرفی رایج ترین انواع مدل پاشنه کفش

شاید باورتان نشود که پاشنه های کفش ها نام ها و مدل های مختلفی دارند. شما نمی توانید هر کفشی را با هر پاشنه ای در هر مکانی بپوشید. به عنوان مثال کفش پاشنه نوک تیز و بلند را برای پیاده روی و بازار نمی توان پوشید. در این مطلب شما را با 15 مدل از انواع مدل پاشنه کفش آشنا می کنیم.

آشنایی با انواع مدل پاشنه کفش

کفش مناسب می تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد، ظاهر شما را تغییر بدهد. تنها سوال این است: کدام یک برای شما بهتر است؟ وقتی پای پاشنه کفش به میان می آید، راهروهای خرید وسیع تر از آن چیزی است که تصور می شود. هنگام انتخاب یک جفت کفش باید انواع مختلفی از پاشنه را بشناسید.

 

انواع پاشنه کفش

اکثر ما احتمالاً فقط می توانیم بین دو یا سه نوع مختلف پاشنه کفش، تمایز قائل شویم. با این حال، در واقع تعداد بسیار بیشتری وجود دارد. بدون این که بدانید، اکثر آنها احتمالاً بر سر راه شما قرار گرفته اند. ما رایج ترین انواع پاشنه کفش را در زیر لیست کرده ایم.

 

پاشنه کفش بلوک

کفش های پاشنه بلند فقط شیک به نظر نمی رسند، اما یک پاشنه محکم نیز تمایل دارد وزن بدن شما را متفاوت از پاشنه های نازک تر تقسیم کند. بنابراین، آنها کمی فشار را از جلوی پای شما می گیرند، که منجر به ایستادن راحت تر می شود.

 

مدل های پاشنه کفش,معرفی پاشنه های کفش,درباره ی انواع پاشنه کفش

تصاویر پاشنه بلوکی کفش

 

پاشنه کوبا

پاشنه کوبا از کفش های پسرانه و مردانه الگو می گیرد. آنها معمولاً از قد کوتاه تا متوسط ​​هستند و روی نیم بوت ها، آکسفورد، کفش های لوفر و سایر کفش های بسته یافت می شوند. در حالی که ظاهر پاشنه بسیار محکم است، می تواند از بالا به پایین یک مخروط مختصر داشته باشد.

 

آشنایی با انواع پاشنه کفش,انواع پاشنه کفش چیست,درباره ی انواع پاشنه کفش

مدل کفش با پاشنه کوبا

 

پاشنه های کاما

این پاشنه شیک، همانطور که از نامش مشخص است، شبیه ویرگول است. شکل هلالی غیر معمول آن یک گزینه از مد روز است و فوق العاده چشم نواز است.

 

تصاویری از انواع مدل های پاشنه کفش,مدل هایی متفاوت از پاشنه کفش,شناخت انواع پاشنه کفش

مدل پاشنه کاما

 

پاشنه مخروطی

پاشنه مخروطی با یک پایه ضخیم و محکم برای یک پایه ایمن و یک نوک باریک و ظریف مشخص می شود. پاشنه مخروطی می تواند برای انواع کفش های پاشنه دار استفاده شود و می توانید آن را در ارتفاع های مختلف بیابید. این مدل پاشنه کفش همه کاره و جاودانه است.

 

آشنایی با انواع مدل پاشنه کفش,معرفی انواع مدل پاشنه کفش,مدل های پاشنه کفش

پاشنه مخروطی کفش

 

پاشنه تزئینی

آیا چیزی رویایی تر از یک پاشنه زیبا تزئین شده وجود دارد؟ وقتی طراحان کفش اجازه می دهند تخیل خود را به تصویر بکشند، چه اتفاقی می افتد شگفت انگیز است. اگر بتوانیم هر روز از هفته چیزهای بسیار کوچکی مانند اینها را بپوشیم.

 

معرفی پاشنه های کفش,درباره ی انواع پاشنه کفش,تصاویری از انواع مدل پاشنه کفش

شیک ترین پاشنه های تزیینی

 

پاشنه فلر

درست مانند شلوار جین گشاد، این پاشنه در دهه 70 محبوبیت پیدا کرد و مورد علاقه ی ما قرار گرفت. از مشخصه پاشنه های فلر باریک تر بودن آن است که به تدریج به سمت پایین پهن می شود.

 

انواع پاشنه کفش چیست,درباره ی انواع پاشنه کفش,تصاویری از انواع مدل های پاشنه کفش

آشنایی با پاشنه کفش فلر

 

پاشنه فرانسوی

پاشنه فرانسوی، همچنین به عنوان پاشنه لویی یا پاشنه پومپادور شناخته می شود، نوعی از پاشنه قرقره ای است. درست مانند دومی، پاشنه فرانسوی دارای قسمت بالایی پهن، میانی نازک و قسمت پایینی آن دارای انحنا است و پهن می شود. علاوه بر این، آنها معمولاً در سایزهای کوتاه تر قرار دارند.

 

مدل هایی متفاوت از پاشنه کفش,شناخت انواع پاشنه کفش,آشنایی با انواع مدل پاشنه کفش

پاشنه فرانسوی یکی از انواع مدل پاشنه کفش

 

پاشنه بلند

کفش های پاشنه بلند در انواع مختلف و در ارتفاع وجود دارند. هر پاشنه ای حداقل چهار اینچی یا بیشتر می تواند در این دسته قرار بگیرد. رایج ترین انواع کفش هایی که با پاشنه بلندتر پوشیده می شوند عبارتند از: پامپ، صندل و صندل پاشنه دار.

 

معرفی انواع مدل پاشنه کفش,مدل های پاشنه کفش,معرفی پاشنه های کفش

پاشنه بلند کفش

 

پاشنه بچه گربه

اگر از راه رفتن با کفش پاشنه بلند ناراحت هستید یا اگر قد بلند هستید و نمی خواهید از پوشیدن کفش های پاشنه بلند خودداری کنید، پاشنه های بچه گربه عالی هستند. این نوع پاشنه معمولاً نازک است و همیشه زیر سه اینچ است.

 

درباره ی انواع پاشنه کفش,تصاویری از انواع مدل پاشنه کفش,آشنایی با انواع پاشنه کفش

تصاویر پاشنه بچه گربه

 

پاشنه متوسط

کفش پاشنه متوسط بهتر اداره می شود و قد شما را کمی بلند می کند. قد آنها بین سه تا چهار اینچ است، که آنها را به کفش های کار ایده آل تبدیل می کند زیرا حالت بدن شما را بدون فشار زیاد بر روی پاها بهبود می بخشد.

 

تصاویری از انواع مدل پاشنه کفش,آشنایی با انواع پاشنه کفش,انواع پاشنه کفش چیست

ویژگی های پاشنه ی متوسط کفش

 

پاشنه باریک

پاشنه های باریک یک انتخاب برای مهمانی های شب یا یک مناسبت شیک و مجالس است. پاشنه نازک و بلند طول بصری را به پاهای شما و قدری فنر به پاهای شما می افزاید.

 

انواع مدل پاشنه کفش,مدل های پاشنه,معرفی انواع مدل پاشنه کفش

پاشنه باریک کفش

 

پاشنه قرقره ای

این نوع پاشنه کفش تزئینی از اروپا در دوران باروک و روکوکو سرچشمه گرفته است. شکل ساعت شنی آن شبیه قرقره یک دستگاه نخ ریسی قدیمی است، جایی که نام این پاشنه در آن گرفته شده است.

 

مدل های پاشنه,معرفی انواع مدل پاشنه کفش,معرفی پاشنه های کفش

تصاویری از پاشنه قرقره ای

 

پاشنه مربع

پاشنه های مربعی، شبیه به پاشنه های بلوک، معمولاً ضخیم تر و مستطیل شکل هستند. این استایل در ترکیب با یک جفت پامپ بسیار شیک به نظر می رسد اما اغلب در چکمه ها و سایر مدل های کفش نیز یافت می شود.

 

آشنایی با انواع مدل پاشنه کفش,مدل هایی متفاوت از پاشنه کفش,درباره ی انواع پاشنه کفش

پاشنه های مربعی کفش

 

پاشنه ضخیم کوبا

پاشنه ضخیم کوبا نوعی چاق تر از پاشنه کوبا است. آنها معمولاً برای چکمه های بلند، نیم بوت ها و سایر انواع کفش های محکم استفاده می شوند.

 

شناخت انواع پاشنه کفش,تصاویری از انواع مدل های پاشنه کفش,انواع پاشنه کفش چیست

پاشنه کفش کوبا

 

پاشنه بسیار بلند

کفش پاشنه بلند، بسیار بلند می تواند تا هشت اینچ یا بیشتر برسد. در واقع، بلندترین حد است. این کفش ها معمولاً مجهز به یک سکوی جلویی هستند تا پا بیش از حد کشیده نشود و راه رفتن با آن ها راحت تر شود.

 

انواع مدل پاشنه کفش,مدل های پاشنه,آشنایی با انواع مدل پاشنه کفش

کفش با پاشنه بسیار بلند

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------