بهترین رنگ برای ست مانتو سبز 

مانتو سبز به زیبایی با رنگ های دیگر مانند نارنجی ست می شود

 

مدل و نکات مهم برای ست کردن مانتو سبز

شاید فکر کنید ست کردن با مانتو سبز بسیار مشکل است و گزینه های کمی برای ست کردن وجود دارد اما اینطور نیست شما با خواندن این مطلب می توانید یک ست زیبا را با مانتو سبز بوجود بیاورید. این ست ها را می توانید با شلوار، شال و روسری، کیف و کفش، و حتی اگر مانتو جلو باز دارید با لباس زیر آن هم انجام بدهید.

نکات مهم برای ست مانتو سبز:

در ابتدا، ممکن است استفاده از لوازم جانبی و لباس های دیگر برای ست کردن با مانتوهای سبز دشوار به نظر برسند، اما این چنین نیست. با توجه به اینکه دامنه رنگ بسیار گسترده است و همیشه باید در نظر داشته باشیم که چه زمانی از سال است، گزینه های زیادی در دسترس است. در این مقاله، ما به شما توضیح می دهیم که چه چیزی را با مانتو سبز بپوشید. البته این رنگ هایی که گفته می شود را می توان با بلوز سبز و یا شلوار سبز هم ست کرد.

 

مشکی یکی از رنگ های اصلی است که می توانید آن را به راحتی با هر رنگی ست کنید. پس یکی از رنگ های کاملا رسمی برای ست با مانتو سبز رنگ مشکی است.

 

ست مانتو سبز با مشکی

 

اگر از رنگ های پاستیلی سبز استفاده می کنید به دلیل روشن بودن آن ها از رنگ های سفید و استخوانی استفاده کنید. اگر از هر طیف رنگ سبز برای مانتو استفاده می کنید رنگ سفید بسیار شیک است.

 

ست کردن مانتو سبز با سفید

 

اگر برای ست با مانتو سبزتان مشکل دارید و انتخاب برای شما سخت است مانتو با هر طیف از رنگ سبز رنگ پوست و یا کرم و یا استخوانی بهترین انتخاب برای شما است.

 

ست مانتو سبز با رنگ استخوانی یا کرم

 

شما همچنین می توانید مانتو سبز را با یک شلوار آبی ترکیب کنید، با استفاده از سایه های مختلف آبی، انتخاب این رنگ گزینه های زیادی به شما می دهد. رنگ آبی اقیانوس، آسمان، کهربایی یا کلاین و ... . نوعی فریبنده است اما همانطور که در زیر می بینید این دو رنگ با هم کاملاً مطابقت دارند.

 

ست مانتو سبز با آبی

 

یکی از رنگ های ست با مانتو سبز طیف های مختلف از رنگ صورتی، بنفش، بادمجانی و ... می باشد. 

 

ست شاد مانتو سبز با بنفش

 

اگر مانتو سبز شما جلوباز است می توانید لباس زیر مانتو را از پارچه های طرح داری مانند پلنگی و یا راه راه استفاده کنید. اگر از سبز سدری استفاده می کنید یکی از رنگ های مناسب برای ست با آن ها قهوه ای است. 

 

ست مانتو سبز با رنگ پوست حیوانات و قهوه ای

 

از رنگ های پاستیلی برای ست کردن با مانتو سبز پاستیلی می توانید استفاده کنید.

 

ست مانتو سبز روشن با رنگ های پاستیلی

 

مانتوهای سبز با طیف های دیگر سبز که به صورت تیره و روشن است به زیبایی ست می شوند.

 

ست مانتو سبز با طیف های متفاوت سبز

 

ست کردن مانتو سبز با رنگ زرد یکی از شیک ترین و زیباترین ست های رنگی است البته باید طیف رنگی آن ها را در نظر داشته باشید.

 

ست مانتو سبز با رنگ زرد

 

از رنگ های اسپرت با مانتو سبز استفاده از رنگ های قرمز و نارنجی است.

 

ست مانتو سبز با رنگ قرمز

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------