معروفترین بازیگران هالیوودی که نیاز به روان درمانی دارند! + تصاویرمعروفترین بازیگران هالیوودی که نیاز به روان درمانی دارند! + تصاویر

در فهرست زیر به معرفی چهره های مطرحی پرداخته شده که باید سری به مشاوران روانشناسی بزنند!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ، داشتن اختلالات عصبی و روانی در میان ستارگان معروف، هزینه سنگینی دارد و  موجب کاهش محبوبیت آنها می شود. در فهرست زیر به معرفی چهره های مطرحی پرداخته شده که کمتر قادر به کنترل رفتار و خشم خودهستند و باید سری به مشاوران روانشناسی بزنند. این فهرست هالیوودی ها خشمگین را به نقل از سینما خبر از دست ندهید.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«نائومی کمپل» بازیگر و مدل انگلیسی

«کمپل» به حدی عصبی و بداخلاق است که تاکنون 2 بار به پلیس توهین کرده و در آستانه زندانی شدن قرار گرفته است. او همچنین چندین بار با پلیس فرودگاه و خدمه هواپیما مشاجره داشته و مشاجره او با حرکات کوچک تهاجمی همراه بوده است. البته اخلاق بد او با اعضای خانواده و مستخدم هایش باعث شده به یک بازیگر نامحبوب تبدیل شود. مشاوران روانشناس 200 ساعت مشاوره را برای ترک اخلاق بد او پیشنهاد می کنند.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«آنجلینا جولی» بازیگر آمریکایی

«آنجلینا جولی» برخلاف ظاهر آرام، آتشفشانی از خودرایی و لجاجت است. براد پیت هر از گاهی از رفتارهایی که حتی موجب احتمال ارتکاب به خودکشی در آنجلینا می شود، شکایت کرد. خشونت کاذب آنجلینا تا حدی است که سرگرمی اصلی او پرتاب چاقو و خنجر است.

به گفته یکی از محافظان او، جولی در عین عصبانیت اقدام به پرتاب چاقو به سوی «پیت» می کند و فریاد می کشد. مشاوران در کنار مشاوره روانی به احتمال زیاد بستری شدن در بیمارستان روانی را نیز پیشنهاد می کنند. «پیت» نیز برای ثبات زندگی خانوادگی اش به مشاوران روانی آنلاین روی آوردهاست. «جولی» در نوجوانی به بیماری افسردگی مبتلا بوده است.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«مل گیبسون» بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی

چه کسی چهره آرام مل گیبسون را ندیده است؟ او همواره در عکس هایش آرام و مهربان به نظر می رسد ولی او یکی از بددهن ترین چهره های هالیوود است که به سرعت عصبانی می شود و لب به سخنان ناخوشایند می گشاید. در کنار مشاجره لفظی با پلیس، او تجربه درگیری در صحنه فیلم را نیز دارد. به گفته مشاوران این رفتار نوعی افسردگی تهاجمی است.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«راسل کرو» بازیگر آمریکایی

چهره «راسل کرو» معمولا عبوس و گرفته است. واکنش خشم او زمانی موجب پرتاب تلفن به سوی مسئول پذیرش شد که عذرخواهی عمومی او را به دنبال داشت. او همچنین برای رفتار خود مجبور به تحمل زندان و پرداخت جریمه شده است. مشاوران افسردگی و آستانه تحمل کوتاه را علت خشم او عنوان کرده اند.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«کریس براون» خواننده آمریکایی

«براون» برای حمله به «ریحانا» (نامزدش) و کتک زدن او تا حد مرگ راهی زندان شد. او در کنار ضرب و شتم به بقیه خود را نیز مورد آسیب قرار می دهد. تکرار رفتار خشن او در یک برنامه زنده تلویزیونی او را به دفتر مشاوران روانی فرستاد.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«نیکلاس کیج» بازیگر آمریکایی

ویدئو مشاجره و دعوای کیج با یک شهروند در رومانی موجود است. او همچنین به خاطر رفتار پرخاشگر با همسرش در شهر نیواورلئان به جرم ایجاد ناامنی دستگیر شد.

 

اخبار,اخبار داغ,اخبار جدید

«کریستین بیل» بازیگر آمریکایی

ستاره فیلم «بتمن» زمانی در صحنه فیلم «ترمیناتور» با عکاس درگیر شد. علت درگیری تنظیم نور توسط عکاس عنوان شده که گویی به مذاق «بیل» خوش نیامده. البته بیل چند روز بعد به دلیل شکایت مادر و خواهرش از رفتار پرخاشجویانه در تیتر رسانه ها قرار گرفت./باشگاه خبرنگاران

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی