فرزند نماینده سابق مجلس، مدیر جدید «رادیو فرهنگ» شدکاظمی دینان،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
معاون صدا در حکمی، سید مرتضی کاظمی دینان را به‌ عنوان مدیر رادیو فرهنگ منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی رادیو فرهنگ، کاظمی دینان که پیش از این عهده دار قائم‌مقامی این شبکه رادیویی بود ، هم اکنون با توجه به تجربیاتش به عنوان مدیر رادیو فرهنگ منصوب شده است.

 

 در بخشی از حکم علی بخشی‌زاده آمده است: «نظر به تجربیات مفید و پیشینه ارزشمند جنابعالی در رسانه ملی به موجب این حکم به عنوان «مدیر شبکه رادیویی فرهنگ» منصوب می‌شوید.

 

  متناسب سازی برنامه ها با تحول سازمان ،برنامه سازی مناسب با تحولات فرهنگی ‌‌و جذب ایده های خلاقانه همچنین تقویت روحیه جهاد و ایثار و شهادت و‌فرهنگ سازی برای توسعه سبک زندگی اسلامی - ایرانی و تقویت روحیه ‌احساس هویت مای و افزایش همبستگی ملی با استفاده از دستمایه های تاریخی در مسیر هویت بخشی تمدن اسلامی از جمله محورهای وظایف محول شده به مدیر جدید است که در این حکم به آنها اشاره شده است.

 

پیش از این دکتر علیرضا حبیبی ، از ۲۵ آذر ۹۸ مدیریت شبکه فرهنگ را عهده‌دار بوده است که معاون صدا از زحمات موثر ایشان در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

 

گفتنی است ،دکتر سید مرتضی کاظمی دینان فرزند نماینده اسبق شهرستان آمل و لاریجان ، ابوشهیدین سید محمود کاظمی دینان است و پیش از این “مدیر کل نظارت و ارزیابی برنامه های صدای ملی”بوده است و اسفندماه سال گذشته نیز به عنوان قائم مقام شبکه رادیویی فرهنگ فعالیت داشته است.

 

کاظمی دینان دارای تحصیلات دکترای علوم سیاسی و روابط بین الملل است، ‌‌از دیگر سوابق مدیریتی و تخصصی وی می توان به مشاور رییس سازمان صنایع و معادن استان تهران و عضو کمیته فنی، مدیر پژوهشهای سیاسی در معاونت سیاسی صدا و سیما، عضو کمیته تخصصی خاورمیانه ” اداره کل اخبار خارجی” صدا و سیما، مدیر نظارت و ارزیابی خبر و برنامه های سیاسی استانها، مدیر نظارت و ارزیابی خبر و برنامه های سیاسی سیما، پژوهشگر ارشد مرکز مطالعات استراتژیک خاورمیانه،مدرس دروس علوم سیاسی و روابط بین الملل در دانشگاه و مولف دو کتاب تخصصی در حوزه مسائل خاورمیانه اشاره کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------