X

فصل جدید مسابقه «پنج ستاره» از تابستان 98اخبار,اخبار فرهنگی,مسابقه پنج ستاره

تهیه‌کننده مسابقه «پنج ستاره» از تغییرات در محتوا و ساختار فصل جدید این مسابقه خبر داد که قرار است اواسط تابستان به روی آنتن برود.

محمد حسین رضوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره فصل جدید مسابقه «پنج ستاره» بیان کرد: پخش فصل جاری «پنج ستاره» تا ماه مبارک رمضان ادامه پیدا می‌کند. سپس در ماه مبارک رمضان توقف داریم و تغییر دکور خواهیم داشت. همچنین یکسری از سناریوها و متن برنامه تغییر می‌کند به دلیل اینکه با برنامه‌های مشابه خود تفاوت پیدا کند.

 

او ادامه داد: فصل جدید «پنج ستاره» با اجرای حمید گودرزی از اواسط تابستان به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

 

این تهیه‌کننده با اشاره به اشتباهاتی که در طرح سوالات مسابقات پیش می‌آید، گفت: اشتباه و خطای انسانی در یک مسابقه که ۵۰ یا ۶۰ قسمت آن روی آنتن رفته است، پیش می‌آید. هر قسمت این مسابقه ۱۰۰ سوال دارد؛ بنابراین بین این تعداد سوال ممکن است خطا به وجود بیاید و حتی در کنکور هم خطای سوال پیش می‌آید. به نظرم این خطاها اتفاق عجیبی نیست و طبیعتاً باید قبل از روی آنتن رفتن برنامه، این موارد اصلاح و بعد پخش شود؛ البته باید تلاش شود که اینگونه خطاها کمتر پیش بیاید.

 

رضوی در پایان اظهار کرد: ما برای طراحی سوالات مسابقه از دانشجویان چند دانشگاه استفاده کردیم که بتوانند در چند مرحله سوالات را چک کنند تا اطمینانی نسبت به سوالات به وجود بیاید.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی