واکنش پانته‌آ بهرام به اظهارات جنجالی خواهرش در برنامه همرفیق/پانته‌آ بهرام،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی
پانته‌آ بهرام به هجمه‌های ایجاد شده در فضای مجازی علیه خواهرش واکنش نشان داد و از سانسور ساز زدن خود در برنامه همرفیق خبر داد.

به گزارش ایران آرت، پانته‌آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون به حاشیه‌های ایجاد شده پس از حضور خود و خواهرش در برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی واکنش نشان داد و از سانسور ساز زدن خبر و تقطیع سخنان خواهرش پرده برداشت.

 

این بازیگر در پی اعتراض‌ کاربران در فضای مجازی به اظهارنظر خواهرش با انتشار تصویری از لحظه ساز زدن خود در برنامه همرفیق نوشت: "آیا این لحظه را در برنامه ی همرفیق دیدید؟ البته که نه !چون تقطیع و حذف جزئی از فرآیند برنامه سازی در ایران أست. در ٤٨ ساعتِ گذشته پیگیر فایل اصلیِ برنامه بودم تا نسخه ی کاملِ لحظه ی اظهار نظر خواهرم را پخش کنم که متاسفانه بدلیل گذشتِ زمان و در دسترس نبودنِ دوستانِ برنامه ساز اینکار میسر نشد. (هر جای جهان که هستند شاد و سلامت باشند انشالله!!)آنشب گفتگو ی ما به اینجا رسید که بچه هاییکه در فضای مجازی فعالیت و تولیدِ اثر میکنند آیا میتوانند با ٢٠ میلیون فیلم کوتاه بسازند ؟ (که با بی توجهی تدوینگر حذف شد) و خواهرکِ من، که پیش از این هرگز جلوی دوربین نرفته بود و اضطرابش کاملا هویداست ، خواست مثلا زبانِ مادری را پاس بدارد و به جای لِوِلِ هنری و به اشتباه از کلمه ی طبقه استفاده کرد با این منظور که بگوید: برای این سطح از تولیدِ فیلمِ کوتاهِ مجازی ،٢٠ میلیون قطعا کافیست!!

 

این اشتباه به ناگاه ما را در صدر اخبارِ مهم !!!!!!!!! روز قرار داد !

 

باری …

 

شما را با دهانهای خوشبویتان تنها می گذارم. کاش می دانستید که چرخدنده های نفرت ابتدا خودتان را لِه خواهد کرد"

 

پانته‌آ بهرام،اخبار فرهنگی،خبرهای فرهنگی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------