شارلیز ترون درباره شان پن چه می گوید؟شارلیز ترون، هنرپیشه مشهور ۳۹ ساله به تازگی گفتگویی با مجله ال انگلستان انجام داده است و در آن از رابطه اش با نامزده ۵۴ ساله اش صحبت کرده است.

شارلیز ترون، هنرپیشه مشهور ۳۹ ساله به تازگی گفتگویی با مجله ال انگلستان انجام داده است و در آن از رابطه اش با نامزده ۵۴ ساله اش صحبت کرده است.
در تازه ترین شماره مجله ال انگلستان، شارلیز ترون، هنرپیشه ۳۹ ساله و مدل تبلیغاتی برند دیور، در مصاحبه ای اختصاصی برای اولین بار از رابطه اش با نامزدش شان پن صحبت کرده است. او در این مصاحبه گفته است هر رابطه ای فراز و فرود دارد و رابطه من و شان هم در طی زمان دستخوش تغییرات شده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,شارلیز ترون

 

شارلیز ترون، این هنرپیشه مشهور که متولد افریقای جنوبی است و برای بازی در فیلم هیولا، اسکار بهترین بازیگر زن را هم دریافت کرده است درباره شریک زندگی اش شان پن ۵۴ ساله که از هنرپیشگان و کارگردانان موفق امریکایی است گفت: اگر این موضوع را که او شریک و عشق زندگی ام است را کنار بگذارم، باید بگویم کار کردن با شان خیلی سخت بود و به نظرم می رسید که کارم دارد به زندگی ام لطمه می زند و این واقعا همه چیز را سخت می کرد.


در زندگی ام لحظاتی وجود داشته که من به شدت نسبت به او بی انصاف بودم و لحظاتی هم او نسبت به من منصف نبوده است. اما این بی انصافی ها متوجه ام کرد، هرچقدر هم سخت باشد، زندگی مان در اولویت قرار دارد.

شارلیز ترون در این مصاحبه گفت: ما آنقدر در پیش بینی خواسته هایمان در آینده غرق می شویم که همین لحظه ای که درش هستیم را از یاد می بریم. و موضوع این است که همین لحظه ای که در آن هستیم، خیلی خوب است. خیلی خوب و شیرین.

 

به نظر می رسد این مصاحبه به طریقی به شایعاتی که درباره اختلاف نظر ترون و پن در هنگام فیلمبرداری فیلم آخرین صورت، که کارگردانی آن را شان پن به عهده دارد و شارلیز ترون در نقش اول آن بازی می کند، دامن می زند. گفته می شد روحیه ریاست شان پن، ترون را در حین فیلمبرداری ناراحت کرده است.
در ادامه تصویری را که دیلی میل چندی پیش از این زوج منتشر کرد، می بینید. به نظر می رسد سر صحنه فیلمبرداری همه چیز باب طبع این زوج نبوده است.

 اخبار,اخبار فرهنگی,شارلیز ترون

 

اخبار فرهنگی - کافه سینما

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022