رقابت گزارشگران تیم ملی، از خوردن چیپس تا «بوم‌بوم‌»های پس از گلاخبار,اخبارفرهنگی وهنری,گزارشگران فوتبال

 پخش دیدار تیم‌ملی ایران مقابل یمن از ٢ شبکه تلویزیونی صداوسیما در نوع خود جالب توجه بود. جواد خیابانی و دوستان از شبکه ورزش و محمدرضا احمدی که به امارات سفر کرده، از شبکه سوم سیما این دیدار را گزارش می‌کردند. همچنین تلویزیون‌های اینترنتی هم با گزارش‌های اختصاصی درحال پخش این مسابقه بودند تا یک رقابت شدید و عجیب برای جذب مخاطب شکل بگیرد. شاخص‌ترین گزارشگر در این تلویزیون‌های اینترنتی هم عباس قانع بود که در یکی، ٢سال اخیر به خاطر گزارش‌های عجیب و پرهیجانش شهرت پیدا کرده است.

 

شاید بی‌حاشیه‌ترین گزارش را از محمدرضا احمدی از طریق شبکه سه شاهد بودیم که با انتقال جو ورزشگاه حس خوبی به مخاطب منتقل می‌کرد، البته در دقایق ابتدایی نیمه دوم قطع ارتباط با ابوظبی باعث شد سیانکی هم بتواند چند دقیقه‌ای روی آنتن برود و این دیدار را تا اتصال دوباره به احمدی گزارش کرد. جواد خیابانی هم مثل همیشه ادبیات خاص خود را داشت. برنامه فوتبال آسیایی از شبکه ورزش با حضور این مجری قدیمی مثل همیشه باعث جلب توجه می‌شود و حتی برخی از قسمت‌های آن در شبکه‌های مجازی هم زیاد دست به دست می‌شود. خیابانی در بخشی از گزارش خود وقتی دوربین یک نوجوان را روی سکوهای ورزشگاه نشان می‌داد، از آن حرف‌های عجیب خود زد و گفت: «پسر از آن چیپس به ما هم بده، بخوریم!» نوع متفاوت گزارش خیابانی شاید علاقه‌مندان به این گزارشگر را بیننده شبکه ورزش کرده بود. از سویی در یکی از تلویزیون‌های اینترنتی عباس قانع با هیجان بالا و ادبیات جدید دیدار تیم‌ملی مقابل یمن را گزارش کرد.

 

این گزارشگر که طرفداران و منتقدان خاص خود را دارد، سعی می‌کرد مثل همیشه از کلمات جدید و غیرعادی در گزارش خود استفاده کند و تا حدودی هم برد تیم‌ملی را حماسی جلوه دهد. به هرحال گویا این رقابت در بین گزارشگرهای تلویزیون تا پایان رقابت‌ها حداقل برای گزارش همزمان بازی‌های ایران در جریان است.

 

 شهروند

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------