فیلم «جعبه پرنده» در اولین هفته ۲۶ میلیون مخاطب داشتاخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فیلم سینمایی جعبه پرنده

فیلم آخرالزمانی «جعبه پرنده» در اولین هفته انتشار از سوی کمپانی نتفلیکیس توانست ۲۶ میلیون مخاطب جذب کند.

 به گزارش ایسنا ، این فیلم به کارگردانی «سوزان بیر» سینماگر برنده اسکار دانمارکی و با بازی «سادرا بولاک» در اولین هفته انتشار در آمریکا با استقبال چشمگیری روبه رو شده است و نزدیک به ۲۶ میلیون مخاطب از طریق سرویس اینترنتی نتفلیکس به تماشای این فیلم نشستند و تنها یک میلیون مخاطب با رکورد مخاطبان فصل دوم سریال «چیزهای عجیب» در این بازه زمانی فاصله دارد.


بیشترین مخاطب روزانه فیلم «جعبه پرنده» در روز ۲۸ دسامبر رقم خورد که ۳.۹ میلیون کاربر به تماتشای این فیلم نشستند.

کمپانی نتفلیکس که بسیار به ندرت آمار مربوط به شمار مخاطبان محصولاتش را متشر می‌کند اعلام کرد فیلم «جعبه پرنده» که از تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ عرضه شده، رکورددار پرمخاطب‌ترین محصول این کمپانی در یک هفته است و بیش از ۴۵ میلیون نفر (بیش از یک سوم از همه کاربران نتفلیکس در سراسر جهان) بخش‌هایی از این فیلم را تماشا کردند.

برای این که کاربران به عنوان مخاطبان این سریال در آمارها در نظر گرفته شوند باید حداقل ۷۰ دقیقه از این فیلم را تماشا کرده باشند.

همچنین ۵۷ درصد مخاطبان این فیلم زن و ۴۳ درصد نیز مرد بوده‌اند، ضمن این که ۳۶ درصد مخاطبان بین ۱۸ تا ۳۴ سال سن داشته‌اند.

فیلم «جعبه پرنده» روایتگر داستانی آخر الزمانی است که در آن کشور روسیه ویروسی به سراسر جهان ارسال کرده و هر کسی به بیرون از محل زندگی خود نگاه کند به این ویروس مبتلا می‌شود و بلافاصله شروع به خودکشی می کند. در این میان عده ای بازمانده برای زنده ماندن تلاش می‌کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------