آخرین اخبار فرهنگی - هنری

جنیفر لوپز  ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

چرا جنیفر لوپز پیر نمی شود؟ راز جوانی خواننده ۵۳ ساله از زبان کارشناسان

جنیفر لوپز حالا در ۵۳ سالگی از هر زمان دیگری جوان تر به نظر می رسد. این موضوع همیشه ما را به تعجب می اندازد و ذهن مان را…

خانه سینما تعطیل شد! 

 

خانه سینما تعطیل شد!

 

هیات مدیره خانه سینما در حالی تعطیلی خودخواسته این نهاد را رقم زده که ورای این تعطیلی، رایزنیهای عسگرپور برای جلوگیری از انحلال خانه سینما قرار دارد!

تب انحلال خانه سینما در حالی بالا گرفته که هیات مدیره این نهاد صنفی در تصمیمی غیرمتعارف اعلام کرده تا ۲۱ دی ماه که روز برگزاری دادگاه این نهاد صنفی میباشد، این نهاد صنفی تعطیل است.

بنا است در دادگاه روز ۲۱ دی ماه به شکایت معاونت حقوقی وزارت ارشاد از خانه سینما در باب تغییر اساسنامه این نهاد رسیدگی شود.

تعطیلی خانه سینما در شرایطی صورت میگیرد که هیات مدیره این نهاد و در راس آنها محمدمهدی عسگرپور و فرهاد توحیدی طی تمام روزهای اخیر بر این موضع خود پافشاری میکردند که تعطیلی خانه سینما فقط با حکم دادگاه امکانپذیر است.

شنیده ها حکایت از آن دارند ورای این تعطیلی خودخواسته ، رایزنیهای عسگرپور برای جلوگیری از انحلال خانه سینما قرار دارد یعنی عسگرپور که همه چیز را از دست رفته می بیند با تعطیلی خانه سینما این پالس را برای معاونت سینمایی فرستاده که حاضر است باب مذاکره با این نهاد سینمایی را باز کند.... / شبکه ایران

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022