عید قربان با فیلم های تلویزیون 

 

 

عید قربان با فیلم های تلویزیون

 

همزمان با عید سعید قربان 14 فیلم سینمایی و تلویزیونی از شبكه های سیما روی آنتن می روند.

شبكه یك

سفر دورودراز كاپیتان دریك دوشنبه ساعت 30/9

شاخ به شاخ دوشنبه ساعت 24

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی سفر دور و دراز كاپیتان دریك به كارگردانی دیوید فلورس، محصول 2009 كشورهای آمریكا و بلغارستان دوشنبه ساعت 30/9 صبح از شبكه یك سیما پخش می‌شود.

كاپیتان دریك دزد دریایی بسیار معروفی است كه با كاپیتان سان دو واته رقابت تنگاتنگی دارد. آنها در همه دریاها در تعقیب و گریز هستند. یكی از سلاطین سرزمین‌های دور دختر او را به گروگان می‌گیرد و از او می‌خواهد تا با عبور از سختی‌ها و راه‌های صعب‌العبور، اكسیر زندگی را برای مردم سرزمینش به ارمغان آورد.

فیلم تلویزیونی شاخ به شاخ نیزدوشنبه ساعت 24 از شبكه یك سیما روی آنتن می‌رود.داستان فیلم تلویزیونی شاخ به شاخ درباره جوان معتادی است كه پس از ترك اجباری موادمخدر، قصد مصرف مجدد آن را دارد، اما در طول داستان موفق به مصرف مواد نمی‌شود.

 

شبكه دو

مستقیم به ماه دوشنبه ساعت 30/17

نشانی دوشنبه ساعت 23

فیلم سینمایی مستقیم به ماه هم به كارگردانی دیمون توماس دوشنبه ساعت 30/17 از شبكه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم مربوط به سال 1969 است؛ زمانی كه انسان می‌خواهد به ماه سفر كند. پسر كوچكی در روزی كه با والدینش به پارك رفته وارد چادری می‌شود كه مرد كهنسالی در آنجا حضور دارد. مرد كه جولیوس بدفورد نام دارد، برای پسر یك داستان باورنكردنی از دوران جوانی‌اش تعریف می‌كند. بدفورد در جوانی تاجری ورشكسته بوده كه تصمیم می‌گیرد به نمایشنامه‌نویسی روی آورد. او با دانشمندی به نام كاوور آشنا شده و هر دو تصمیم می‌گیرند با علمی كه كاوور دارد و ماده‌ای كه اختراع كرده به كره ماه سفر كنند.

رونی كینیر و مارك گاتیس در فیلم سینمایی «مستقیم به ماه» محصول سال 2010 انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم تلویزیونی «نشانی» هم دوشنبه ساعت 23 روی آنتن شبكه دو سیما می‌رود.داستان این فیلم در مورد جوانی معتاد است كه به دلیل بیكاری و اعتیاد از سوی خانواده طرد می‌شود. فاطمه طاهری، آرزو افشار و مالك سراج‌حدپور در فیلم تلویزیونی «نشانی» به كارگردانی داریوش رفیعی و تهیه‌كنندگی بیژن علی‌بابایی و سیدحسین رضوی هنرنمایی كرده‌اند.

 

شبكه سه

جری كاتن  یكشنبه ساعت 15/19

مشكلات یك مرد محترم دوشنبه ساعت 15/10

ویر دوشنبه ساعت 15/14

ردگیر دوشنبه ساعت 15/19

فیلم سینمایی «جری كاتن» هم به كارگردانی ساریل بوس یكشنبه ساعت 15/19 روی آنتن شبكه سه سیما می‌رود.

جری كاتن كارآگاه پلیسی است كه در پی یك تبهكار است؛ اما گروهی برای جری تله می‌گذارند و او را در صحنه جنایت قرار می‌دهند.

فیلم تلویزیونی «مشكلات یك مرد محترم» هم به كارگردانی شهاب عباسی و تهیه‌كنندگی محمد كمالی‌پور، دوشنبه ساعت 15/10 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.

سیروس كه تنها راننده مینی‌بوس روستاست، كاندیدای شورای روستا شده و همزمان فیش سفر حج به او داده می‌شود. سیروس بین رفتن به حج و عضویت در شورای روستا، باید یكی را انتخاب كند. بهزاد فراهانی، شهربانو موسوی، باقر صحرارودی و بیوك میرزایی بازیگران این فیلم هستند. تدوین این اثر بر عهده مهدی مهرنیا بوده است.

فیلم سینمایی «ویر» نیز به كارگردانی آنیل شارما دوشنبه ساعت 15/14 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.ویر، نام جوانی است كه هنگام حضور استعمار انگلیس در هند به همراه عده‌ای از هموطنانش قیام می‌كند. او می‌كوشد دست استعمار انگلیس را از وطنش كوتاه كند.

فیلم سینمایی «ردگیر» به كارگردانی اپن شارپ، محصول 2010 كشورهای نیوزیلند و انگلیس هم دوشنبه ساعت 15/19 از شبكه سه سیما روی آنتن می‌رود.

یك سرباز سابق جنگ كه به كشور خود بازگشته است، برای ردگیری و پیدا كردن مردی كه متهم به قتل یك سرباز شده است، فرستاده می‌شود. در حین شكار با سرباز فراری روبه‌رو می‌شود و درمی‌یابد كه او بی‌گناه است، بنابراین تصمیم می‌گیرد او را آزاد كند.

 

شبكه چهار

بانكوك خطرناك یكشنبه ساعت 15/21

زمین آسمانی  دوشنبه ساعت 30/20

فیلم سینمایی «بانكوك خطرناك» یكشنبه ساعت 15/21 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.

جو، یك تبهكار و آدمكش حرفه‌ای است كه برای یك ماموریت به بانكوك می‌رود. او در زندگی، اصول خاصی دارد و با بی‌رحمی تمام هركسی كه جلوی كارش را بگیرد، حذف می‌كند. جو به سفارش یك باند تبهكاری ماموریت دارد كه رقبای آنها را به قتل برساند.

نیكلاس كیج در فیلم سینمایی «بانكوك خطرناك» به كارگردانی برادران پنگ بازی كرده‌ است.

فیلم تلویزیونی «زمین آسمانی» به كارگردانی محمدعلی نجفی دوشنبه ساعت 30/20 از شبكه چهار سیما پخش خواهد شد.

گروه سازنده فیلم زندگی حضرت ابراهیم برای انتخاب بازیگر، تست بازیگری می‌گیرد تا ازمیان آنها ، هنرپیشه‌های خود را انتخاب كند.

 

شبكه تهران

شوق جوانی یكشنبه ساعت 45/20

آن سوی پرچین دوشنبه ساعت 9

مبارزان شانگهای دوشنبه ساعت 30/13

جك مهربان دوشنبه ساعت 45/20

فیلم تلویزیونی «شوق جوانی» یكشنبه ساعت 45‌/‌20 از شبكه تهران پخش خواهد شد.

غلام و زهره كه در خانه سالمندان به سر می‌برند طی تصویربرداری از تله‌فیلمی همدیگر را می‌بینند. غلام كه خواستگار زهره بوده با او فرار می‌كند و برای یافتن طلایی كه سال‌ها به خاطرش در زندان بوده، اقدام می‌كند.

انیمیشن «آن سوی پرچین» دوشنبه ساعت 9 صبح از شبكه تهران پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن درباره حیواناتی است كه از خواب زمستانی بیدار شده‌اند، آنها یك پرچین بزرگ را درست وسط جنگل می‌بینند. وینسنت می‌بیند كه غذاهایش توسط آرجی به سرقت رفته است. آرجی از او فرصت یك هفته‌ای می‌خواهد، تا آنها را به او برگرداند.

فیلم سینمایی «مبارزان شانگهای» دوشنبه ساعت 30/13 از شبكه تهران پخش می‌شود.

عده‌ای تبهكار كه سركرده آنها یك لرد انگلیسی است، درصدد سرقت مهر مخصوص امپراطوری چین هستند. آنها با كشتن نگهبان مهر، كه پدر جكی چان است موفق به سرقت شده و مهر را به انگلستان منتقل می‌كنند. خواهر جكی چان كه شاهد ماجرا ست از طریق نامه‌ای جكی چان را در جریان موضوع قتل پدر و سرقت مهر قرار می‌دهد.

فیلم سینمایی «جك مهربان» هم به كارگردانی رابرت وینس دوشنبه ساعت 45/20 از شبكه تهران روی آنتن می‌رود.

كندال، محققی است كه به جك زبان ارتباط و اشاره را می‌آموزد؛ از سوی دیگر، دكتر پیبادی قصد دارد جك را به یك آزمایشگاه تحقیقی واگذار كند.... / jamejamonline.ir

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------