آخرین اخبار فرهنگی - هنری


اخبار,اخبار فرهنگی,فیلم مست عشق

دعواهای عوامل فیلم «مست عشق» بالا گرفت/ سرمایه‌گذار ترکیه‌ای: آقای فتحی! اگر شما صاحب اثر هستید در این ۱۰ ماه کجا بودید؟

روابط عمومی سرمایه گذار ترک فیلم «مست عشق» به صحبت‌های حسن فتحی و فرهاد توحیدی پاسخ داد. به گزارش صبا، روابط عمومی…


بازیگر سریال «ستایش»: پولم را خوردند وخانه‌ام را هم دزد زد!بازیگر سریال «ستایش»: پولم را خوردند وخانه‌ام را هم دزد زد!

دست روی دل من نگذارید که خون است. خانه من را 15 اسفند دزد زد کسی کاری نکر! با خودشان گفتند کار که نمی کند بگذارید پول توی جیبش را هم ببریم تا بمیرد! من خیلی از وضعیت دلخورم...

شیوا خنیاگر,شیوا خنیاگر بازیگر سریال ستایش

شیوا خنیاگر بازیگر سریال های «راه شب»، «اغما»، «مرگ تدریجی یک رویا» و«ستایش» (البته بخش اول) در گفت‌وگویی ضمن انتقاد از رواج باندبازی در سینما و تلویزیون و گلایه از حذف نقش‌اش در سری دوم سریال «ستایش» و عدم پرداخت دستمزد از شرایط سخت فعالیت هنرمندان این عرصه سخن گفته است که به نقل از «بانی فیلم» در ادامه می‌خوانید:
 خانم خنیاگر اوضاع و احوال چطور است؟
-اوضاع و احوال که خوب نیست...
چرا؟
-چه بگویم...
این یکی- دو سال اخیر خیلی پر کار نبودید. چرا؟
-من سال گذشته «دلتنگی های عاشقانه» را با آقای اعظمیان کار کردم. آنجا با آقای محمدرضا فروتن، میترا حجار، خانم تیموریان و... همکاری داشتم. آن کار راهی جشنواره هم شد اما الان نمی دانم در چه حالی است و از زمان اکران کار هم خبر ندارم. پس از آن دیگر کار نداشتم.
پیشنهادی نداشتید یا فیلمنامه ها جذبتان نکرده است؟
-یکی-دو تله فیلم پیشنهاد شد که فیلمنامه هایش خوب نبود، نپذیرفتم. البته تعداد پیشنهادهایم هم زیاد نبوده است
یک زمان خیلی پر کار بودید...
-ببینید لابی که همیشه در سینما وجود دارد و حتی در سینمای جهان نیز از سوی دیگر ارتباطات و روابط موجود در سینمای ایران باعث می شود یک عده بسیار پر کار باشند و یک عدد فلج شوند و بی کار بنشینند خانه هایشان.
و شما هیچ وقت وارد این ارتباطات و روابط مرسوم سینمایی نشده اید و بی کار ماندید؟
-من آدمی نیستم که ارتباطاتم بد باشد. مشکل این است که احساس می کنم این ارتباطات مسموم است. البته خدای ناکرده منظورم آن واژه فاسد نیست. من به هیچ یک از دوستانم توهین نمی کنم.منظورم از مسموم این است که همین که بخواهی وارد این جرگه شوی، باید یکسری مناسبات را پشت سر بگذاری که من اهلش نیستم. من ارتباط بدی با همکارانم ندارم و نوع ارتباطی که درخور آدمی با خصوصیات من باشد، وجود دارد. شناخت خوبی هم نسبت به همکارانم دارم و دیگران نیز از اخلاق حرفه ای من در کار مطلع هستند. من راه دیگری برای ورود به این عرصه بلد نیستم... (می خندد)
قسمت دوم سریال «ستایش» نیز ساخته می شود و گویا از شما دعوت شده است؟
-بله،متأسفانه هیچکس نیست که برود و بپرسد برای شخصیت «آتی» در این سریال چه اتفاقی افتاده است که در فصل دوم سریال حضور ندارد. گویا «آتی» به یکباره غیب می شود. دلیلش هم این است که آقای زرین کوب با دستمزد خانم خنیاگر مخالفت دارند و به آقای مطلبی می گویند برای این شخصیت ننویس! منظورم از وضعیت مسموم همین است نه چیز دیگر!
واقعاً دستمزدتان آنقدر بالا بوده که نتوانستند پرداخت کنند؟
-نه باور کنید عادی بوده، ایشان نمی خواهند پرداخت کنند. به هر حال دستمزد من الان تثبیت شده است پس روی هوا حرفی پرت نکردم!
در واقع کار به آنجا کشیده نشده که شما کمی تخفیف دهید و آنها هم...
-اصلاً کار به مذاکره نکشید. خود آقای ارجمند تأکید کردند باید فضایی را ایجاد کنیم که بگوییم برای شخصیت «آتی» چه اتفاقی افتاده است. شوهر من را می‌برند بیمارستان و من نیستم. «آتی» که تمام زندگی اش شوهرش هست، نیست! کسی هم نمی پرسد چرا؟ خیلی چیزها اتفاق می افتد، بدون هیچ منطقی و به همین دلیل مجبور هستم از آن کلمه فضای مسموم استفاده کنم (می خندد).
کاری از شما در آینده اکران یا پخش نخواهد شد؟
-به غیر از کار آقای اعظمیان، شنیدم فیلم «پسران مهتاب» که هجده-نوزده سال پیش من با آقای مهدی ودادی کار کردم نیز قرار است اکران شود. تلویزیون هم کاری ندارم.
اگر صحبتی مانده در پایان مانده.
-امیدوارم شرایط مساعد باشد تا همه کار کنند. وا... ما نه کلاه کسی را برداشته ایم و نه به کسی ظلم کرده ایم. یک تله فیلم با آقای محسن آقاخان کار کردم که پول من را خوردند و هیچکسی کار نکرد، اما من به خدا کلاهی سر کسی نگذاشتم. دست روی دل من نگذارید که خون است. خانه من را 15 اسفند دزد زد کسی کاری نکرد (البته ناگفته نماند عده ای می خواستند کاری کنند که نتوانستند) با خودشان گفتند کار که نمی کند بگذارید پول توی جیبش را هم ببریم تا بمیرد! من خیلی از وضعیت دلخورم... حالا نمی دانم اگر از صحبت های من برداشت درستی نشود کلی مرا استیضاح می کنند. می گذارند گوشه رینگ و... . البته من کسی نیستم که از این ماجرا ترس و باکی داشته باشم. هیچگاه به کسی باج ندادم و در تمام 28 سال فعالیتم به همه احترام گذاشتم اما باج ندادم.
شما به غیر از بازیگری فعالیت هنری دیگری که ندارید؟
-نه وا...، ما یک پول توی جیبی داشتیم که خوردیم تمام شد. خانه ای کوچک هم داریم که داده ایم اجاره...
منظورم فعالیت هنری، یادم می آید یک زمان فعالیت هایی در عرصه رادیو دو دوبله هم داشتید؟
-الان دارم اقدام می کنم بروم یک جوری وارد عرصه دوبله شوم از طریق سازمان صدای سحر بروم وارد جرگه دوبلورها شوم و از صدایم استفاده کنم چون چاره ای ندارم.
و رادیو...
-بله من یک زمان گوینده رسمی رادیو تهران بودم (در زمان مدیریت آقای مشایی) ولی متأسفانه آنقدر دستمزدها پایین بود که تنها هزینه رفت و آمد من می شد به همین دلیل رها کردم. برنامه آینده من فعالیت در عرصه صدا و دوبله است چون چاره ای دیگر ندارم. به دوستان ما سلام برسانید و بگویید اگر همکارانتان جلوی چشم شما نیستند و به یادشان نیستید آنها در جایی به یاد شما هستند....../inn.ir

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------