سریال «رقص روی شیشه» مرا از بازیگری دلسرد کرد/بعد از فوت پدرم کم‌کار شدمفروزنده گفت: بعد از بازی در سریال «رقص روی شیشه» بسیار امیدوار و خوشحال بود که حضور و بازگشتی پررنگ خواهم داشت اما به دلیل مشکلات و حواشی فراوانی که برای این سریال پیش آمد ، کاملاً توی ذوقم خورد و دلسرد شدم. 

نگار فروزنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر هیچ پیشنهادی را قبول نکردم زیرا این پیشنهادات آن چه من دوست دارم در آن ایفای نقش کنم نبودند.

 

وی با اشاره به حواشی به وجود آمده برای سریال «رقص روی شیشه» افزود: بعد از بازی در سریال رقص روی شیشه بسیار امیدوار و خوشحال بود که حضور و بازگشتی پررنگ خواهم داشت اما به دلیل مشکلات و حواشی فراوانی که برای این سریال پیش آمد ، کاملاً توی ذوقم خورد و دلسرد شدم. 

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, رقص روی شیشه

بازیگر فیلم سینمایی اخراجی‌ها در همین راستا ادامه داد: وقتی رقص روی شیشه به من پیشنهاد شد احساس می‌کردم که فرصت خوبی ایجاد شده تا در کنار بازیگرانی خوب و تیمی حرفه‌ای کار کنم اما متاسفانه همه چیز برعکس شد و از آن به بعد تصمیم گرفتم از قبل هم وسواس بیشتری به خرج دهم. 

 

وی دلیل اصلی کم‌کاری خود در عرصه بازیگری را اینگونه توصیف کرد: بخشی از کم کاری من به وسواسم در انتخاب نقش بر می گردد، در بخش دیگر من سالهای سال کار کردم و همین باعث شد کمی خسته شوم و سعی کنم از فضا فاصله بگیرم. 

 

بازیگر فیلم سینمایی «دعوت» با اشاره حضور ۲۵ ساله خود در سینما اظهار کرد: من از چهارده سالگی وارد عرصه بازیگری شدم و تا امروز ۲۵ سال است که در بازیگری فعالیت دارم، به طبع در این سال‌ها آشنایان بسیاری دارم و با گروه‌های مختلفی کار کرده ام، پس نمی‌توان گفت که دوستان مرا فراموش کرده‌اند و هیچ پیشنهادی وجود ندارد.

 

وی ادامه داد: بعد از یک زمان طولانی کار کردن سینما برای من مثل یک خانواده شده و بسیاری از دوستان لطف دارند و هنگام شروع یک کار نقش‌هایی را پیشنهاد می‌کنند، پس خواه یا ناخواه نمی شود که هیچ پیشنهادی وجود نداشته باشد اما مسئله برای من انتخاب و عدم انتخاب اثر است. 

 

بازیگر فیلم «دایره زنگی» با اشاره بر فوت پدر خود در برهه ای از زمان بازیگری اضافه کرد: فوت پدر در بازه‌ای از زمان باعث شد کمی از سینما و بازیگری فاصله بگیرم، در آن زمان روحیه کار نداشتم و بعد از آن هم سفری طولانی را داشتم که مرا پنج سال از محیط کار دور کرد، البته من همیشه دستی بر آتش داشتم.

 

وی با تاکید بر نگاه فعلی خود به بازیگری اذعان کرد: روزگاری من نوجوان بودم و در آن سن شاید با شوق فراوانی به بازیگری نگاه می کردم، همین شوق باعث می شد از بسیاری از عوامل بگذرم اما روزی می رسد که انسان متوجه می‌شود که هیچ چیز برای وی از زندگی مهمتر نیست. 

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, رقص روی شیشه

بازیگر سریال گلهای آفتابگردان با اشاره به عدم قبول اکثر پیشنهادات تصریح کرد: من اصلاً به این اعتقاد ندارم که به دلیل فراموش نشدن هر نقشی را بازی کنم، نمی خواهم به هر قیمت توی چشم باشم، در ثانی بازیگری که سالها کار کرده اگر با چند سال کار نکردن از اذهان پاک شود، همان بهتر که بازیگری را کنار بگذارد و این نشان می دهد که مسیر را از همان اول اشتباه رفته است.

 

فروزنده در همین ارتباط خاطرنشان کرد: از نظر من اگر یک بازیگر چهار کار قابل دفاع در کارنامه خود داشته باشد به هیچ وجه فراموش نمی شود، من ترسی ندارم که در ذهن مردم فراموش شوم و اگر این اتفاق برایم بیفتد آن را فرصتی برای جبران اشتباهات گذشته می دانم. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------