عکس | شباهت عجیب دو بازیگر به مرحوم هاشمی و شهید باهنرمرحوم هاشمی و شهید باهنر ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
تصویری که امروز از صحنه مربوط به بازی رامین راستاد در نقش مرحوم علی‌اکبر هاشمی رفسنجانی و فرهاد جم در نقش شهید محمدجواد باهنر در سریال «راز ناتمام» منتشر شده، در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی بازتاب بسیار داشته است. 

به گزارش همشهری آنلاین، مجموعه تلویزیونی «راز ناتمام» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امین امانی در صدا و سیمای مرکز کرمان به روزهای پایانی تولید رسیده است. گروه این روزها در لوکیشنی در الهیه تهران مشغول تصویربرداری صحنه‌های زمان حال هستند. بخش‌های مربوط به دهه‌های ۵۰ و ۶۰ داستان به طور کامل گرفته شده و قرار است صحنه‌های پایانی مجموعه در کشور ارمنستان مقابل دوربین برود.

 

فرهاد جم، نگین معتضدی، سیدجواد هاشمی، رامین راستاد، بهرام ابراهیمی، شهرام عبدلی، مریم کاویانی، مریم خدارحمی، مهدی امینی‌خواه، مسعود رحیم‌پور، مهدی کوشکی، محمدرضا علیرضایی، ابوالفضل همراه، لیلا بوشهری، علیرضا مهران، مرتضی کاظمی، مجید شهریاری، فرهاد طوفان، هدایت‌الله سجادی، کیاوش زارع‌طلب و بهنام شعبانی بازیگرانی هستند که در «راز ناتمام» به ایفای نقش می‌پردازند.

 

این سریال با موضوع روایت زندگی پرفراز و نشیب شهید محمدجواد باهنر و اتفاق‌های سال‌های پس از جنگ و نفوذ دشمن در ارکان دولت در زمان حال می‌پردازد. «راز ناتمام» در معاونت سیمای استان‌ها با مشارکت مرکز کرمان در حال تولید است و پس از اتمام کامل مراحل فنی از یکی از شبکه‌های سراسری روی آنتن می‌رود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------