قیمت طلا و سکه امروز ۶ خرداد ۱۴۰۳ / قیمت سکه امامی ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافتقیمت طلا و سکه,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
قیمت طلا و سکه امروز روند یکدستی نداشت و کاهش قیمت دلار تاثیر چندانی بر بازار سکه نگذاشت. در حالی که بازارهای جهانی در تعطیلات پایانی هفته قرار دارند و قیمت اونس جهانی طلا باثبات است، قیمت سکه امامی با رشد ۵۰۰ هزار تومانی مسیر رفته را برگشت و در کانال‌های ۳۹ و ۴۰ میلیون تومانی نوسان دارد. 

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه امروز روند متوازنی ندارد. طلا کاهشی است،  سکه امامی بیش از نیم میلیون تومان افزایش دارد و ربع سکه ۱۰۰ هزار تومان افزایش دارد و سایر قطعات سکه بدون تغییر قیمت در حال معامله هستند.

 

قیمت طلا و سکه,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

بازار طلا باثبات می‌ماند؟

فعالان بازار طلا هفته ابتدایی خرداد را در صورت نبود سیگنال منفی باثبات پیش‌بینی می‌کنند و معتقدند بازار فلز زرد در کوتاه‌مدت روزهای آرامی خواهد داشت. آنها می‌گویند طلا فلز حساسی است و هر گونه رخدادی بلافاصله اولین اثر را در قیمت طلا می‌گذارد؛ اما مسیر، نشان‌دهنده این است که در هفته جاری آرامش بیشتری در قیمت طلا و سکه خواهیم داشت.

 

قیمت اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۲۳۳۴ دلاری قرار دارد.

 

قیمت نقره کاهش یافت

اونس نقره نیز روی رقم ۳۰ دلار و ۳۶ سنتی ثابت ایستاده است . قیمت هر گرم نقره ۹۹۹ در بازار داخلی با رقم ۵۶ هزار و ۶۰ تومانی در حال معامله است و نسبت به روز گذشته کاهش ۵۰۰ تومان تومانی دارد.

 

قیمت قطعات سبک سکه فریز شد

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۶ خرداد با رشد ۵۰۰ هزار تومانی در لحظه نگارش این گزارش روی رقم ۴۰ میلیون تومانی در حال معامله است. سکه‌ بهار بدون تغییر و با رقم ۳۶ میلیون و ۸۱۰ هزار تومانی در حال معامله است.

 

گفتنی است قیمت نیم‌‌‌سکه ۱۰۰ هزار تومان افزایش دارد و با قیمت ۲۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی معامله می‌شود. قیمت ربع سکه و سکه گرمی بدون تغییر و به ترتیب روی رقم ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی و ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی ایستاده است.

 

افزایش حباب سکه با قیمت همراه شد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش کاهشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۷۱ هزار تومانی با رقم ۱۴ میلیون و ۱۹۰ هزار تومانی در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با کاهش ۱۰ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۲۶۸ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۲۲۴ هزار تومان در حال معامله است.

 

حباب سکه امروز روند متوازنی نداشت. حباب سکه امامی ۴۵۵ هزار تومان و نیم‌سکه ۸۳ هزار تومان افزایش داشت. سکه بهار ۱۴ هزار تومان، ربع ‌سکه هشت هزار تومان و سکه گرمی چهار هزار تومان کاهش دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------